Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 114
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Mirama страхотно оформена тема   bouquet  тази снимка дето си я сложила все едно ,че мен са снимали - прическа ,цвят ,даже и жената на мен прилича  Sick  Grinning
Относно този списък  на първа страница според мен имаше смисъл само когато слагахме албум със снимки . Сега наистина много безсмислен изглежда. Преди беше добре, защо всеки като се боядисва се снима  и дава  боя и номер .

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 16:52 от Miia

# 16
  • Мнения: 86
Благодаря за новата тема   bouquet
ето и моите снимки, 3 седмици след боядисването: на слънце и вечер, със светкавица

# 17
  • Мнения: 408
Мацета,
и аз ще се боядисвам тази вечер уж. ако остане време. после ще изчета всичко, което сте писали.

# 18
  • София
  • Мнения: 38
Благодаря за новата тема   bouquet
ето и моите снимки, 3 седмици след боядисването: на слънце и вечер, със светкавица

 smile3501

# 19
  • Мнения: 0
Feeling, супер комплименти! Много красив цвят, просто много изискан! харесва ми този перлен оттенък, отмива ли ти се бързо? Да ти кажа дори и да не ги беше отрязала белите крайчета въобще не са дразнещи  Laughing Дръж тази боя, наистина се отлично пък и само с 9% ок се получава много светло.

don_domat, честита ти прясна боица, май си имаме още една фенка на Чифели, ти какво русо правиш, много светло ли? С номера на Дачита ли се прави?

katti79, добре се държи цвета, много се радвам, че ти се оеднакви от раз цвета, твоя случай беше досата сложен, ама с хепи енд  Hug

Аз са себе си какво да кажа, освен че сега съм намалила продуктите със силокони до мах. и се надявам да ми повлияе добре. напоследък съм на леко био вълна, засега редувам балсам с маска, което не съм правила от години...

# 20
  • София
  • Мнения: 38 524
Запис. Ще се мажа следващата седмица пак с Палете, а дотогава слагам пепеляво балсамче на Престиж.

# 21
  • Мнения: 405
Аз не се бях боядисвала от отдавна, днес най-накрая намерих време.

По принцип гоня топли цветове  и най-накрая постигнах  перфектното натурално - златно русо за мен.

Постигнах го с Чифели 9.1 + 12%.
https://picasaweb.google.com/selmulina/Apr52011#5592104569259295906

 Следващия път мисля да пробвам с 9%, мислите ли че има смисъл? Естествената ми коса е 4-5 някъде.

П.П. Благодаря на Дачита за това, че винаги ми отговаря на въпросите и досега всичко, което каза се оказа вярно  Grinning Mr. Green  bouquet

# 22
  • Мнения: 372
Момичета, много благодаря!  Hug
 
В момента съм намазана със същата боя. След мъничко ще влизам да се изкъпя и по-късно ще пиша как се е получило.
Very*Gery, много харесвам боята и не мисля да я сменям.
  Grinning  Перленият отенък не ми пада. По мое мнение, не се е променил от миналото боядисване до сега, стои си.
От 2-ро боядисване насам ползвам и спрей-лосион на Лакме за преди боядисването - подготвя косъма за процедурата, и смятам, че цвета се получава по-равномерен с него.
  Flutter


П.С. Момичета, страхотни резултати сте показали!   bouquet

# 23
  • Мнения: 5
Някой, който е използвал боя Чифели би ли споделил от кой номер е доволен. Става въпрос за най-изсветляващите, пепеляви.  Гледах 10.1 и 11.11, но не можах да преценя. 11.11 се води сребристо, но го нямаше и не можах да се осмеля да взема 10.1. Също така с какъв окислител ми препоръчвате да я взема. Благодаря ви предварително.

# 24
  • Мнения: 86
Very*Gery сложен, сложен, ама Koleston си е koleston   Flutter Дори и мацката, която ми го продаде от магазина беше удивена от резултата  Mr. Green Също така похвали мъжът ми за перфектното изпълнение, както и за това че сме опазили всичките кичури  Sunglasses В интерес на истината изби тук таме малко по-златисто, но е по "долните етажи"  сава богу. И мен нещо ме влече напоследък натюр козметиката. Дори пробвах да си мия косата 1 път със шампоан и на следващия само с балсам (без силикони) и съм много доволна от резултата, защото косата ми е ужасно суха.
Nigella много нежен и топъл цвят  Peace
Днес си поръчах и аз балсам Престиж (зарибихте ме  Crazy) Ще ми го донесът другата седмица.

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
благодаря Мирама   bouquet

днес пробвах перления на Престиж и не ме отрази изобщо  Mr. Green , според мен става за убиване ан жълто след боя, но не и за поддръжка на цвят - преди боядисване  Rolling Eyes newsm78  bouquet

# 26
  • Мнения: 2
Mirama  bouquet
Аз вчера ходих на фризьор, но нямам  разлика в цвета и прическата от последното боядисване и се чудя дали да пускам снимки newsm78Доволна съм от резултата, а и косата си я чувствам много добре, Мажирел е моята боя Peace
Успех на всички в блондинството и все така прекрасни резултати Hug

# 27
  • Мнения: 408
Момичета, имам нужда от спешна! помощ!!

Така, 1/4 боя неутрално русо на Индола и 3/4 боя перлено русо на Индола + 7-8 капки от балсама перления на престиж + 2 оксиданта.
Намазах се преди 10 минути - в момента цялата ми коса изглежда сива!!!!

Нормално ли е това, какво да правя?

# 28
  • Мнения: 75
gardje , ако не си измила вече боята ,/ за Индола не знам/ .... но с Чифели 11.11 и аз намазана изглеждах тъмно сива , но след това цвета беше супер. Peace
 

# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
и аз преди да измия боята - изглеждам, "като в цирка" Wink))

разтъркай на някое място - да "отместиш боята", за да видиш косъма  Peace ......  newsm78 все пак има и балсам вътре - не е чудно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт