И през новата година Октомврийчето лудее за двамина

  • 41 651
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 103
zana33, ЧЕСТИТО! А също съм в декемврийските майки, с термин 8 декември! Чак сега видях, че и ти си там!
Диваненце, честито и на теб!
Атадарче, а аз съм за декември, или края на ноември!.
Радвам се за всички ви!
Да са ни живи и здрави дечицата и тези, които растат в коремчетата ни!

А искам да споделя, че хванах цаката със завиването. Обличам я с чувалче и й казвам, че сега вече е студено и идва зима, пък и кака и всички деца спят с чувалче! Тя се съгласява и не се противи. А пък понякога и иска "Дяло", т.е. одеало да я завия, но рядко.

# 601
  • София
  • Мнения: 2 082
divanence честито! Лека и прекрасна бременност ти пожелавам  Hug

Мишо е вече батко! На 12.10.2011 се роди второто ни Октомврийско слънчице - Самуил, 3,480 кг. и 52 см  Heart Eyes От седмица сме си вкъщи и свикваме един с друг Simple Smile


Честито на всички рожденици, които съм изпуснала! Да са много здрави и послушни Simple Smile

# 602
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Ах,Ендира да вие живо и здраво малкото момченце.Малкия батко как реагира на новия човек в къщата?
Гинче как така 2-3 месеца?Май ще го карам на 2 пъти.Ако ще си идваме ще е за месец.Не повече.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 273
Дубрутруууууууу
chip4e  вие сте вече на финалната права почти Heart Eyes Hug Peace
endira Честито ново щастие в къщи  bouquet да сте живи, здрави и много щастливи Peace пиши когато можеш и мен живо ме вълнува как реагира малкия батко на новия човек Rolling Eyes Peace Hug
толкова ми се искаше това лято да я свърша тая работа с курса Tired сега не знам кога ще намеря време Crazy
желая ви спокоен и усмихнат ден  bouquet Hug Heart Eyes

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Честито, endira   bouquet Да ви е живо и здраво новото попълнение в семейството!
divanence , и аз мислех, че ще е по-кратко, правех си планове да го карам на спокойствие докато малкия свиква на яслите, и аз да си ползвам отпуската - да имам време и нещо по къщи да свърша. И направо ми секнаха всичките добри намерения. Шефа ми каза, че няма проблем да излизам през работно време заради курса - и сега, всичко наведнъж. Днес ми бяха първите 2 часа - то не било толкова страшно Laughing  Успях само 2 пъти да изгася колата докато тръгвам Embarassed

# 605
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Гинче стискам палци за курса,а ти стискай за моя догодина живот и здраве.Все ще го измисля някак си да стане и за месец.В БГ невъзможни неща няма.

# 606
  • Мнения: 103
Ендира, честито! Нека са ви живи и здрави децата, да ви радват и карат да се гордеете с тях!  smile3501

# 607
  • Мнения: 30 595
Ендира, честито! Нека са ви живи и здрави децата, да ви радват и карат да се гордеете с тях!  smile3501
  bouquet Hug

# 608
  • Мнения: 1 341
Искам да се извиня и да честитя рожденните дни на всички мъници които пропуснах. Да са живи, здрави и щастливи!

Ендира, честита рожба! Много здраве и щастие да има в семейството ви!

Диваненце, честито и на теб! Лека, безпроблемна и на финала здраво бебче!


divanence, чудесна новина Hug Лека бременност. Тъй като и аз съм на вълна шофьорски курс (утре ми е първото запознаване с автомобила  Laughing), да знаеш, че продължителността му е около 2,5-3 месеца, така че ако планирате да си идвате за месец, просто няма да стане с курса Peace

Гинче, защо толкова много да продължава курсът? Аз когато го карах, мисля, че не ми отне повече от месец. Но това беше преди 5-6 години де, сигурно нещата доста са се променили. Rolling Eyes

# 609
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Благодаря за хубавите пожелания момичета.Мен ме тресат едни бременски хормони вече и направо не се седи покрай мен.
Я кажете вашите деца безпроблемно ли се разделят с вас.Виктор е като скачен за мен.И до тоалетна не мога да ида без него.Не дава баща му да ме целуне или да ме прегърне.Голяма ревност голямо нещо  Grinning

# 610
  • Мнения: 76
endira ,честито да ви е жив и здрав Самуил  bouquet
divanence,лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 611
  • Мнения: X
Да шоф.курсове станаха доста по-продължителни. Сега курмуването е от 31 моточаса, отделно и теоретичната част-листовки. При мен преди три години трябваше първо да мина листовки, да се явя на изпит по листовки, да го издържа и едва тогава започнах кормуване, изкарах 31-те моточаса и се явих на изпит. При мен по изключение курса продължи осем месеца, тъй като по едно време не знам дали си спомняте, много се шумеше, тъй като на много инструктори им отнеха разрешителните, че нямали еди какво си, и от там доста ми се забавиха нещата-записах декември  месец, а си взех книжката края на юли, но при мен просто се случи така.
Всичките ми познати, които караха курсове последните година-две ги изкарваха в рамките на около два месеца. Все пак зависи и от това дали ще си вземеш изпитите от първи път, тъй като ако те скъсат се явяваш пак и  това доста протаква нещата във времето.
Честито на всички за новите им попълнения и на тези, които очакваттакива в близко бъдеще. Бъдете живи и здрави и много щастливи! Hug  bouquet

# 612
  • София
  • Мнения: 5
Нямах време да ви изчета, но искам да поздравя всички малки рожденици и да им пожелая много здраве и усмивки!!!

Не знам как, но бих искала и аз да ви почерпя макар и виртуално за моята малка дъщеричка. Тя се роди на 7.10 3660 50 см

# 613
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Misoka Честито ти второ октомврийче.Да ти е живо и здраво и много да ви радва 1

# 614
  • Мнения: 203
divanence-Честито!!! Едно здраво бебенце на финала  желая   bouquet
Misoka-Честита втора радост в семейството newsm32
Честито и на всичките ни малки рожденици,който съм пропуснала!!!Живи и здрави да са ни децата!

Общи условия

Активация на акаунт