ЮЛИ 2007

  • 21 722
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 414
Айка не го знаех това за умкалора...къде го прочете

# 61
  • София
  • Мнения: 254
Всъщност може и да съм написала голяма глупост сега като се замисля. Ето тук чета http://apteka.framar.bg/30011099/, ама май по-скоро пише, че представлява течен екстракт от някакво растение, а не екстракт от ликуид. hahaha

И на мен ми се струват малки, но има деца, които правят такива коментари. Също редовно чувам "Еди-кой си ми каза, че моята рисунка е драсканица и че не рисувам хубаво, нали не е истина това?". Може би има дечица, които имат по-големи братя и сестри и чуват от тяхната среда такива подмятания, знам ли... А веднъж ми беше казала, че госпожата й е казала за едни "картички", които ни бяха оцветили за 8ми  март, че не е оцветила добре цветето и било драсканица, но това вече не съм сигурна дали е вярно (че е казано от госпожата), по-скоро е интерпретация някаква  Laughing

# 62
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет
Честит Рожден Ден на Вики! Пожелавам много здраве, щастие и сбъднати мечти!   bouquet
По въпроса за дрешките да Ви кажа каква е моята логика -защо си кават едни на други че не са им хубави дрешките, първо от яд - ако нещса се скарали и ей така да спорят и да се заяждат и второ от завист, например нали все искат едно и също нещо - т.е. едно ако има нещо или му се купи и друго веднага гледайки от него иска, а пък родителите нали казваме понякога - еми то това не е хубаво що да го купуваме и ние ooooh!, та в смисъл подочули децата и искати те, тактиката е може би да накарат другото дете да им даде това нещо Mr. Green. Нашия Ицко имаше една много сладка пижамка - цикламено зелена - долничето беше като крака на жираф, а горнището беше с голяма глава на жираф та и на него му викали момиченцата в градината че му била женска пижамката, но той пък на пук на тях си я носеше, много си я харесваше ала бързо му омаля - сега Вероника и се гласи, но още и е доста голяма, батко и беше на пет, но тя е по дребна - сигурно на шест седем ще и стане. Blush
Ние засега изкарваме тстрахотно тук, ето чакам а да стане и да излизаме на разходка, цяла сутрин обикаляхме из парка, с една голяма компания сме все тригодишни - само батко Ицко е голям, но той ги разхожда и пази, подбира ги като стадо! Peace

# 63
  • Мнения: 1 885
умкалорът е течен екстрактот корени на пеларгониум, ликуидът е някакъв микс от екстракти  Peace

И аз със завист му ги обясних нещата на Никола. Точно Боб строителя е много популярен в тяхната група, така че нищо чудно това да е причината

# 64
  • Мнения: 329
добър вечер  HugМного ми липсвахте  Grinning
Попрегледах назад , но ако изпусна нещо моля за извинение.
Бързо оздравяване на Малчо, Ради и Юли  Heart Eyes
Снимки не съм гледала, утре ще ги разгледам ,но съм сигурна че са били страхотни малките на тържествата  Heart Eyes
Много искам да се видим , но нещо не разбрах ще има ли среща или не Flutter
Утре Ева ще си остане вкъщи, че от няколко дена е нестабилна и ще постои да я видя докъде ще стигне  Grinning
Лека   bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 3 414
Ники се разкашля,утре незнам на къде ще сме,ако не кашля през ноща отива до обяд на дг.ако кашля през ноща в къщи,Х ще ни види в сряда чак че е на семинар ooooh! още.
Кашлицата е много странна,не кашля докато тича и е на вън  Shocked влизаме в къщи почва дълбоко и сухо да кашля,казва че го болят гърдите ooooh! утре ще идем да го чуе педи за всеки случай.
ВЕСИ къде си???
Яна.Вико къде се спотайвате?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 414
В къщи сме,кашля.
Ужасно,ще ходим до педи че Х е на семинар,обаче чак след обяд.Мъж ми е командировка ще си дойде късно!

# 67
  • Мнения: 384
Здравейте!Тук съм,но вчера имах доста работа,трябваше да купувам подарък за последното парти вече на приятелката на Надина и край,че се разорих.Да ходя до шивачката,до химическото,да пазарувам и да готвя,а аз верно си куцам бързо но като се поуморя почвам да пълзя.Вчера се утвърди съмнението ми,че има нещо странно че немога да стъпвам на цялото стъпало добре и тия дни ще ходя до ортопеда ми.Бяхме и на зъболекър освен всичко,преди тва на площадката абе скапахс е.И Надина ми е нестъбилна,давам витамини,изразява се в запушен леко нос сутрин и лека хрема вечер,навън е добре,яде си и така че мисля да ходи,тва е градинското парти беше си студ в събота.Забравих с Мими да говорим по въпроса за Надина,че тя като майка на по-голямо момиченце,ама то толков анеща си говорим че не остана време.Ми имам проблем с нея.Напоследък се е залепила за мене както беше до 3г. 6м.Сега отново,иска да правим всичко заедно,да играем с пластелин,да учим,да оцветяваме,да играем,да си говорим и тва постоянно заедно,ако ли не да я гушкам,ако ли не все ме вика за нещо.Много е влудяващо.Нищо не й харесва,постоянно недоволства,а вчера ново двайсет каза ми че е грозна.Вика аз знам,че съм грозна,а Никола е красив.Е говорих без глас останах за да разбера какво и откъде дойде това,от градина ли,приятелка ли не ми стана ясно какви са тези комплекси,направо жив пубертет.Дано се справя и намеря пътя,но в момента съм клекнала на позиция угаждане за да я успокояввам,но тя ми с екача на главата така и накрая изпускам нишката.
А за дрехите и при нас има голяма конкуренция в градината кой с какво е,щом и Никола дето не се интересуваше толкова всяка сутрин че и вечер ме пита какво ще му обелка за градината.На мен ми трябваше много време да убедя Надина да не се дразнят на тема кой какво има и и казвам или хубаво или нищо.Никола например има една блузка с макуин и като иде с нея едно момченце пова да го дразни така ''ти нямаш блузка с макуин' Никола му отговаря ''имам ето я'' но онова пак така и Никола се вбесява.Незнам но много извартена психика и то отрано.
Иве а даваш ли нещо за кашлицата!Дано не се влоши,чудя се алергична ли е от ваксината и аз или резултата от темп. някой път като изчезне огъня се появява я кашлица я сополи.

