един ден до термина и без признаци на раждане

  • 10 608
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 74
нали ходиш на тонове и всичко е наред...не се тревожи толкова.
аг-то не ме е викала на тонове защото ми каза че 6 дена след термина не се считало за преносване и затова направо на 11 ме праща в болницата незнам и аз защо така не ме вика на тонове

# 31
  • София
  • Мнения: 44 354
не знам в кой град си, но ти препоръчвам да отиваш на запис на тонове, ако ще да си ги плащаш. всеки ден.

аз не съм ходила при АГ-то, с нея се сбогувахме малко преди термина. Ходих на запис в Тина Киркова, Безплатно. Там казаха - всеки ден, 7 дни, ако не родиш - с багажчето и те приемаме и вече ще решим какво да правим.

# 32
  • Мнения: 74
не знам в кой град си, но ти препоръчвам да отиваш на запис на тонове, ако ще да си ги плащаш. всеки ден.

аз не съм ходила при АГ-то, с нея се сбогувахме малко преди термина. Ходих на запис в Тина Киркова, Безплатно. Там казаха - всеки ден, 7 дни, ако не родиш - с багажчето и те приемаме и вече ще решим какво да правим.
а на мен ми дадде аг-то ми направление за хоспитализация и на 11- да съм влизала в болницата и нищо повече не каза аз я попитах да ходя ли на запис или нещо друго тя каза не на 11 направо в болницата

# 33
  • София
  • Мнения: 44 354
ами то си е твоя работа, в крайна сметка.
аз за хоспитализация нищо не казвам, записът отнема 30-40 мин...но това е единственият начин да си сигурна, че с бебето всичко е наред.
защото както не го водят по принцип преносване, така може и да е преносване...
За първи път чувам за лекар, който да съветва  жена след термина да не ходи на тонове.


Сега като се замисля, всъщност не си спомням аг-то какво ме е насочвало като действия, просто краят на 8 месец ходех на т.н. училище за бременни в  болницата и там така казах, че се процедира...като на термина като отидох на първият запис, ми го издекламираха същото.

# 34
  • Мнения: 188
Да, и аз преносих и всеки ден бях на тонове, които си заплащах.
Накрая на шестия ден ме хоспитализираха и предизвикаха раждането със окситоцин.

# 35
  • Мнения: 74
Да, и аз преносих и всеки ден бях на тонове, които си заплащах.
Накрая на шестия ден ме хоспитализираха и предизвикаха раждането със окситоцин.
тука в събота и неделя никои не работи а понеделник трябва да постъпя в болницата утре ще проверя къде мога да ида на запис но всички лекари почиват а за бърза помощ незнам Confusedвече се ушашавих незнам какво да правя вече Sad Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 44 354
какно значи никой не работи, ако утре тръгнеш да раждаш ще стискаш до понеделник ли?

# 37
  • Мнения: 74
какно значи никой не работи, ако утре тръгнеш да раждаш ще стискаш до понеделник ли?
не не аз казвам за часници в болницата незнам дали има запис на тонове нямам си и напредстава  #Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 44 354
там където би отишла да раждаш, там отинваш и на тонове.

# 39
  • Мнения: 74
там където би отишла да раждаш, там отинваш и на тонове.
еми утре ще ида и дано всичко е наред Praynig

# 40
  • Мнения: 432
Стискам палци в най-скоро време да се похвалиш! Бързо и леко раждане и да се възстановиш бързо! А бебона да е здрав и поспалив! Hug

# 41
  • Мнения: 74
Стискам палци в най-скоро време да се похвалиш! Бързо и леко раждане и да се възстановиш бързо! А бебона да е здрав и поспалив! Hug
ох дано да е кротка че иначе ще ми побелее косата на млади години тука има едно бебе до нас на 15 дена то не млъква от сутрин до вечер само  плаче дано да не е и моито така в корема не се бунтува много дано и като се роди да е така Hug Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 44 354
ами...те много деца плачат... лошо няма...минава и заминава... дори и при най-ревливите.

# 43
  • Мнения: 2 132
Не се шашкай Simple Smile Аз преносих 6дни като преди деня на раждането нямах никакви признаци и никакви контракции Simple Smile Ходех всеки ден на запис на тонове, гледаха ме 1 път с ехограф и видяха, че всичко си е ок. Бяхме се разбрали с лекарката да чакаме 7 дни и след това още 3 в болница, но детето само реши да излиза ден преди да ме приемат в болницата  Laughing
Освен това терминът е ориентировъчен.  Peace

# 44
  • Мнения: 135
Аз също нямах абсолютно  никакви признаци на определения си термин и даже с мъжа ми се шегувахме,че аз така ще си остана цял живот. Laughing
И два дни след термин ми се пукна мехура в колата, минавайки през една дупка на пътя. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт