Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Добре дошли на Рикол и Елибели Simple Smile
Аз се включвам само с молба за юзърнейм и парола за албума.   bouquet

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Здравейте, момичета!
Цяла нощ сънувам как някой влиза в дома ни и тършува навсякъде... Даже със страх ходих до тоалетната ... Ох, скоро да ми минава този страх...  Praynig

Елибели, Рикол, добре дошли момичета!  Hug

Смуси и Дезъртче, чакаме ви само с хубави новини!  Hug

Зелда, ужасна свекъра имаш значи.  Wink Лелеееее...., как я търпиш... Сега ще ти пусна на лични паролата и юзъра.

Относно изследванията аз също съм на мнение, че е редно да се направят. Наистина, това е въпрос на личен избор, но ако не си сигурен, че ще задържиш едно болно дете, по-добре бъди информиран навреме. Да не дава Господ...!  Praynig

Съни, я ми сложи на мене едно розовичко вързопче, пък ако има изненади, ще променяш.  Grinning

Снимах си коремчето с телефона, та скоро и аз ще кача снимка.

# 62
  • Мнения: 181
Хехе,айде,сега ще редактирам страничката с всички нови щъркелчета Grinning

Смуси,Дезъртче,айде чакаме ви с хубави новини!Дезъртче-стискам палци за момиче.

Ние сега се връщаме от шопинг LaughingСдобих се с 3 нови тениски,един потник за бременни. Sunglasses

# 63
  • Мнения: 93
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Simple Smile Съни страхотна е, много е пролетна!
Hariela много съжалявам за случилото се, представям си какъв стрес е за теб и за твоето семейство  Sad  Наистина дано ги намерят.
pow много неприятно ако стават чести обири в вашия квартал. Внимавайте като се нанасяте да не ви наблюдават дали внасяте скъпа техника и т.н. Ние лично никога не държим вкъщи пари в брой както и  когато пътуваме пускаме СОТ, но съм чувала, че те дори взимат ключове за колата и се опитват после да крадат колите, та вече и ключове не оставяме. Ако не е тайна ти в кой район живееш?
mela Аз изчетох доста неща за амниоцинтезата и доколкото разбирам се прави само ако има причина за това, шанса за спонтанен аборт е 1:200, което не е малко и три седмици трябва да си почиваш след това. Аз лично съм решила, че след втората фетална морфология ако имам причина ще я направя, но няма да се доверявам само на БХС, но то зависи и от БХС-то
Да ви се похваля аз днес бях на ФМ, в клиниката на Марков, но ме гледа д-р Павлова. Беше много учтива. Отдели ми цял час и каза, че на бебенце всичко му изглежда нормално. Може би ще е момиченце  Grinning Високо 6.56см, което напълно отговаряло на седмиците, а дори и на дните. Видяхме да си лапа палчето. Нухалната гънка е 1.56. До тук всичко е супер, но се разминава с прегледа на лекарката от ЖК. Тя ми каза, че не се наема да казва пол, но май е момче. Че растем с една седмица по-бързо и Нухалната Гънка е 1.1 Отказа да ми даде снимки и каза, че трябвало да и кажа по-рано. Аз лично смятам да се доверя на д-р Павлова защото работи с по-добра техника и все пак е специалист по ФМ. Вие как мислите?
Приятен ден на всички!

# 64
  • Мнения: 2
Hariela, благодаря Simple Smile Легитимирах се и аз.
Като ви чета, че сте си купили разни неща и ме обзема еуфория, все едно аз съм си ги купила  Grinning Много ми се пазарува, за сега всичко ми става, но дънките ги нося с разкопчан цип и трябват само дълги блузи. Т.е. май не всичко вече ми става.
Стискам палци на всички, които знаят какво искат - да е това, което искат, и само хубави новини от прегледите  Peace

# 65
  • Мнения: 77
Привет и от мен  Hug и аз да се отчета - днес бях на преглед и всичко е наред с бебо.Големи сме 3,6 см. вече  Heart Eyes
Гледам,че обсъждате дрехите - аз по електронните м-ни нищо не харесах,но по витрините видях три добри туники и веднага ги грабнах.

Вижте това: www.mikimouse.eu - мнооого са сладки и са българско производство  Peace

Незнам за вас, но аз нямам търпение да пазарувам вече за бебчо .... чак и колички и легла гледам    Blush - знам,че е много рано ама ...... голям мерак.
Леко бременеене на всички  Peace Hug

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Идвам на отчет Laughing
Първо-Пола не ми го казаха,много съм разочарована,даже и предположения не изложи лекаря.... Close
Мнооого тъпо,а така се бях навила....нищо де.
Второ и най-важно всъщност-нухалната транслуценция е 1,7 а носната кост е 3,0мм.
Дълги сме 6,53см и е напред с една седмица  и един ден,според ехографа -т.е 13г.с +3дни. BlushПак е напред,като батко си.Но нищо,това било  нормално.Всичко е наред,имаме си диск и милион снимки.
По едно време бебето направо ни се разкрачи и съвсем ясно видях нещо да  стърчи нагоре newsm78  и естествено веднага скочих и питам-това пишка ли е?И док почна да се смее и каза,че не е,рано било.Каза,че това което виждаме можело да е ''закърнял клитор,може и да е пенис''. ooooh!
Нищо повече не каза за пола,рано било и това е.
Добре дошли на новите мами!  bouquet  bouquet  bouquet
Мерси за стиснатите палчета!  bouquetГушкиииииииии

# 67
  • Мнения: 775
Еее, следващия път може и да се види.  Hug Браво за резултатите! Аз ще ида другия вторник, хем да си покажа най-после резултатите от изследванията.

