Лечение с протеолитични системни ензими (3-та тема)

  • 131 722
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
qweenofjoy - CoQ10 нормално се синтезира в организма, но синтезът намалява с възрастта.

От контекста схващам, че си млада жена и при тебе очаквам 50 мг да стигат. Бих предложил 100 и пивече милиграма на хора над 60 години и то мъже.(килограмите...)

В случай на нужда можеш да пиеш по две капсули, докато иначе да намалиш дозата наполовина би било трудно.
Въпроса ми беше продиктуван от това, че до сега говорейки за ензимите винаги сме се стремяли към по-големите дози, а сега коментираме едно минимално количество.
Благодаря за разширителното тълкуване относно възрастта ми...Simple Smile и понеже не съм суетна- говорим за 39.
Хубав ден на всички следящи форума.

# 31
  • Мнения: 800
Между ензими и коензими има балкан разлика. Повтарям, 50 мг Убихинол стигат.

2. Точната формулировка е - жени във фертилна възраст. Влизаш.

# 32
  • Мнения: 1
Благодарско за кодовете за отстъпка, които се публикуват доста често тука.
Да споделя и моето впечатление от ензимите. Приемам Серапептаза, Босвелия, Папин, и Куркума. Имам две дискови хернии, като в момента съм в период на отзвучаване на възпаление от Януари месец. Март месец почнах с ензимите и след 5 ден на прием успявах вечер да заспивам без болки в кракът. Като преди това заспиването отнемаше около един час време за въртене в кревата.

Всички лекари с които говорих преди това за ензимите , или ме гледаха странно или ми се усмихваха.

Е незевисимо от тяхната реакция аз ги почнах , а днес ми е дошла друга поръчка в митницата. Ако някой има колебания по темата , нека знае че и при мен действат положително. newsm08

# 33
  • Мнения: 969
Здравейте на всички!
Отдавна чета темите за ензимите и iherb, но чак сега се записвам. Вчера дори ходих до Софийската митница да си взема първата пратка от iherb. Много полезно ми беше цялото инфо за митниците! Всичко е както го пишете тук: За поръчка от 70$ се плаща 3.50лв. + ДДС (изчислено както изглежда по курса на деня 1.38) и ми отне около 20 минути. Сега ще пием семейно ензимите и се надявам скоро да се похваля за положителни промени.
Благодарности на Pink за безкрайното му търпение да отделя от личното си време, за да отговаря на въпроси. Аз засега нямам такива! Хубава седмица!

# 34
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Макар, че мина година от моя курс с ензими, не искам да ви изпускам от очи. Скоро трябва пак да се заема.

# 35
  • Мнения: 94
Здравейте на всички!
Ако може ,имам въпрос към Пинк Пантер-какви ензими да взема на майка ми?
Оплаквания-обилно потене,болки в краката/вероятно от натрупани тежки метали/,умора.
Тя е на 62 год.Може би ще кажеш,че не си доктор,но повече бих се доверила на теб,
а не на джипито.
Благодаря ти предварително.

# 36
  • Мнения: 1 288
Да питам - ензими за безсъние или нещо друго като добавка да препоръча Пинко?

# 37
  • Мнения: 124
Да попитам от коя папая за дъвчене си поръчвате
http://www.iherb.com/Now-Foods-Papaya-Enzymes-Chewable-360-Lozenges/721?at=0
Тази ставали newsm78 гледам ,че вътре има и от другите ензими който смятам да вземам отделно.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Да попитам от коя папая за дъвчене си поръчвате
http://www.iherb.com/Now-Foods-Papaya-Enzymes-Chewable-360-Lozenges/721?at=0
Тази ставали newsm78 гледам ,че вътре има и от другите ензими който смятам да вземам отделно.
Да, аз ползвам тази  Peace

# 39
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам следния въпрос към ПИНКИ:

мъж на 60 години, с разширени вени и проблеми с простата  -  кои ензими да си поръча от iherb, и дали ги няма в аптеките или верига  "Лечител"в страната?
 
и същия въпрос, но при дискови протузии на лумбалните дискове: кои по-точно ензими препоръчвате?
задавам въпросите директно, защото от няколко дни чета форума за Дискова херния и от там (чрез Тишо) попаднах на ензимите. Не бива да стоя толкова на компа, затова плииииз - дайте препоръки, ако е възможно.

Благодаря!!

 

# 40
  • Мнения: 34
Здравейте на всички, отдавна не съм писала в темата...принципно бях обещала да споделя какво постигнах с приема на ензимите....
При мен нещата са следните:
1.увеличени нива на ТСХ и нормални нива на анти-ТПО
+ тромбофилия
 Приемам протеолитичните ензими от близо месец, паралелно с еутирокс за щитовидната жлеза.
От нива: 4,65 на ТСХ и анти-ТПО 0,5 съм постигнала:  2,02 ТСХ и 0,7 анти -ТПО, което си е цяло постижение.
Благодаря на Пинко за "назначеният" от него прием, ефекта бързо се усети....
Дано всички се похвалите скоро с добри резултати.
Аз продължавам с приема на ензимите и отново ще пиша след следващите контролни резултати.

# 41
  • Мнения: 800
svetlana_ua - проблеми с простатата - звучи много общо. По-точно? PSA мерено ли е?

За разширените вени -  бромелаин, наттокиназа и серрапептаза (от силната -120 000).

Част от ензимите ги има тука, но са 2.5-3 пъти по скъпи от американските (общо, с транспорта и митницата).

Има ли смисъл?

За дискови хернии - проблемът е, че местото е много лошо кръвоснабдено и иска по-продължително лечение с големи дози + противовъзпалителни средства като куркума и бозвелия.

Хубавото е, че все пак действат, като паралелно лекуват и други проблеми.

Иначе пакетът от ензими е пак същият - серрапептаза (120 000), наттокиназа и бромелаин, три пъти дневно на гладно, с чаша вода.

При активно възпаление с болки дозите се увеличават до два пъти, до отзвучаване на болките.


qweenofjoy - радвам се на успехите ти! Това е автоимунната компонента от проблема, остана митохондриалната недостатъчност. Демек - Убихинола. Пробвай го.

# 42
  • Мнения: 34
Убихинола е поръчан....докато дойде съм на Q10.

# 43
  • София
  • Мнения: 980
Да се похваля, дадохме ензимния пакет на възрастна жена която пиеше шепи за кръвно и ефекта беше нула. За 2 седмици е върнала кръвното си от 30те си години. Пинки голямо благодаря от нейно име  bouquet . За съжаление има хора, които не ми вярват и мислят, че аз ще спечеля нещо Sad Що за народ...Всеки от акъла си пати.

qweenofjoy и аз съм на еуритокс и нивата ми са ок от няколко месеца. Не пия ензими защото съм бременна и наистина не смея Sad

# 44
  • Мнения: 34
Да се похваля, дадохме ензимния пакет на възрастна жена която пиеше шепи за кръвно и ефекта беше нула. За 2 седмици е върнала кръвното си от 30те си години. Пинки голямо благодаря от нейно име  bouquet . За съжаление има хора, които не ми вярват и мислят, че аз ще спечеля нещо Sad Що за народ...Всеки от акъла си пати.

qweenofjoy и аз съм на еуритокс и нивата ми са ок от няколко месеца. Не пия ензими защото съм бременна и наистина не смея Sad
х_diabet_mama аз за сега си позволявам тая волност ...ако видя заветните чертички и аз ще спра ензимите. Колко еутирокс приемаш и защо ако нивата ти са нормални ???

Общи условия

Активация на акаунт