Мама срещнала се с татко и ето ЯНУАРЧЕ сладко! (7)

  • 40 641
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 413
Нощни   bouquet за избора и за професията.

Ноеми с теб сме колежки, и аз съм завършила Финанси, но никога не съм практикувала...учих го за кеф. Подвизавам се по офисите, преди в Адвокатско дружество, сега в Счетоводна къща-офис мениджър. Странична дейност организирам и аранжирам разни мероприятия, така се запознах с ММ аранжирах една сватба и булката ме покани да остана (той е брат й)  Heart Eyes

А, за анкетата физически или емоционално  Mr. Green (шегувам се)

Като ще си говорим за женски теми, не пропускайте обувките обожавам ги, умирам за тях  Heart Eyes и човек убивам

# 32
  • Мнения: 487
Ноеми , много хубаво предложение. На мен ми беше доскучало и отдавна не бях влизала.
Надявам се някой ден и аз да се добера до среща, но за съжаление не съм хич мобилна.

Ви, на мен педи-то ми забрани един куп храни да ям. Аз не всичко спазвам, но установих, че като ям шоколад и после Калоян по цял ден ми мрънкоти и е по-неспокоен. Затова го избягвам.

Ние с мъжа ми се запознахме на купон в Студ град. Той обожава децата. Пусна ми мухата за дете и после аз трябваше да го навивам да си направим по-скоро Grinning Заедно сме от 5г.

Аз съм програмист.

# 33
  • Мнения: 2 631
Бубе, евала!   bouquet

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
и аз тук Бубе   bouquet

Нощи радвам се да те видя/прочета/,доста често си мислех за тебе и се чудих къде си!
И аз гласувах  Grinning
Ноеми newsm10
Завършила съм Немска гимназия.Много исках да уча за ветеринарен лекар,но по стечение на обстоятелствата не успях.
Последните 6г.съм работила в Глобул.

# 35
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
....И анкета за партньорите бих попълнила. Не смятам че има оптимален брой партньори в живота на човек (винаги има място за още  Laughing)

как срещнах мъжа си - мииии забърса ме в един бар  Grinning. Аз обичам да си лафя с непознати в бара, винаги си разменяме телефони (щото след някое питие събеседника изглежда по интересен отколкото всъщност е), и винаги сутринта добавях номера в един списък кръстен "не вдигай" (щото не смятах, че смислена връзка може да започне от бар). Един ден една приятелка ми се скара, че не е зле да дам шанс на някой от тия момчета и така аз вдигнах телефона на иван. След един месец се пренесох у тях, след още три ми предложи брак (който аз отказах), след още 5 забременях Simple Smile
Ей, верно темата се разведри!  Joy

# 36
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
С мъжа ми се запознахме на Централна гара преди много години.
Якоооо  Party

...именно твоята професия ме провокира да дам това предложение  Wink Peace

Мацки, мерси за споделеното за професиите!  Hug Освен че е интересно, несъмнено някой ден ще си бъдем взаимно полезни!  Hug
Както, например, Бубето помогна на часто от нас да заслабнем  Wink

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Бубе   bouquet

Аз завърших макроикономика, после счетоводство и одит на банки, сега уча управление на ЧР.
Работила съм счетоводство и ЧР (ТРЗ). Последно бях в БТК, сега мъжо ми е шеф по документи  Twisted Evil . Работя и в къщи счетоводството на роднини и приятели .... за без пари Laughing.
Та за в бъдеще ще трябва да си търся работа......

Това за споделяне за работа и интереси е полезно според мен - не се знае утре в каква ситуация ще попаднеш и ще имаш нужда от приятел  Hug

Ноеми писа ли сме заедно и мислили едно и също  Laughing

# 38
  • Мнения: 6
Ноеми готина идея за разведряване на темата Simple Smile

При мен е разнообразно...
Образование: икономическо-езикова гимназия, бакалавър медии, магистратура индустриална собственост
Работа: ни едно от гореизброените Laughing Занимавам се с подготовка и управление на проекти финансирани от ЕС, подготовка на търгове и подобни веселийки
Хобита: книги, всякакви видове игри (чакам го малкия да порастне, че вече никой не ми се връзва на акъла да си играе с мен  Laughing) + бившето ми хоби да си издирвам и събирам малки бутилкитилки алкохол (ама след като ми ги обраха не съм решила дали да почвам отново)

# 39
  • Мнения: 58
на мен ми се развали механизма на навиване на музик. въртележка. и сега нямаме музик. въртележка, имаме само въртележка,и то ако аз я въртя. гадно,а толкова се кефеше на нея

за анкетата- още броя....  

образование- икономика, работа- в Рок бирата на България  Peace , в търг. офис- справки,анализи,таблици, глупости  hahaha

# 40
  • Мнения: 186
Ураа, хванах нет.

Бубе,   bouquet

С ММ ме запозна една приятелка от университета, бивше гадже на съквартиранта му. Бягаше ми известно време, но накрая го хванах и пропуснахме доста лекции   Embarassed. После заживяхме заедно, след това сватба, две години след нея бебе и единадесет години след него още едно.

Учила съм право, работя в сферата на търговията с хранителни стоки,Регионален супервайзор на български производител на консервирани храни.

Гласувах!

По темата за памперсите: "Памперс" 3, в момента ползвам от турските.

# 41
  • Мнения: 59
aloha, мацки  Hug

хубава анкетка сте спретнали, и новата темичка чудесна, изобщо..))

Бебеш, честит двоен празник! няма да го превръщаш в гаден и да ни лишаваш от себе си, а и ти да се лишиш от нас, нали?Simple Smile

по ред на номерата, темата: мойто мъж беше един от най-авангардните и nerdy метъли в града, където ща - не ща отраснах, там се и запознахме, като бях на ок. 15 г., ама тогава хич не се впечатлихме един другиго, а и сме сърфирали, както се оказа, гребените на различни вълни, нищо, че съседни ;; ) после - II к. в Студентски град, случайно се събрахме в една компания за вечер и двамата закрихме нощта сам-сами в заведението, а няколко часа по-късно имахме уговорка да свирим заедно и.. хм, платоническото се спука като мръсен мехур в одном мгновении.. това на 19.02.1998. март вече получих предложение, но 'да'-то ми беше малко несъзнателно и неотгледано. после изгуби най-добрия си приятел (и той него), щото оня направи и невъзможното да е с мен, после близахме рани.. и септември същата година вече бяхме сем. Мартин се появи март 2000 г., заченат е в един безумен ден с около 8 пъти заедно на всевъзможни шантави места. и Катето е непланирана, тя пък 'блесна' в очите на баща си в сутрин след нощ, прекарана до леглото ми в разкаяние (бях му сърдита). и тъй. ехх, времена..Simple Smile

охх, постовете ми са обезумяващо дълги, сфинети.  Embarassed

# 42
  • Мнения: 59
и за анкетата: май 10, ако се включват и one-night stand'овете, сред които един тъмнокож, един мъж два пъти на моите години и един 10 г. по-млад от мен. леле, ужас, изпях ли си и майчиното  Embarassed за срамотиите  Sunglasses да не ме помислите за невъздържана нещо: с ММ правим любов не повече от веднъж месечно последните 2-3 г., направо ми се вие понякога..!! предпочела бих да не ми е така верен, щото да, аз съм промискуитетната май.

на Ноеми брейнстормчето (евала, много добра идея!): езикова и музикална гимназия, после филология в СУ, най-дълго време бачкам като преводач и на практика се осъзнавам като такъв, иначе изкарах един курс по PR и ме бива и в това, последните години съм бекофис на връзки с клиенти. иначе пиша, напоследък съм се прибрала с блогове, виолончелото ми е в прах, уви. хобито ми е и 4 неща да бачкам дневно (а аз съм типичният moonlighter), да си издържам семейството.  

# 43
  • Мнения: 411
Ноеми, мислех да се скрия  Mr. Green, нали предния път каза, че съм си вкарала автогол Wink.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 946
Еее, много гот с тези срещи. Въпреки чееееееееее.... моля някои от по-пуфкавите да се включат, че се чувствам като слон на среща с анорексички
 В неделя си пристигаме в сф и тъкмо си мислех, че ще ме зарадвате много с някоя среща в моя чест. Не бой се, аз като дойда, ще ти се качи поне с 30-40кила самочувствието  Blush Laughing

Бубе, благодаря за темичката, ама тоя мартенски колаж не е ли демоде вече?  newsm78  
И не казвам ти да го направиш (аз лично и не знам как), ама на първа оня файл с анкетите вече що не се попълва  Thinking

Извинявам се, професионално изкривяване, ама ако съм имала 5 партньора или 10 или 20 или 30... къде точно да гласувам?!  newsm78
нямам такова кахърене, ама ако единия не си е струвал особено може би трябва в по-малката категория и обратно  Laughing

ViFresh, аз плюсках ягоди на корем   Mr. Green

Мъжът ми в болнични, аз студентка в сесия, дето не й се учи. Сайт за запознанства. Естествено обърквам мястото на срещата. Още по-естествено никой не идва. По едно време се появява някакъв ром, а аз решавам, че ще се правя на друга и хващам следващия тролей, забранявайки си наум подобни необмислени срещи за в бъдеще. Тролеят идва. Телефонът ми звъни. Той. Казвам къде съм. После се обръщам и го виждам да се задава един такъв много хубав и усмихнат с много сини очи. След срещата разказвам на приятелка как той никога няма пак да ми се обади. Обади се.  Crazy

ВИАС съм завършила. УАСГ е сега. Строителен инженер съм. Работех в проектантско бюро, но го закриха преди половин година. Много ми харесваше да проектирам, а след 3 години майчинство и още 2, които предстоят с иван живот и здраве, не знам дали отново ще мога да го работя това. Имам чувството, че всичко ще се промени, а което остане, ще съм го забравила  Tired
Хоби - обичам да ям и да снимам.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт