До Гардаленд през Милано Бергамо - моля споделете информация?

  • 92 266
  • 837
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 743
Банковия превод обикновенно се приема след като парите са получени на сметката,поне при големите фирми е така, копие от плащането без реално получени пари на сметката не се зачита за валидно от счетоводствата.
хотелите как действат не знам,предполагам са по-еластични.

в кой хотел сте в Бергамо? -гледайте да не е около гарата,там наоколо е африканско гето ,контрол за съжаление няма .

# 601
  • Мнения: 492
азиа_asia , с Гардаленд Хотел се боря Laughing той си е част от увеселителния парк...и аз си помислих нещо такова - дали да не взема да отбележа друга държава по време на плащането, но не смея, да не се окаже после, че се опитвам да ги измамя нещо Rolling Eyes на кирилица не съм въвеждала нищо, но при въвеждане на адреса на платеца - избирам България...Neutral Face
аз преди една-две седмици им писах и-мейл с въпроси относно ползването на билетите за парка - отговориха ми, даже два пъти...сега вече като опитах да резервирам , продължих да препращам предишната кореспонденция с въпрос защо не мога да платя с VISA - получих и-мейл да дам име, с което се опитвам да направя резервацията и сега с подробности посочих точно, коя оферта съм избрала, кои ще пътуваме, от къде сме, кога искаме да отседнем и предложение да платя по банков път Smiley да видим...
В краен случай ще резервирам през Booking - предлагат хотела, но ще ми излезе по-скъпо Sad

MissChanandlerBong , хайде към Гардаленд Wink как беше в сравнение с Дисниленд ?

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 21:42 от Зорница Боянова 626706

# 602
  • Мнения: 743
Обадете им се,не се притеснявайте за езика -може някоя рускиня да е окаже, ако не то английския е ниво трети клас в Италия така че ще се разберете .
Не вярвам да има голям наплив в Гардаланд,впредвид психозата в Италия с китайския вирус, а около Бергамо  и езерата наоколо има и друга психоза  от няколко месеца -менингит, който въпреки масовите ваксини го има още,съответно  хотели и заведния по езерото Изео са празни....лично аз бих избегнала големи тълпи в следващите няколко месеца,изчаквайки как ще се развият нещата с китайския вирус най-вече.
Италия има най-малко болни,но единствена европейска страна която обяви 6 месеца извънредно положение,проверяват се вече всички полети за заразени,единствена европейска страна със спрени полети за и от Китай -тоест,гледа се сериозно на проблема,и имайки впредвид че италианските медици за всепризанти за най-добри в света,(от личен опит потвърждавам че са светлинни години пред германците)  та щом италианците са преценили такива драстични мерки,то сигурно нещата не са за подценяване ,поне за момента.

# 603
  • Мнения: 492
Аз разервирам за юли, та се надявам до тогава това да е отшумяло Hands Pray и да няма друго Blush

# 604
  • Мнения: 181
да му мислят тези,които пътуват след 2 седмици....май ще се ходи с маска навсякъде.

# 605
  • Мнения: 14 488
Зорница Боянова 626706, много ще ви хареса! Има едни водни атракции, които са страхотни и такива няма в Дисниленд.
Аз мисля пак да отидем, ама няма да е тази година, може следващата ако е готов аквапарка за който писаха тука.

Ще чакаме твоите отзиви. Blush

# 606
  • Мнения: 492
Ооо ние за Аквапарка сега сме се запътили, продават ми билети за него в момента Sob само дето не мога да им платя 😉 надявам се да се разберем тези дни 😁

# 607
  • София
  • Мнения: 1 966
За водните атракции, не новия аквапарк, а старата си детска площадка с пързалките, да отбележа, че са за само за деца с височина до 1.40. Не може възрастен да влиза вътре и като придружител, възрастните могат да седят само извън оградата, но вътре има какички и батковци, които се опитват да въдворяват ред.

# 608
  • Мнения: 492
Новия Аквапарк - Леголенд отваря врати месец май 2020 - билетите, които ми излизат в офертата, както ми обърнаха внимание и в и-мейл се продават отделно, но трябва да имаш закупен билет и за главния парк Гардаленд, за да можеш да влезеш на територията на новия, цената е 10 Евро на човек

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 18:28 от Зорница Боянова 626706

# 609
  • Мнения: 14 488
За водните атракции, не новия аквапарк, а старата си детска площадка с пързалките, да отбележа, че са за само за деца с височина до 1.40. Не може възрастен да влиза вътре и като придружител, възрастните могат да седят само извън оградата, но вътре има какички и батковци, които се опитват да въдворяват ред.

Под водни атракции имам предвид тези



Интересно, че не ги виждам на официалния сайт?

# 610
  • Мнения: 492
Ако всичко мине по план, ще разкажа с подробности и снимков материал в края на юли Simple Smile

# 611
  • София
  • Мнения: 1 966
MissChanandlerBong, ясно, аз помислих, че за двете детски площадки говориш, те са за деца до 1.40 височина. Тези аз не ги броя за водни защото за тях по принцип не трябва бански, но само по принцип Simple Smile Аз бая мокра си бях, особено на едното, на което разни хора си плащат за да стрелят с водно оръдие по тези, които са във влакчето, добре ме наквасиха.

# 612
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Замислям се за аквапарка, много ми се ходи пак в Гардаленд. Ще помисля да го организираме някак.

да му мислят тези,които пътуват след 2 седмици....май ще се ходи с маска навсякъде.
Изобщо не се притеснявам. Преди дни се върнахме от Лондон и бяхме по улиците по цял ден. Не съм безотговорна, на няма шанс да се затворя вкъщи и да чакам коронавирусът да изчезне.

# 613
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой търсеше талон за Леголанд - Германия? Намерили си?

# 614
  • Мнения: 492
https://www.youtube.com/watch?v=JJbgUgUiGlI#action=share

не се поддавайте на масовата психоза Wink

Общи условия

Активация на акаунт