И през новата година Октомврийчето лудее за двамина

  • 41 651
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 65
Щъркелова вест: На 25.11 към 10 часа се е родила малката, сладка Дивна на мама Chip4e със секцио. Малката тежи 3.100кг. и е 49см.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 646
  • Мнения: 1 654
Да и е жива и здрава малката сладурана и много да я слуша и радва  Mr. Green. Като гледам синята линийка на Чипче май Дивна ги е изненадала  smile3525 newsm51 smile3525

# 647
  • Русе
  • Мнения: 511
Честита радост, Chip4e! Да е жива и здрава малката Дивна! Много усмивки и щастие на цялото семейство!!! А на теб бързо възстановяване!  Hug  Hug

# 648
  • Мнения: 404
Честито  Чипче, да сте  живи и здрави  всички и малката Дивна да ви донесе неземна радост и щастие  Kissing Heart

# 649
  • Мнения: 76
Честито ,Chip4e да ви е жива и здрава малката принцеска и многоо да ви слуша  bouquet Hug

# 650
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 430
Честито бебенце, Chip4e! Да ви расте здраво и щастливо!  Embarassed

# 651
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Честито на Чипче!!! Да ви е жива и здрава и мого да ви радва   bouquet

# 652
  • Мнения: 58
Честито, Chip4e!   bouquetДа е жива и здрава малката Дивна и мнооого да ви радва!   bouquetБързо възстановяване след секциото!  bouquet

# 653
  • Мнения: 203
Честито,chip4e!!!Прекрасно име сте си избрали,жива и здрава да е Дивна!!!
Бързо възстановяване ти желая    bouquet

# 654
  • София
  • Мнения: 2 082
Честита ви Дивна, Чипче! Да расте жива и здрава и да внася много радост и хармония в семейството ви!!!!

При нас няма нищо ново - като изключим, че Мишо суче отново...след като сам се отказа около половин година, сега суче все едно никога не е спирал  Crazy Кърмя в тандем и е голямо приключение....НО поне не ми боледува Simple Smile

Не се е отказал от памперса, но се храни сам, което си е напредък Simple Smile Не говори много, само някои отделни думички и бебешко бърборене, и вече започвам да се притеснявам  Sad Ще го водим на изследване на слуха и на логопед...

Атадарче, гледам сама двете деца и е пълна лъдница. Добре че Мишо ходи на ясла през деня иначе сигурно щях да си говоря сама вече  Wink Баткото е много любвеобилен и грижовен, когато аз съм наоколо и гледам, но само да се скрия за секунда и се опива да го дряска, хапе и бута. Бори се за "обичта" на мама, така го обясняват специалистите. Не му е лесно и на него. Важното е да знае, че полагам еднакви грижи и за двамата, понякога се случва да оставя бебето да реве за малко, за да види че не бебето е на първо място. Много е сложно, непрекъснато се стремя да поддържам баланса. Но в крайна сметка имам две усмихнати и щастливи деца, всичко друго е без значение  Peace

Хубав ден на всички!

# 655
  • Мнения: 65
Endira като чета и тръпки ме побиват...мойта малката е на моменти,единия път се радва че ще имаме бебедругия път се тръшка и твърди че нямало да спи в нейната къща...не знам какво да очаквам като дойде момента.Даже съм решила да не гушкам аз бебето когато си влизаме вкъщи,предвид че няма да ме има 3 дена и да и се върна с бебе в ръцете...
Дано всичко да е наред,защото и аз ще ги гледам сама,а малката не  ходи на ясла...

# 656
  • Мнения: 103
Благодаря ви! Пожеланията и вниманието ви ме трогнаха!
Ние вече сме вкъщи. Добре сме.
Кака Ния е супер и много ми помагаше вчера като я взехме, със смяната на памперса, после с цеденето, че ми омаляват ръцете с тази помпа.
Кака Катерина пък гали нежно бебето по главата и му прави гъди-гъди на ушето.
И от страна на двете няма никаква ревност. Но аз постоянно гушкам и се старая да се радвам на всички. Не се карам на Кати за бебето.
А то като се разплаче, Кати също започва да плаче. Та се налага да й обяснявам, че така бебето казва, че е гладно.
Дано все така да е, че иначе и затова ще се притеснавям.
endira, Катето не проявява желание на суче, но пък иска да опита от кърмата. Винаги й предлагам, пък и има в излишък.
Това от мен!
Лека вечер!

# 657
  • Мнения: 152
Честито бебче. Да ви радва много.

# 658
  • Мнения: 30 608
Чипче,да ви е жива и здрава малката щерка с чудно име!!!  bouquet
Аз пак съм без комп по вина на ..познайте кой...И затова не пиша,че сегашния е една бракма.:0

# 659
  • Мнения: 103
Днес кака Ния има рожден ден!
Затова се почерпете за нейно здраве!


Общи условия

Активация на акаунт