Мама вече е нетърпелива АПРИЛско бебче да повива! - Тема 22

  • 25 925
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Честита ни нова тема
[/b] Tada
  От тук натък съм сигурна ,че ще ги пълним бързо- бързо и все с хубави новини, Диди незнам как ще насмогваш ,че то нашия месец като застъпи вече и  бебчовците  мощно откриха сезона  newsm18
ИИИ хайде бебчетааааааа

# 16
  • Мнения: 348
Записче и честитка на всички мами и бебета ако съм изпуснала да поздравя!

Аз да се разпиша, че от днес съм на диета, която ми наложиха поради повишена норма в кръвната захар при обременяване с глюкоза. Вече за трети път тази бременност правя тази проба защото първия път бях с гестационен диабет. Сега след всяко ядене ще меря кръвна захар и нищо сладичко не ми се полага до края, още 20 дни.   chef

# 17
  • Мнения: 1 259
Честита ни нова темичка, прекрасна както винаги!
Надявам се да успея да се запиша в нея като 1+1 преди да е свършила... а клипчето е страхотно!!!

# 18
  • Мнения: 10
Jupeto, мила, успех! На мен пък точно от седмица-две ми се отвори апетита за сладко! Досега такова нещо нямаше. Пак хапвах, ама супер рядко и контролирано, а сега... newsm55 Дори в момента си хапвам препечена филийка със сладко и кашкавал (този път без кренвирш  Joy) и май ще ходя за втора  Embarassed

Jenq077, ти добре ги приканваш да идват, искаш ли да помагаш за първа страничка  Laughing

# 19
  • Мнения: 11
най-накрая да ми остане време да кача малко снимки на Давид http://aprilki2011.snimka.bg/baby/david.583034.22957500

# 20
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Хоп и аз в новата тема!

Честито на новите априлски мами - много послушни и лакоми бебчета им желая!

Вече и розовите панделки взеха да се отчитат!

Нашата панделка явно ще чака още. Според доктора, при който ще раждам още сме високо и доста подвижни, така че има надежда да "цъфнем" между Цветница и Великден Praynig Тъкмо и времето да стане по-топло...

# 21
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен! И ние сме още 1в1 и няма намерение да излиза това бебче!
Диди страхотна темичка,а относно глада и мен мегони страшен глад от 2 седмици,ям постоянно сладко със солено Grinning
Честито на новите бебета!

# 22
  • Мнения: 132
 А ми те наборчетата така на компании си излизат май Joy
Така по веселко , няма да се успокоя докато в първата страница не се напълни с бебчета ,че да не може да се записваме на нея  smile3508

# 23
  • Мнения: 10
Аз нали със закъснение правя нещата и още не съм избрала матрак! Тези на Бертони кокос и пяна, които са с две лица, ок ли са? Имало и някакви с два пласта кокос  Thinking Объркват ме само  #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 742
Честито ни момиченце Даная!!!

bvl, стискаме ти палци!!!  Hug Hug Hug

Записвам се и аз в новата ни темичка и се чудя дали моето бебче ще се появи до края й. Но както и да е, стига само да дойде живо и здраво бонбончето!!!


# 25
  • Мнения: 22
записче  Mr. Green

Честити бебчета на мама Скарлет и на mama_lia! Да живи и здрави и много щастливи!   bouquet bouquet

# 26
  • Мнения: 0
Добре дошла на малката Даная

Диди, ние взехме матрак на Блян - кокос и пяна с две лица, 14см. Ще видим дали ще се окаже добър,но според мен е супер.

# 27
  • Мнения: 2
Честити бебчета Ралица на мама Сосми, момченце на мама kroelahai, Благовест на мама mnogo_vkusna*, Филип на мама Kuester, Ния на мама madlene, Веселина на мама glarus4e84, Стефания на мама munito, момченце на мама Скарлет83 и Даная на мама mama_lia! smile3504

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 20:01 от nelitaiv

# 28
  • Варна, Шумен
  • Мнения: 42
Честити бебчета на всички майки и от мен Simple Smile тамичиката е страхотна!!! Искам да ви попитам за записите на тоновете  Embarassed  Къде трябва да ми ги правят ?- където ходя на консултация ли, или в болницата където ще раждам? Извинявам се ако въпросът е глупав?

# 29
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Ако си минала вече последната консултация при наблюдаващия АГ, записите може да ги правиш в болницата, където ще раждаш

Общи условия

Активация на акаунт