# 68
  • Мнения: 1 885
Никола каза, че Кая му казала, че пижамата му е грозна  Laughing аз мислех, че някое момченце от Боб строителя групата Laughing

Иве, явно втори етап е кашлица, бързо да минава Hug

Янче, точно пък на Надина да кажат така  ooooh! А възможно ли е да ти говори така, за да чуе уверения в обратното, от суета примерно. Ние имаме едно приятелско момиченце (на Никола приятелката от морето), което е много красиво, но по същия начин казвало на майка си, че е грозна, така й били казали в градината. Като стана въпрос за завистта, мисля си, че е въпрос на възпитание да не се завижда. Много добре помня уроците на майка ми за това и не знам дали те или просто си е до характер, но аз не изпитвам такова чувство. А като усетя някакви завистливи нотки  у някого много се настройвам, това ми е много омразна черта. И това си е част от народопсихологията, българинът много обича да гледа в паницата на другия

# 69
  • Мнения: 384
Хихи градински интриги!
Кога се боядисват яйцата и кога е Великден знаете ли?

# 70
  • Мнения: 389
Привет!
Янче, на 24 се пада,а яйцата аз винаги в събота боядисвам. Надина явно е в някаква детска си дупка, бъдете повече заедно щом иска,явно има нужда от теб. добре 4е при нас поне докато ходеше Марти нямаше такива неща с дрехите.Понякога е казвал не искам тая блуза,но просто е сънен и е кисел.Не е редно от толкова малки да им са насаждат тези неща и за това съм за униформи в училище.

# 71
  • Мнения: 1 098
Иве, това на Ники ми прилича на нашия вирус.  Сега и аз, Юли и Дели кашляме. Днес ще водя Юли при педиатърката.
Иначеаз вчера се почувствах добре. Веднага се захванах с готвене, чистене и дълги разходки. Вечерях задушена царевица и грах. Бебчо се скъса да се напъва и не съм спала почти. Събудих се без капка сила. Как ще се оправям днес не знам.
Марти по Гала дават за био месото.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 414
Явно е вирус,но можеше да се размине бързо само с ликуда и хомеопатичното,но като набутах ваксината все пак тя си е вирус и изкочи кашлицата,сега колко ще седим в къщи ooooh! ooooh!
Много е тегаво,като съм свикнала до обед да са на градина.
И до бонката немога да ида да дам заявка за смяна на пин Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 766
 Hug
Изгубих се
Много работа имах последните седмици
Добре че мъжа ми е разбран та пое Ина, пазаруване и всичко  Heart Eyes
Ина също почна да кашля и да се задъхва когато тича  Rolling Eyes Няма хреми, запушен нос  newsm78 Притеснена съм, честно казано  Sad
Иначе и тя беше изпаднала в поредната пубертетска криза и си имахме разговор на високо ниво
Малко си промени държанието
За дрехите - и в нейната група е същата история  Rolling Eyes И тя изразява претенции "Днес да съм с поличка, ама не рокличка, а поличка "  Laughing
Ще се пробвам да ви поизчета, че доста съм изпуснала   bouquet
Прекрасен ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 098
Дели отдавна иска сам да си избира дрехите. Умее да съчетава цветовете, но не и стиловете. Засега не съм го усетила да гледа дрехите на други деца, интересува си се от неговите. Иначе винаги ме забелязва, когато съм нагласена, а не по домашно облекло и сплесната коса.
Марти, сподели майка ти как ви е обеснявала нещата за завистта.
Аз смея да твърдя, че завист изпитвам в много редки случаи. Трябва да се чувствам подтисната и неудолетворена, объркана и нестабилна, за да изпитам такова нещо и никога няма злобно да закача човека, а се засрамвам сама от себе си.
Хора, които живеят добре, постигнали са някакъв стандарт и хармония ме амбицират и дават сила да търся и аз това. Обичам да съм сред успели, усмихнати и спокойни хора. Под успели разбирам да са в мир със себе си.

Общи условия

Активация на акаунт