След "1001 нощ"- приказката продължава с проектите на нашите любимци - 171

  • 30 312
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25

Данайче, когато Фери и Яман се срещат пред колежа той май й казва: Cihan tekin adam değil. Джихан е лош човек, зъл човек.

Тя като че ли му отговаря: "Това детективът ли ти го каза?" Тогава Яман забелязва, че някакъв мъж ги снима. Сигурно ще разбере от него, "по своя си начин", както казва Майдрийм, че е нает от Джихан и оттук ще се породят подозрението му към него.

Фери да не би да тръгва да учи в колеж?  newsm78

VARNA , TEKIN  DEYIL БУКВАЛНО ОЗНАЧАВА - не е нормален ,не го закачай - идва от Тек - текин / сам - текин деил - един вид раздвояване на личността......Дали няма да  разболеят и Джихан newsm78
Но едва ли е нормално точно ЯманЧо да види нещо добро у Джихан.
мисля ,че сценария в тази си част е много реалистичен - всеки си има собствен личен мотив и никой не се съобразява с останалине .
Кадир / велик ,принципен ,шерефли / ама много бързичко премина от другата страна на бариерата..........Топрак сечмиш ......всичко което обеща на Фери се забрави......
ЯманЧо - разбери ме ....повярвах на брат си
2. разбери ме ...избирах между сестра си  и себе си..........или и нас......
Захиде и Кевсер са ясни......

# 736
  • Мнения: 617


    Simo, thank you!   bouquet  bouquet  bouquet

    Варна, както винаги си изключително бърза! Много благодаря за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

    Варна, Данайче чудесен анализ сте направили на новите обстоятелства в трейлъра!Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet



    Трудно ми е да преценя каква е ролята на Джихан.При многото издънки на Яман съм склонна да
предпочета Фери да бъде с него.Но изглежда сценаристите ще го развенчаят като положителен герой.Така ще бъде лесно да се направи избор.Вероятно ще се открие нещо в миналото му, което е много компрометиращо.
    Яман наистина е поставен в много трудна ситуация, но все пак той е зрял човек и трябва да защитава своите избори по-категорично. (ако иска Thinking)
     

# 737
  • Мнения: 25


    Simo, thank you!   bouquet  bouquet  bouquet

    Варна, както винаги си изключително бърза! Много благодаря за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

    Варна, Данайче чудесен анализ сте направили на новите обстоятелства в трейлъра!Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet



    Трудно ми е да преценя каква е ролята на Джихан.При многото издънки на Яман съм склонна да
предпочета Фери да бъде с него.Но изглежда сценаристите ще го развенчаят като положителен герой.Така ще бъде лесно да се направи избор.Вероятно ще се открие нещо в миналото му, което е много компрометиращо.
    Яман наистина е поставен в много трудна ситуация, но все пак той е зрял човек и трябва да защитава своите избори по-категорично. (ако иска Thinking)
     
Марман и аз така мисля.Най- малкото ,което беше необходимо е да се опита да е справедлив с Фери.
Той я обвини ,че дълго е крила тайната за Топрак , а на Сестричката си нищо/ присвоила чуждо дете ,ама какво от това?!/
Харесвах го дакото стоеше твърдо зад решението си да е с Фери и когато я спаси в морето.
Сега май ще изкарат Джихан ненормален.
Наистина малко не здраво тържествува на моменти .но във всичко останало е много последователен.
Да видим.........ще е много интересно.

# 738
  • Мнения: 617
              Okan Yalabik ♥ & ♥ Hande Soral ♥ EVLENIYORLAR !!!! ♥

# 739
  • Мнения: 617

   За мен много по-интересно би било ако представят Яман и Джихан като равностойни образи. Изборът на Фери между двамата да бъде направен със сърцето, а не защото единият ( в случая Джихан) ще се окаже лош.

# 740
  • Мнения: 25

   За мен много по-интересно би било ако представят Яман и Джихан като равностойни образи. Изборът на Фери между двамата да бъде направен със сърцето, а не защото единият ( в случая Джихан) ще се окаже лош.

И за мен / нещо като благородно съревнование/, но изхода е ясен и е в полза само на ЯманЧо .

# 741
  • Мнения: 25
              Okan Yalabik ♥ & ♥ Hande Soral ♥ EVLENIYORLAR !!!! ♥



Благодаря за инфото Марман!!

# 742
  • Мнения: 617

   За мен много по-интересно би било ако представят Яман и Джихан като равностойни образи. Изборът на Фери между двамата да бъде направен със сърцето, а не защото единият ( в случая Джихан) ще се окаже лош.

И за мен / нещо като благородно съревнование/, но изхода е ясен и е в полза само на ЯманЧо .

  Може би наистина Джихан има "трески  за дялане" Grinning, но и Яман е с много прегрешения ( спрямо Фери, разбира се). Недоверието, с което подходи към нея е болезнено за всеки човек. Мисля, че трябваше да изберат друг актьор за ролята на Джихан, да съответства на излъчването на Яман. А с този изнежен и донякъде "женствен" натюрел изборът на публиката е предвидим.А и на Фери!Предполагам, че точно този ефект са търсили, когато са изграждали този образ.

# 743
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

Добър ден ! Hug Hug Hug
Изказвам благодарност към всички , които с труда си допринасят
темата ни да е винаги пълна с актуални новини , снимков и видеоматериал.
Благодаря на всички , които  с разсъжденията си за интерисуващи ни събития
и развитие на действия в гледаните филми правят така ,
че тук се раждат полезни дискусии , а не спорове от типа "кой е по- , по- , най-" .
Благодаря и за факта , че темата ни се радва на изключителен интерес
и се посещава без страх от това , че някой ще ти посочи вратата ,
защото не си му допаднал с изказано мнение или присъствие в собствения му дом!
Благодаря на всеки от вас поотделно за откритите и добри взаимоотношения,  
за това че всеки тук е "добре дошъл " !
Не приемам тази си благодарност като раболепие или лицемерие към отделна личност!
За мен това е  въпрос на уважение към нея! Живота на това ме е научил!


Поздравявам ви с едно прекрасно изпълнение на
KIRAC - KARAKAS GOZLERIN ELMAS

# 744
  • Мнения: 617

Добър ден ! Hug Hug Hug
Изказвам благодарност към всички , които с труда си допринасят
темата ни да е винаги пълна с актуални новини , снимков и видеоматериал.
Благодаря на всички , които  с разсъжденията си за интерисуващи ни събития
и развитие на действия в гледаните филми правят така ,
че тук се раждат полезни дискусии , а не спорове от типа "кой е по- , по- , най-" .
Благодаря и за факта , че темата ни се радва на изключителен интерес
и се посещава без страх от това , че някой ще ти посочи вратата ,
защото не си му допаднал с изказано мнение или присъствие в собствения му дом!
Благодаря на всеки от вас поотделно за откритите и добри взаимоотношения,  
за това че всеки тук е "добре дошъл " !
Не приемам тази си благодарност като раболепие или лицемерие към отделна личност!
За мен това е  въпрос на уважение към нея! Живота на това ме е научил!


    Мари, прекрасна си! smile3501 smile3501 smile3501  love001  love001  love001

       
      Отговори на злото с добро и то(доброто) ще ти се върне стократно  -  стар библейски принцип!!!






# 745
  • Мнения: 25
Мар





За мъдрия и емоционален финал на темата  bouquet  bouquet

# 746
  • Мнения: 11 116
На мен ми е много интересно - как Яман не се обиди на Ферайе, че е сключила брак с Джихан, та дори и заради Топрак. Не го ли гложди мисълта, че тя е с друг мъж, че живее в неговата къща, че спи в едно легло с него и е готов да тича след нея и да си я иска обратно? Явно е убеден, че Ферайе обича него, а не Джихан, че всичко е формално/както го каза и на Месут, направила го е заради Топрак/. Това означава също/както пишат в резюмето, че се отдалечава от семейството си/, че Яман най-после осъзнава какво е да загуби Ферайе окончателно. Какво означава да я няма в живота му. Той обича всички свои близки, но него го обичаше истински само Ферайе. Жалко е, че така излиза реално - аз например не можах да повярвам на Захиде, че всичко, което причини на Яман е заради неговото щастие...Какво е това щастие -синът й да бъде нещастен? На Неджип - също - всичко, което извърши не е в полза на Яман, да го предпази от "лошата жена". Или Кевсер ли обичаше Яман така, както той тичаше при всяко нейно обаждане...Може би това показват от самото начало - как Яман въпреки възпитанието си в това еснафско семейство, въпреки влиянието на семейството му, което иска да го откъсне от Ферайе, осъзнава, че най-важният човек за него е само Ферайе, че само с нея може да бъде истински щастлив...А може би след всичко, което преживяха двамата - той наистина е опознал що за човек е Ферайе, колко открита и чиста е тя, защото твърде бързо се събраха двамата, много, много кал трябваше да изгазят в Урла, висока цена да платят, за да бъдат заедно. А и съдбата ги сблъска с тайните на Ферайе. Топрак - отнетия син на Ферайе - осиновен от  сестрата на Яман. Сложен казус.
Момичета, беше ми безкрайно приятно да изчета коментарите ви.  Hug HugНормално е да имаме различни гледни точки, винаги съм казвала, че обичам да се "огледам" в другото мнение. Мари, поздравът ти е чудесен.  Hug Hug

Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 18:26 от Mydream

# 747
  • Мнения: 617
    Mydream  Hug Hug Hug

    Аз също смятам, че Яман е убеден в любовта на Фери. И може би тази увереност го кара да бъде неделикатен към нея. Общо взето - каквото и да направя , тя ще ме обича. Но.... бракът с Джихан го разколеба. Може би? newsm78

  Да отиваме ли в новата тема?

# 748
  • Мнения: 11 116
Цитат
Да отиваме ли в новата тема?

марманчи,с удоволствие - да отиваме заедно! Hug Hug Hug

# 749
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Да тръгваме -

 Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт