Близки ли сте със вашата/ия зълва/девер?

  • 27 384
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 14 781
Аз например нямам зълва.  Sunglasses

# 136
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
И аз нямам зълва Simple Smile Сега обаче пък се замислих, а вашите половинки до колко са близки с вашите братя и сестри?Моите(ММ и сестра ми) много-много не се обичат...

# 137
  • Мнения: 3 812
И аз нямам зълва Simple Smile Сега обаче пък се замислих, а вашите половинки до колко са близки с вашите братя и сестри?Моите(ММ и сестра ми) много-много не се обичат...
Моят има сестра, не се чуват всеки ден, не са супер близки, да си споделят много и т.н., но се обичат и си помагат в нужда. Аз също се виждам с нея от дъжд на вятър, но пък се харесваме и си намираме приказка винаги.

# 138
  • Deutschland
  • Мнения: 5 524
Беше близък моят мм със сестра му, вече не е. По телефона го врънка за подаръци като малко дете ( на 47 е въпросната), а като си идем в Бг, даже не идва да го види. Заета била, на почивка била, на не знам какво друго била. Не ми е важна, не ми е тежко, но виждам че той се измъчва от това нейно отношение. По същият начин се държи и дъщеря й. Уж му е племенница, а не е виждала още детето ни, нито има желание. Студени хора, егоисти. Не са ми нужни...

# 139
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Въпросът беше дали вашите половинки са близки с вашите братя и сестри.Предполагам че със своите са си...

# 140
  • Мнения: 22 036
Аз понякога си мечтая да имам някакъв роднина, пък било и да се скараме Simple Smile.

# 141
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Чудя се аз ли съм единствената, която няма никакви близки отношения със зълва си?
Скрит текст:
Не че ми тежи, но ми е много странно.
Съпругът ми и сестра му не си говорят от години и никой не иска да чуе за другия,
странното е че и родителите им не предприемат нищо, все им е тая.
Като някой пита съпругът ми дали има братя или сестри, отговаря не, това ми е още по-странно.
Същото прави и сестра му.

Аз имам (полу-)брат и много се разбирам с него и със съпругата му. Чуваме се ако не всеки ден, то всеки втори ден. Със съпругата му мога да споделя всичко, независимо колко е лично, тя с мен също. Моят дом е и техен, дори имат много лични вещи вкъщи, защото прекарват почти цялата си отпуска при нас./ние сме в чужбина/

Ne не си единствена.

# 142
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз понякога си мечтая да имам някакъв роднина, пък било и да се скараме Simple Smile.
Laughing Hug

внимавай какво си мечтаеш  Wink

# 143
  • Мнения: 22 036
Аз понякога си мечтая да имам някакъв роднина, пък било и да се скараме Simple Smile.
Laughing Hug

внимавай какво си мечтаеш  Wink

Е то вече няма как да ми се случи, та съм смела Simple Smile. Hug

# 144
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Имаш син Wink
не е далече времето когато ще  придобиеш роднини Wink

# 145
  • Мнения: 22 036
Имаш син Wink
не е далече времето когато ще  придобиеш роднини Wink

Нали знаеш, че в англосаксонските общества, подобни връзки са силно стерилни Simple Smile

Всъщност до болка ми липсват родителите ми.

# 146
  • Мнения: 2 655
Беше близък моят мм със сестра му, вече не е. По телефона го врънка за подаръци като малко дете ( на 47 е въпросната), а като си идем в Бг, даже не идва да го види. Заета била, на почивка била, на не знам какво друго била. Не ми е важна, не ми е тежко, но виждам че той се измъчва от това нейно отношение. По същият начин се държи и дъщеря й. Уж му е племенница, а не е виждала още детето ни, нито има желание. Студени хора, егоисти. Не са ми нужни...

Това все едно Аз съм го писала. С разликата, че жената е с 10 г. по млада. А аз се надявах да помъдрее с времето и да спре да проси подаръци.
Не иска да вижда детето ти, защото то е пречката да не получи Тя наследството от брат си. Затова не и е изгодно ти да имаш бебе. Ситуацията е ясна, при нас е същата картинка

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 12:05 от ALMIRRA

# 147
  • Deutschland
  • Мнения: 5 524
Възможно е. Те с майка й само за пари и имоти мислят

# 148
  • Мнения: 1 489
Рядко се виждаме със зълва ми и семейството й. Живеем на 200 км едни от други и се събираме само по празници. Нямам оплаквания от тези семейни сбирки. Приятно ни е заедно, прекарваме си добре. Работим и в една сфера и имаме много общи теми. Ако бяхме наблизо, може и да възникваха проблеми, но за 3-4 пъти виждания в годината, имаме добри и прилични отношения.

# 149
  • Мнения: 13 209
Беше близък моят мм със сестра му, вече не е. По телефона го врънка за подаръци като малко дете ( на 47 е въпросната), а като си идем в Бг, даже не идва да го види. Заета била, на почивка била, на не знам какво друго била. Не ми е важна, не ми е тежко, но виждам че той се измъчва от това нейно отношение. По същият начин се държи и дъщеря й. Уж му е племенница, а не е виждала още детето ни, нито има желание. Студени хора, егоисти. Не са ми нужни...
Често ли си идвате в България? Как може да не иска да го види?!

Общи условия

Активация на акаунт