ЮЛИ 2007

  • 21 678
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
И Ники е със 38,3 ooooh! точно в почивката на ликуида и Х е на семинар и неможе да го прегледа. ooooh!
Забравих си пина на картата,урочасахте ме,ще се сетя,понеделник ако са на градина Вико ще пием кафе,ама нещо по централно може ли?

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
Марти, сподели после впечатления как са панталоните. Много ми харесват цветовете, но смятам да си бия спирачки засега, докато не разбера с размерите как стои въпроса. Много благодаря!  Hug

Ники бързо да се оправя и дано не зарази брат си.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
я имало нова тема  Joy

Бубе, Мая, Иве, да се оправят малките бонбони.  Hug Тия болести вече ми писнаха.  Tired
Моят врат също е надут и схванат от снощи, направих глупостта да се разтрия и кожата ми нали сега реагира по остро и като се подух от едната страна. Не минава ден без да съм пила болкоуспокояващо, най-много пак да се подуя цялата ooooh!

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 187
МНого болно време, яман вече  ooooh!
нямам претенции за място. хайде в неделя вечер ще видим кой как е и ще се разберем, да не плануваме отсега,че не се знае,знае ли се  Confused
ние утре сме на пикник- пекох пиле тая вечер,ама ядохме други неща и ще си го носим утре по поляните. Вико само ме пита дали ще може само той да си го изяде  hahaha нема изхранване това дете

# 19
  • Мнения: 616
Само се записвам довечера ще чета и новата и старата тема ,че сега гледам да оправя в къщи че мъжете ще се гледат сами от днес на обяд до утре на обяд.

# 20
  • Мнения: 984
Бубе как е Юлиан днес? Иве - момчетата как са?
Малчо сякаш е по-добре. Аз като мина малко време и се сетих за Никсъна. Нали и той така от някаква инфекция получи възпаление и после стана страшно  Confused Някой чувал ли се е с Рокси?
Мъжете излязоха и сега се чудя да уча ли или да се хвана да пооправя малко в къщи  newsm78 и докато го измисля - във форума  hahaha
Иии бях ви казала, че бях на конференция. Става дума за дните на Майкрософт. Доплака ми се. Освен, че много неща съм забравила и това което помня вече не е актуално и не се ползва  Confused И докато отгледам и мъничето... после ще се почва на ново явно. Срещнах и стари колеги и приятели. И те са се променили ужасно много. Живота си тече...
Аз ще я почвам от някъде. Приятен ден на всички  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 414
Мая,какво каза педито точно,как е сега Малчо. Hug
Ники му поспадна Т.
Бубе как е Юли? Praynig
Марти майка ти точно кой вид пиеш за отслабване и кой и го назначи?

# 22
  • Мнения: 984
Малчо е намазан с някакво мазило /което май не е за деца, но с това казаха да мажа/ и увит с шал. Беснее си нормално, само че не може да погледне тавана примено. И си държи главата наведена на една страна. Явно има подобрение, защото снощи спа спокойно.
Педиатърката каза, че е изкарал някаква инфекция и после е направил еди какъв си плексит. Ушите, гърлото и гърдите му са ок. Аз не съм разбрала да има инфекция  Rolling Eyes
Исках да ми каже на какъв специалист да отидем, но според нея няма нужда. Било често срещано и ще мине. Каза да пие Нурофен и витамини.
Малчо пък много държи да приготвим леглото за бебето и да подредим дрехите. Взех да се шашкам нещо. Уж има време...
Помните ли tosi? Пишеше в началото в темата - мама на Виктор от Варна. Миналата седмица роди момиченце Ния  Heart Eyes

# 23
  • София,
  • Мнения: 4 267
Бубе кажи как е бебчо че всички го мислим - най много за него се притесняваме нали ни е най мъничък - душичка - дано е добре и днес няма Т.  Praynig
Иве има тема теук във Ф. за Витаслима - даже там ги пият от два вида комбинирано, едното действа за отслабване, а другото за по хубава и гладка кожа, здрави нокти и коса. Peace
Аз преди много ги четях пусти теми - нали все се чудех с какво да отслабна,  Joy, но диетката си е страхотна. Тоя чай дето го пиеш и той е добър, на мен ми действаше много добре в началото с него отслабнах 4 килограма и то за десетина дни, но мен много ме болеше корема от него и го спрях, после хванах с диетката.
Аз ще стягам багажа! Но чакам народа да се наспи да не им шумкам, че всички се изпонатръшкаха да спят, никой не ще да помага, всичко на мен са оставили. Tired

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 559
ДД
Чета, че има болни, дано при всички бързо се размине. Ние цяла зима бяхме здрави, а Макс си беше плътно на градина, надявам се пролетно да не ни излезе през носа.

