Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 086
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 93
Здравейте момичета Hug аз съм една надявам се бъдеща блондинка  Laughing До преди 2 и повече год. боядисвах косата си черна,естествения ми цвят е кестеняв,като през лятото леко поизсветлява,но чак до светло кестеняво не стигам Naughty Преди 4 месеца се реших и се боядисах,боята беше светло рус,без да обезцветявам,без пранета и т.н. Та станах леко шарена,оказа се ,че въпреки,че черното не се вижда покосата ми,все пак е останало в краищата и станах нещо от сорта на светло кестеняво в корените и мноооого тъмно в краищата ooooh!, което пък от своя страна ме накара да я резна доста за да поизравня цвета,вместо да я чакам. Правих и едни домашни маски с мед и канела,та смятам в момента съм докарала долу горе еднакъв светло кестеняв цвят по цялата и дължина(ест. с лек оранжев отттенък,който ме влудява). В понеделник съм пак на фризиор,но сега дилемата ми е такава, дали да направя кичури или пак да мацваме боята отгоре Thinking Фризиорката е на мнение,че с кичурите ще стане мн шарено,но пък с боята си мисля,че няма да докарам цвета който искам(искам нещо от сорта на пепелно русо) и пак ще си е по-тъмна....Дайите съвет моля ви...... Praynig
Извинявам се ако поста е дълъг,но исках да обясня в подробности проблема си  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 55
Ами щом косата ти е боядисвана доста трудно ще постигнеш каквото и да било русо без обезцветяване.Вярно е че е вредно ама то кое не е.Красотота изисква жертви smile3521

# 677
  • Мнения: 408
Psychologist,

препоръчвам ти професионална боя Индола - вземи си натурално русо - мисля, че е около 7лв някъде боята. сложи си вътре и една ампула Пантесалмина - лев и 50 ст струва.
Намажи се хубаво - стой, докато видиш, че рижавото е потиснато.
Според мен можеш да се боядисаш още утре.

Много професионални бои са по-евтини от непрофесионалните такива.
 Peace

# 678
  • Мнения: 3 675
Накрая ще се окаже, че богатите са бедни, а бедните богати.  Mr. Green

За съжаление много хора си мислят, че професионалните бои са много скъпи и не могат да си ги позволят, а това не е така.

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
трябва да се прави разлика - между боядисване в салон и боядисване у дома, първото е скъпо, наистина - плащаш за нечий труд, знания, опит .....наем на салон, оборудване и т.н. (и може да те обезобразят  Sick ), второто е на свой риск, с по-малко средства ...и се учиш и трупаш опит сам  Peace

# 680
  • Мнения: 2
Аз след последното ми боядисване в понеделник съм разочарована SadЗа първи път от 6 месеца корена ми е леко риж.Може би се получи от това, че мина повече от месец от предното боядисване newsm78, но много ме дразни.В салона не го видях, а чак на другия ден на дневна светлина.Следвашият път дали ще се оправи ако не чакам 1 месец?

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
може да са променили нещо и в пропорциите, времето  Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 1
Здравейте!
Предстои да боядисвам корени.В момента съм цвят 9.13,бежово русо.Питанката ми е какъв оксидант да си взема 9% или 12%?Или да взема някоя 10-ка,за да се получи цвят около 9?
Сегашният цвят си ми харесва,но него го получих като нанесох 9.13 с 6% върху изсветлена вече коса.

a.l.e.n.a  ,честит рожден ден на малкото човече!Желая да расте здраво и щастливо!Много усмивки и  радост да ви носи!Весел празник!   bouquet

# 683
  • Мнения: 3 675
Преди два дни се боядисах, но днес си купих коректор и много ми се иска да го изпробвам.  Mr. Green
Имате ли идеи как да го пробвам, без да се налага да се боядисвам?
Някой смесвал ли е коректор с маска за коса?  Mr. Green Или е по-добре да го прибавя към тониращ балсам?  newsm78

# 684
  • Мнения: 199
Преди два дни се боядисах, но днес си купих коректор и много ми се иска да го изпробвам.  Mr. Green
Имате ли идеи как да го пробвам, без да се налага да се боядисвам?
Някой смесвал ли е коректор с маска за коса?  Mr. Green Или е по-добре да го прибавя към тониращ балсам?  newsm78
Аз го смесвам с шампоан за коса. Фризьорката ми обясни да процедирам по този начин. Разбърквам шампоан колкото обикновено ми е нужно да си измия косата с  коректор - около 5 см. от тубичката и окислител - около5 - 10 мл. Държа около пет минути и после мия.   bouquet

# 685
  • Мнения: 3 675
Марципан, благодаря!   bouquet
Още днес ще пробвам....нищо че вече си измих косата  Laughing

# 686
  • Мнения: 199
Марципан, благодаря!   bouquet
Още днес ще пробвам....нищо че вече си измих косата  Laughing
За нищо. Тази обливка ме спасяваше от честото боядисване като ми избиваше рижото при прехода ми от черно към русо.  Grinning

# 687
  • Перник
  • Мнения: 195
може ли линк към този коректор,тъй като във вторник ще ме боядисват един тон по светло,а в момента съм светло кестеняво и да се заредя,ако случайно стана рижавичка  Simple Smile

# 688
  • Мнения: 3 675
може ли линк към този коректор,тъй като във вторник ще ме боядисват един тон по светло,а в момента съм светло кестеняво и да се заредя,ако случайно стана рижавичка  Simple Smile

Взела съм си 0\88 на Koleston Perfect  Shocked



Аз исках 0\66.  ooooh!  Нищо, ще го пробвам.  Mr. Green

# 689
  • Перник
  • Мнения: 195
Много благодаря за отговора,но за да стане пепелно не е ли по-добре да бъде 0/11?Може ли да приложиш снимки преди след,за да видим резултата?

Общи условия

Активация на акаунт