Февруарските дечица със засмяни личица скоро ще шарят великденски яйца (31)

  • 24 979
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
здравейте мами
коте  bouquet
таня   bouquet

# 46
# 47
  • Мнения: 157
Ехооо, добра вечер  Mr. Green! Помните ли ме  Twisted Evil?

Котенце, мерси за новата темичка  Hug! И аз като тебе, май и тази година няма да ходя на море... Най-вече, щото миОто не иска да ходи с Деа - Дзвера, а без нея, накъде?!

Танче, страОтно заглавийце   bouquet!

Тедиииии, много Убаво ми станА като прочетох и за чертичката и после за резултата и от прегледа  Hug! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, а на есен и две малки кротушанчета-послушанчета   love001!

Пина, да е живо и здраво бебчето на братовчедка ти, и бързам да споделя, че поспаливото бебе много трудно стимулира кърменето, ако въобще го... Деа беше такава, спеше от жълтеницата, от недохранване в началото по 4-5 часа, та след няколко посещения на консултант по кърмене разбрах, че бебето през първите 40 дни трябва да се буди на всеки 2-3 часа и да се кърми от двете гърди. Дано братовчедка ти се справи с буденето, защото аз почти не успявах да го направя и в резултат малкото сучеше недостатъчно често и не ме стимулираше. Най=вече, дано не става дума за поспаливо бебе, а просто е за кратко и има нужда от повече почивка малкото!

Любезнооооу, Миланото мина и замина, концерта и той, пак сте имали приключения, забавно е при вас... Ама само не разбрах, що така не щеш да ти тропнем ний хорце на сватбата?  Mr. Green Twisted Evil Mr. Green Аз моЕ да не съм толкоз добра в ръченицата кат' Танчето ( и без това вече не й е позволено  Heart Eyes), ама една кумска мога да тропна доста атрактивно  bowuu  Mr. Green! Имам добри попадения и с петела и с питата  hahaha!

Мики, и моето мнение за роднинските фирми и бизнес е, че не става така - или едното, или другото. Пък на твое място ако бях, по-скоро бих се прибирала от време на време от вилата  Mr. Green. Ма не съм  Confused...

Пухче, аз на моя баща никога не съм му честитила никакви празници, ама не само щот не исках, ми щот никога не се сещах кога му е РД... Ама ей го нА, сега живее по съседство, след 30 години скитосване по света и у нас, след няколко неуспешни брака и така... Whistling

Мяуче, пропуснаФ последните ти терзания, ма доколкото разбирам вече е попреминала парата... Да добавя, че моичкият е по-зле от Лъв ти, щото той с деца под 7 години не мой се занимава  Twisted Evil. Неговата изтънчена психика и съзнание не могат да бъдат затормозявани от бебета и малки деца, пази боже, пък да са болни или капризни...  Mr. Green От домакинстването само Фърля боклука, чат пат пере и простира...А, и си глади ризите, псувайки, как така само той бил неизгладен, а на колегите жените им всичко успявали да свършат... Мииии, да му ги гладят те пък, тогава  Crossing Arms...

Благородничко завиждам на дамите, чиито мъже са достатъчно въвлечени в къщната работа и грижите за децата, аз моя не успях да го науча. Единствено много ми помагаше през първите месеци след раждането, после ентусиазма премина..

Слънчи, браво на Калинкина за хапването, малко по малко ще се наредят нещата...

СъниHug, и ти нещо се терзаеш, ама не разбраф за какво иде реч... Надявам се само Диманка да се оправя  Hug!

Исках май още доста да се поизкажа, ама сЯ не поВня...

При нас нищо ново... Деа не се е научила да се преобува и преоблича сама, въпреки отчаяните ми усилия, не може да пише и чете, напоследък и приказването е отказала... Ама за сметка на това много добре владее пищенето, неразбираемото сричкосване, мученето и протягане на ръце, за да я взема и гушкам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

От два дни е с Т, кога около 37, кога над 38... Никнели и били два зъба и прихванала на брат си вируса, ама го карала според симптомите за възрастта си... Като парцал е през повечето време и реве ли, реве... Днес успях да закуся в 6 часа вечерта... Ама дано се оправи бързичко, че не е работа...

