Официални дрешки за малки прицове и принцеси

  • 2 890
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
  Ами аз по-принцип споделих, как предпочита да бъде облечена Димана в официални за нея случаи, защото доколкото разбрах това е темата, така че не виждам как съм излязла от нея Rolling Eyes

 Иначе винаги може да се спретне един хубав официален тоалет от хубава дълга/ къса пола, някоя детска риза и елегантна жилетка, Хубави сукмани и рокли, също могат да се намерят по магазините.
   


Кифла, аватарът ти е мноооого коледен и готин Laughing!!!

  Как само искам, тая пачка да е в мойте ръце...., няма да ме чуете във форума цял месец Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз за предстоящите празници преди няколко дни купих ето това:



Има и по-тънка блузка в същия стил.
Може да се комбинират жакета с полата или с панталона. Не е от ефирните сатенено-воалени тоалети, но изглежда много елегантно на живо (снимките правих току-що на слабо осветление).
Купих го от "Булевард Витоша Център", на кръстовището на Витошка и Солунска. Има интересни, нетрадиционни и не ежедневни неща в този магазин, но цените са доста "солени".

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
nati_nat - прекрасен тоалет...,а колко 50 лв. струва?  Laughing

yanita - мисля, че ако купиш някакви червено-бели дрешки и доизмислиш още нещо към тях ще постигнеш желаното от теб тоалетче Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
nati_nat - прекрасен тоалет...,а колко 50 лв. струва?  Laughing
Колкото части има, е по-тънката блузка, дето не снимах - с 15-тина лева по-евтина. Продава се на части и може да не се купуват всичките.
Аз се охарчих от пуста женска суета - смятах на моя служебен купон да ходим с мъжа и бебето, че не ми се разделя с нея за цял уикенд, още повече, че работя и през седмицата по цял ден не я виждам. Та там на мама гарджето трябваше да бъде елегантно.
Но снощи като чухме за пътната обстановка в страната, май няма да поема риска да пътуваме с нея, та ще се киприм в тоалета по празниците само в София...
Но е плътен, от памук и  с допълнителна памучна подплата, та напролет ще си го носим за по-официална дрешка като излизаме на съботно-неделни разходки и гостита.

Taneto, Yanita, мисля, че ако потърсите в чужди интернет сайтове за официални дрешки ще намерите хубави идеи как червено-бели дрешки да се превърнат в хубав тоалет. Аз за лятото видях едни идеи, свалила съм си снимките и смятам да действам - към най обикновено боди или памучна блузка се пришиват полички от пъстри платове и подходящи панделки и стават страхотни тоалетчета, или пък към едноцветни тоалети се слагат пак разни украси и се получава нещо много ефектно.

# 19
  • Мнения: 176
ми да се включа и аз мисля да я исдокарам с нещо собствено производство хем да е уникат хем да е удобно и готино иначе това което е по магазините е ужас Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 3 927
Първо: много сте сладки всички на снимките Simple Smile и сурвакари и розови феи Simple Smile

Вчера изръшнах половината Варна, в резултат на което ме заболяха краката Wink, а продавачките ме гледаха странно тип "защо й е на тая пък червена рокличка?!?!"
Намират се само и единствено сукманчета - разбира се или розови джинсови или дънкови......Не попаднах на нищо интересно, но мерси за "Том и Джери" - ще отскоча днес.

По магазините за платове има подходящи червени леко лъскави и като кадифени материи, от които може да се ушие рокличка за не повече от 10 лева, ама пусто не съм си купила още шевна машина Cry
Ако някой може да ми препоръча шивачка Praynig...във Варна. Имам кройки, нужни са само няколко тегела......

В магазин за масова бижутерия пък попаднах на сребърни и златни звездички, които се лепят с ютия по дрехите - това може да придаде вълшебно-коледен вид на всяка червена дрешка.....(това ми е резервния вариант Wink)

И не ме разбирайте погрешно - не съм вманиачена и на мен не ми се дават луди пари за дреха, която ще се облече 1-2 пъти, но друго си е да си създадем празнично настроение и чрез външния вид на малките ни съкровища Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 731
Във Варна има един скалд в ,който се продават и на едро и на дребно детски тоалети(собственик е брат ми Flutter Embarassed).Намира се в Левски.Ако някой го интересува ще му обясня на лична.Има много неща там.Може и да откриете това,което ви трябва. Crazy smile3521

# 22
  • Мнения: 3 927
Сърбят ме ръцете да ви покажа какво купих - по мой вкус и възможности. Почти сме готови, остават финтифлюшките за коса само Wink

Коледно-празнична рокля:

http://www.bgphoto.net/photos/2105/o632689586964218750.jpg

# 23
  • Мнения: 431
Страхотен сукман! Много ми харесва - да си го носите с кеф  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 211
Браво, много сладко сукманче. Пак можеш да му пришиеш звезички и разни други коледни неща, които после да махнеш. А пък аз тъкмо щях да ти предлагам, да се организираме заедно да си ушием по едно коледно костюмче, от теб идеите, от мен тигелите Grinning

# 25
  • Мнения: 3 927
от теб идеите, от мен тигелите Grinning

Може да се изпълни. Имам есенно-зимната детска Burda с невероятни дрешки. Ако не бях намерила рокля, утре щях да ходя да купувам нещо като полар и да търся шивач.

Ако имаш желание за шев и кройки - с удоволствие ще ти предоставя второто Simple Smile

За доукрасяване си мисля направо да зашия няколко малки звънчета около деколтето....освен ако не ми се стори кичовско Thinking

Общи условия

Активация на акаунт