Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 16"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 24 759
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Много ми е тежко като знам че голяма част от хората в Турция постъпват така с жените..Всякаш са някъква вещ..или играчка за продън..Малтретирани и ревнувани за какво ли не..там една жена трябва да е рубиня..И то не само от мъжете си ами и от родните си бащи..Там всичко е до чест..ако ли не може да те убият от бой..Съчувствам на жените им..И за това сега ми е много тежко кото гледам как родният баща на Фериха постъпва така нечовешки..А какви ли не мисли ми идват за това какво ще се случи по нататък с този мустакатко..Както казах всички там е до чест..и като нищо както в много турски сериали да има трагичен финал..Дано не е така..

# 691
  • Мнения: 2 449
Много ми е тежко като знам че голяма част от хората в Турция постъпват така с жените..Всякаш са някъква вещ..или играчка за продън..Малтретирани и ревнувани за какво ли не..там една жена трябва да е рубиня..И то не само от мъжете си ами и от родните си бащи..Там всичко е до чест..ако ли не може да те убият от бой..Съчувствам на жените им..И за това сега ми е много тежко кото гледам как родният баща на Фериха постъпва така нечовешки..А какви ли не мисли ми идват за това какво ще се случи по нататък с този мустакатко..Както казах всички там е до чест..и като нищо както в много турски сериали да има трагичен финал..Дано не е така..
много си права,жестока исрина е Mr. Green Mr. GreenНа мен не ми се гледаше нещо такова,но сценаристите ни го предлагат в изобилие и каква е поуката от това за зрителите ooooh! ooooh!
  В турси сериал,за да разчитат на рейтинги има няколко задължителни неща:любов-хубаво,но винаги 1-2 лудучки да правят проблеми,1-2 озлобени,ходене на цялата фамилия по болници,я отвличане или изнасилване ooooh! ooooh! от някой психопат + кадри от затвор Mr. Green Mr. GreenЕ сметнете досега какво са ни спестили ooooh!:изнасилване и затвор Crossing Arms Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 2 449
 като се рових из турските сайтове,а и от това,което можах да си преведа с речника:турските фенове май разчитат на Зехра да оправи работата,а и в анонса за началото на филма пишеше,че майка и дъщеря се борят за по-добър живот Praynig Praynig Praynig

# 693
  • Мнения: 54
siiisiiitooo и 4 Гости преглежда(т) тази тема

Браво на вас! Аз идвам да ви видя, те наште изчезнали. Crossing Arms

Ако не друго, поне да ви пратя поздрави и от братчедката. Mr. Green

# 694
  • Мнения: 56
Ето ме  Party Party
Уф  ooooh! изпуснах те Сиси

# 695
  • Мнения: 54
Здрасти, Вили  Hug На работа ли?

Тук съм  Stop споко  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 21 201
Недейте така, как трагичен финал! Нали все пак това е младежки филм, свързан с първите трепети на любовта. Аз за това започнах и да го гледам, защото е тинейджарси, не бива да има чак такива драми. Не мислите ли и Вие така?

# 697
  • Мнения: 56
Здрасти, Вили  Hug На работа ли?
Да  Mr. Green
Как е Тинчето нагости ли я  по Варненски Laughing

# 698
  • Мнения: 54
Здрасти, Вили  Hug На работа ли?
Да  Mr. Green
Как е Тинчето нагости ли я  по Варненски Laughing

Много работи, ама съм приготвила кафенцето, чакам я.  Stop

# 699
  • Мнения: 56
А ти как си ? Flutter
и аз искам кафе  Crossing Arms  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 54
Да си изкажа само мнението. И аз мисля като mariola_sha, че Зехра ще има много голямо влияние. Връзката майка-дъщеря е най-силната във филма и тя ще играе важна роля със сигурност. Аз затова и си мислех, че Ръзата ще се гътне  Mr. Green ама явно друга ще е работата.

Не съм много добре. Вече искам да ходя на работа  Laughing ама нещо ми разредиха графика.

# 701
  • Мнения: 54
Напускам ви с песен. Нищо не поръчахте да предам на братчедката, да сте се сетили  Mr. Green

 До скоро  Hug



# 702
  • Мнения: 56
Сиси извиняй душко  Rolling Eyesама имам работа вече  ooooh!До скоро  Mr. Green
Предай и да се връща по бързо  Hug
 Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 0
Neidjal мила сценаристите в Турция в повечето случаи са несправедливи спрямо нас..Незнам дали си гледала филма който даваха по бтв от 17:00часа Мечтатели..Аз го гледам и по канал д ..Той от един тинейджарски филм..разказващ се за голямото приятелство и истинската любов..се превърна в една трагедия..един кошмар..от тинеджарска комедия стана драма..Главният герой го погребоха 2 пъти..то не бяха катастрофи то не бяха и тумори..Не е тук мястото да разказвам за др. филми..но всичко може да се очаква от тези сценаристи..А и всеки 2 филм в Турция има трагичен финал..Надявам се да запазят хубавото в този филм и да не ни измъчват и наказват с лош край.. Wink

# 704
  • Мнения: 21 201
Не съм го гледала, но като ми разказваш, като че ли не съм изпуснала, поне съм си спестила сълзите, защото съм много емоционална.

Общи условия

Активация на акаунт