# 68
  • Мнения: 20
Zdraveite, mnogo burzo che niamam kirilica na tozi komp...

Sunny girl - TEMATA E MNOGO HUBAVA!!! Blagodaria   bouquet

Sega se vrushtam ot pregled - bebo e SUPER, vsicki rezultati sa nared  newsm44 newsm44 newsm44 Oprovergaha se vsichki babini devetini na koito viarvah kakto i moito predchustvie i bebo shte e naj verioatno MOMCHE  Heart Eyes Laughing  Muzut mi se kefi mnogo, i toj beshe na pregleda i beshe mnogo razvulnuvan Simple Smile

Chakam sega novini ot pregledite na ostanalite bremenelki tuk  i se molia vsichko da e nared s vsichki  Hug Hug

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
supermum,чудесни новини носиш!Браво!
Ето,май само на мен на ФМ не са ми казали пола...... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing ArmsМногоо съм сърдитааа Tired
Не ме разбирайте погрешно,всички деца са Дар Божи,а най-важно е да са ни здравички,но за мен това е мечта.Абсолютна мечта ми е,да имам дъщеря.Винаги съм си я представяла,сънувала...много искам,много....чак на моменти се чувствам виновна.... Confused

# 70
  • Мнения: 181
Дезъртче,важното е,че с бебо всичко е наред,пък пола-следващия път.Може да си спокойна поне,че сега има по-голям шанс да е момиче,виж на мен на ФМ как ми казаха момче,после ми го и потвърдиха,а момиченцата са по-трудни за виждане,така че....Стискам палци! Hug

Супермам,радвам се,че и вие с бебо сте добре!Айде,честит ти мъж! HugВеднага добавям на първа страничка,пък после,ако трябва ще сменям.

# 71
  • София
  • Мнения: 418
mela Аз доколкото знам, амниоцинтезата крие известен риск от спонтанен аборт и затова се прави само при съмнение за някакви аномалии след някое от другите изследвания (БХС, ФМ и тн.)

Hirsen и аз съм на същото мнение.. колкото и да е трудно...

Аз обаче реших първата ФМ да я пропусна... Лекарката ми, дето ми беше казала, че ще ми каже навреме за нея не ми каза, а днес като я попитах и тя ми каза че се правилачак в 20 седмица (ранната явно не я зачита) а то вече май е късно да се запиша при някой специалист (трябвало месец по-рано)... те сега само за синдром на даун гледат, нали? Това май се вижда и на следващата.. като цяло не съм в рискова група и не мисля, че трябва да се притеснявам толкова.

seawish - за имунизациите и аз си мислих, дали наистина не вредят повече отколкото помагат (четох разни тези по въпроса) Като цяло не съм много информирана и  ми е интересна темата. Ако не бъркам обаче, не приемали в детска градина дете без попълнен имунизационен календар? Така ли е? Ако е така, това май би ме разколебало... Не мисля да си гледам детето вкъщи до 1ви клас... най-малкото детската градина е важна в развитието и социализирането.

dessy encheva Това за детенцето е страхотно, дано наистина има щастлив край. Иначе това да си изоставиш детето не го разбирам... Като не искаш и неможеш да гледаш дете не ги раждай! Иначе една майка не трябва да слуша който и да било в такъв момент, детето е на първо място, било то болно... Каквото, такова.

Флучия Това е много интересно с усещането на бебето и термина! Ще имам предвид като усетя моето да сметна Simple Smile

lusine в Мусагеница сме. Иначе баба ми е в Младост и в техния блок има подобно писание във входа - там обират мазетата често. Преди бях в Оборище - там ни обраха 2 пъти преди .. незнам колко точно години, наскоро обраха една съседка - на нашия етаж... Навсякъде има обири според мен... Sad

Аз днес най накрая се записах на ЖК. Взеха ми секрет, сумати кръв... орина.. и преди няколко часа получих няколко капчици кръв по белиото Sad Вероятно е от взимането на секрет, но се притесних много. Мислите ли, че е опасно? Докторката не си вдигна телефона като и звънях....

сори за мегапоста Simple Smile

# 72
  • Мнения: 15
 Hug Hug Hug Hug :hug:http://osigurovki.info/MaternityCalculator.aspx

# 73
# 74
  • Мнения: 1
Inka аз с храната вече нямам проблеми в началото докато повръщах хапвах само тестени храни така се чувствах по добре, но сега вече от няколко седмици си се храня както и преди разделно  Simple Smile.Е разбира се с малки изключения  Embarassed, но аз и преди си ги позвалявах един два пъти в седмицата.Гледам да не се лишавам от нищо.Моите редовни изследвания минаха още миналия месец и всичко ми беше в нормата.Вие пиете ли още фолиева киселина, моята лекарка ми каза да ги спирам и ми предписа само някакви витамини Преднакеар +.Някой пие ли ги точно тези?

Общи условия

Активация на акаунт