Ние сме без деца, оставихме ги при моите родители. Във вторник влизам за операцията, започват да ми минават идиотски мисли. Така че, най-вероятно бих се присъединила за среща, ако мога в понеделник и без това ще ме тресат нервите вече, ще се разсея малко.

 Аз изчистих( както Ива ме инструктира около 20тина пъти.  Peace ) изкъпах се и след малко ще се приготвям за излизане. Ще ходим в някакъв руски ресторант, Грамофон пеели там, а ние сме ги слушали в Ластрада, добри са много. Утре моят мъж ме е поканил на кино  Shocked да гледаме love.net ако не падне киното, от 9 години ходим само на детски филмчета  hahaha Вечерта пък сме май на гости... Първо се зарадвах, че ще можем малко да си обърнем внимание с моя мъж, сега ми е леко гузно, че си оставихме така децата и сега като отвързани сме без тях, не ни се е случвало скоро, нали баба и дядо са далеч.

# 25
  • Мнения: 1 098
Влизам само да кажа, че Юли е добре. Цяла нощ беше с температура от 37.5-38.5 нъпреки Панадола. Днес последно дадохме в 8 сутринта и засега температура не е вдигнал. Смее се като го закачаме.
Аз обаче съм много зле. На обяд въпреки двата панадола, които изпих имах 38.8 със силно главоболие. Дели е на Владая, а татко е при нас. Успях да поспя, че през нощта не мигнах до 5.
 Hug

# 26
  • Мнения: 384
Деси ми сега ви е паднало,сигурна съм че децата ще се чувстват добре при баба и дядо и за тях разнообразие,а и вече не са толкова малки.Успех при операцият аи си мисли за крайния ефект за да се надъхваш.
Вики в понеделник живот и здраве още в 10ч ще съм на линия,в сердика или другъде.
Иве,дано се оправи Ради!
Майче,аз на Хриси и пратих преди месец покана за фейса,Мими също но тя не ни приема за приятели,явно неиска или иска да скъса с нас някак незнам или аз си внушавам,надявам се да са добре яд ме е че така се отдалечихме,а си бяхме близки.Дано на Малчо му мине бързо!
Ние пак бяхме напарти,на градинско този път с клоун,аз измръзнах и сега ще си правя чай,на децата дадох витц. те после се раздвижиха а и към 1ч грейна слънце чак.И клоуна добре ги занимава,а Никола половината рож. ден се люля на една люлка,другата половина с едно по-голямо момченце риташе топка.Много обича да рита и хубаво рита,а неиска на футбол,а колко се настоявах аз за тоя футбол в детската пфуу.
Ох Бубе бързо да ти минава,почивай си!
Вчера си говорих с приятеля му Сашко,ще си оставя телефона за майката да ми звънне и да ни дойдат на гости и със Стефи се запознах.Стефи и Ема са му приятелки и две момченца и как мило си говорят,ама големи са скици.Притеснявам се какви ли ще са родителите,ама ще се пробвам.Аз съм контактна,но от нови контакти взех да се притеснявам,много странно.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна Ники ми беше с Т!Още спи от обедния сън,но го оставям че милия цяла нощ бълнува.
И аз изчистих,отидохме до църквата взех ме си св.вода,Ради там ме ядосваше все искаше да духа свещите.
МДС наслаждавай се,а във вторник всичко ще  е по вода,а резултата съм сигуррна че ще е страхотен,знаеш че ти завиждам за това Heart Eyes
Бубе много се радвам че имате подобрения.
Майче а дано му мине бързо Hug
Аз да ви кажа че си блокирах картата.Но ще кажете ако правим среща кафе.Може и стамболийски мол.
Чакам Марти да кажа за витаслим

# 28
  • Мнения: 384
Аз не съм правила прочистване,нямам светена вода нито тамян,нямаше как да се подготвя,ама поне ще вляза да се изкъпя и децата ще изкъпя.С подръчни материали какво мога да направя?
Ами на мен Мола на Стамболийски ми е най-удобен,но Марти как ще дойде а аз съм се навила занавсякъде.

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 187
Аз нямам претенции за място, само да се пуши искам.
Даже и на Бялото съм навита.  В колко часа? Мола не отваря преди 10 и не се пуши мисля никъде.

Общи условия

Активация на акаунт