...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 69 328
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 540
Аз пак съм тук с въпрос. )

Имам белег от премахване на една бенка, отстрани (областта под мишницата) и в долната част, към областа на кръста.
Мисълта ми е, дали може да се татуира върху него? И дали ще се развали формата на татуировката? (той вече е доста блед и почти неизпъкнал).

# 31
  • Мнения: X
Mirama, аз имам същите белези на гърба  Simple Smile и питах момчетата предният път, те ми отговориха, че няма проблеми да е върху белега, но аз после си представих как ще е релефно, а и не исках да е толкова високо и си ги направих по-надолу.

# 32
  • Мнения: 30
Orchids Flower, идеята ти за татуировка много ми хареса и реших да се включа с някои идеи:
звездички 1, 2, 3
Тези не са звездички, но пък са семпли, особено ако са направени изцяло в черно:
1, 2, 3
От тези, които си показала определено вторите са по-хубави.

# 33
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Запис и от мен - здраво съм се запътила към номер 2, но искам да сваля 6-7 кг, за да мога с удоволствие да и се наслаждавам... Може би ще е допълнение към първата, имам страхотни идеи  Grinning
Номер 1 я обмислях около година - хубаво е човек да си даде време идеята да 'отлежи' и узрее и ако след известно време е отново толкова убеден и желанието е толкова силно, да действа смело  Peace Много ми е познато това с обсебването - мислех си, че съм единствената изперкала на тази тема  Mr. Green Mr. Green
За номер 2 няма да е така, вече 2 години я отлагам, защото постоянно си сменях мнението, а това не е добър знак. Сега съм сигурна и с нетърпение чакам да се осъществи  Peace

# 34
  • Мнения: X
Sellene, благодаря ти за всички предложения   bouquet, това е най-интересното. Цветните са много хубави, но и ангажиращи, затова ще си остана с черна за сега, пък в събота ще видим какво ще измислим с момчето което ще ме татуира.

# 35
  • Мнения: 22 540
Orchids Flower, ако не държиш на звездички точно, на мен ми хареса и първата с розичките, от предложенията на Селен. )

Аз започнах да си избистрям идеята в главата, след като снощи отново изгледах към 1000татуировки. )
Или ще е пеперуда, на мястото на белега...или ще са 2-3бр мини розички.

Сега се чудя за изцяло черна, или цветна....
Аз съм много бяла и това черното...ще стои доста "уау" на кожата ми. Та се замислям дали да не е по-цветна, за да не е чак толкова голям контраста.

А мястото е почти това, само че малко по-нагоре е моят белег.
ето къде

# 36
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Orchids Flower, идеята ти за татуировка много ми хареса и реших да се включа с някои идеи:
звездички 1, 2, 3
Тези не са звездички, но пък са семпли, особено ако са направени изцяло в черно:
1, 2, 3
От тези, които си показала определено вторите са по-хубави.
1 е мн сладко

# 37
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Orchids Flower, ако не държиш на звездички точно, на мен ми хареса и първата с розичките, от предложенията на Селен. )

Аз започнах да си избистрям идеята в главата, след като снощи отново изгледах към 1000татуировки. )
Или ще е пеперуда, на мястото на белега...или ще са 2-3бр мини розички.

Сега се чудя за изцяло черна, или цветна....
Аз съм много бяла и това черното...ще стои доста "уау" на кожата ми. Та се замислям дали да не е по-цветна, за да не е чак толкова голям контраста.

А мястото е почти това, само че малко по-нагоре е моят белег.
ето къде

Аз съм за цветните татуси. В нета видях много сполучливи татуси, които закриват белези. Някой от които доста големи, изпъкнали и грозни. След оперативни.
Аз също имам белези на кръста си. От край до край. И сега обмислям да си направя татус там. Искам да е малък и нежен. Но не знам дали, ще се получи заличаването. Трябва да отида при татуиста да го питам. Но още не съм си харесала татуировка, та затова все отлагам.  ooooh! Изгледах всичко в нета, но не намерих моя татус. Та се чудя дали татуиста ще се навие да ми измисли нещо.  newsm78

А тази татуировка с пеперудата много ми харесва, но няма да закрие белег. А в нета има страхотни цветни пеперуди.

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте, моля Ви кажете ми добро студио за татуировки в София

# 39
  • Мнения: 22 540
Estell, моя белег далеч не е толкова голям, нито ми пречи. )
Но, просто ми хрумна, че мога там да я направя и така....с 1куршум, 2заека, дето се вика. )
А показаната на снимката беше за да уточня горе-долу мястото, където е моя белег. ) А не че тя ще го закрие.

но ето тази примерно, мисля че ще го покрие
цък
давам само за пример.

# 40
  • Мнения: X
Момичета с тея вашите пеперуди ме побъркахте  Laughing, легнах да дремна с Ев и сънувам дантелена пеперуда Grinning . Нито пепердуда, нито роза са ми на сърцето за татус, а цветно на глезена... и ще трябва да нося само 3-4 цвята обувки Naughty.

denitsa7, аз съм доволна от Инк Брадърс.
 

# 41
  • Мнения: 22 540
Orchids Flower, то и аз още малко сигурно и ще започна татуировки да сънувам.)

На глезена, или където и да е по видима част на тялото през пролет-лято, не мога да си позволя. Работата ми е такава, че не мога да се появя татуирана, така че...трябва да е на място, което винаги е покрито. )
Първоначално и аз мислех за глезена, но....бързо отпадна като вариант.

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Mirama на този татос от снимката съм му хвърлила око. Много е хубав.

# 43
  • Мнения: 750
Да се запиша в новата тема, а като се "избродирам" ще си кача и снимка.

# 44
  • Мнения: 331
Здравейте мили дами....първо благодаря Патенце, че се грижиш за темичката и честито за новите придобивки.Ако мога да помогна бих ви препоръчала да не се ограничавате/когато подбирате модела/ в разглеждане на снимки на татуировки.....разглеждайте всякакви картинки....рисунки, снимки, фантазии...и т.н. това много помага при избора и разширява възможностите, да не говорим колко е приятно да знае човек, че татуса, който носи си е само негов и няма никой друг такъв.

Общи условия

Активация на акаунт