Ми от мен засЯ толкоз... Не успявам да ви следя изкъсо, но когато мога попрочитам с кеф. Целувам ви и ви прегръщам... Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 40
Помним те, Неви, и още как!  Wink Даже вчра те мярнах на балконЯ и питах как си, ама ти набързо изчезна. Съжалявам, че и Дейката я тормозят зъбки и Т. Да й минават бързичко неразположенията и кривинките!  Hug Пък за кумската ръченица ти преотстъпвам мястото (все пак съм "в полУжение"  Mr. Green )- вярвам, че ще си достойна заместничка.  Laughing Ама на мен как ми се тропка не е истинаааа! В тая връзка- Стефи, как изкара снощи на събирането с клуба по народни танци?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
ДУ.  Tired



Тежка нощ беше при нас. Още си го има рядкото щастие Диманка,ама с една идея по-добре.  Mr. Green Вчера отказа да яде, хапна 2-3 обикновени бисквити ,малко банан и 3 лъжички картофено пюре. Успокоявам се с факта,че изпи към 350мл. вода.

Днес деня започва по-добре,изпи 120мл. АМ, които обаче преди малко изака.  Confused Имам чувството,че каквото хапне и излиза. Съжалявам за гадната тема рано сутринта. Та ако днес няма подобрение,май пак ще идем до доктора.

Ама то зъб със зъб не си приличат.  Mr. Green (Баси и лафа дет измъдрих). Първите два само с хрема се появиха,2-рите два с Т и хрема и кашлица. Сега тия - ново 20.  ooooh! Иначе си е жизнена, в танцувално настроение даже.  hahaha

Извинявам се за оплакването.  Hug

Исках да ви пиша за детството и все забравям. Прекрасно беше. При баба и дядо в едно градче на 30км. от Бургас,игри, каране на колелета, имам си една много ценна приятелка оттам ,с която и до днес се виждаме и чуваме. Боли ме само това,че преди две години и баба и дядо бяха живи ,а сега не са. По едно или друго обстоятелство не можем да отидем в къщата ,в която са живеели и ми е едно тъжно че като идем в това градче отиваме само до гробищата и се прибираме.  Sad При другите ми баба и дядо пък съм се научила как се сади, бере ,ниже и суши тютюн. Как се сее чубрика, как се доят крави, кози и т.н. Как се бере лозе и какво ли още не.... Само дето и бабето ми го няма ,а пък дядото е един дръпнат и някак си не се чувстваме по същия начин като сме там. А ми се иска да заведем Диманка там,истинско място с чист въздух. На мен ми е помагало много за астмата (като малка съм имала).

Отплеснах се , слънчев ден !  Hug

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 08:33 от Sunny Sky

# 50
  • София
  • Мнения: 817
Гутен морген на всички!

Калина май си има 3-ти зъб. Казвам май, щото не ми дава да видя... Crazy Във всеки случай хремата спря и разастройството зъбно е като отрязано с нож, та ще да е пробил... знам ли я.  Rolling Eyes

Ай преди коментарите да Апнем и да пийнем кайвенце:



Неви, не сме те забравили, даже бих казала, че липсваш! Надявам се, по-честичко да се радваме на компанията ти тук  Hug
Ейй, Любезна, така организирахме всичко, а ти да ни отрежеш Начи! Crossing Arms
Теди, моЕ и теб да оженим да не се чувстваш пренебрегната, но ще сме внимателни, че нали си и ти у полУжение  Hug
Бръм  Hug пращам ти малко позитивна енергия, дано помогне да излезеш от кофти състоянието   Hug Hug Hug
Любезна, Лаврака и ципурата са си екстра риби. Аз не обичам риба, но това е добро! Ама верно мноО куцо се чистят, мамицата им, уж ги купуваш изчистени и пак трЕбе да ги обработваш.  ooooh! ooooh!
Мяуче, как е чудото у вас?  Hug Hug Hug
Снощи тия двете моите счупиха гардероба в детската. Бая зор са видели тия врати, какво са ги правили, бяха им изскубали всичките панти. Шшшшшшша ги утрепам  ooooh! Сега при всичката ни работа, на миОто му се очертава и ремонт на гардероб в детската. Трябва да почна подготовката за Цветница за Калинкиния имен ден, ще се канят бабите и дядовците и имат работа за целия китайски народ. Но се надявам всичко да мине добре, че мисля да го съчетая и с прощапулника Калинкин.
Съни, как е Диманка?  Ако има други болни - как сте? (Сори, ама ми се губи нещо  ooooh!)
Хубав ден желая на всички ви!   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Слънчи,редактирах си поста.  Hug

Много са ти хубави палавниците,скоро гледах снимки във ФБ. А Калинка е толкова порастнала вече.  Flutter

# 52
  • София
  • Мнения: 817
Съни, и Калина беше точн така - яко разстройство + хрема + задавяне със слюнка и сопол+ повръщане като не овладее задавянето. Красота с една дума  Mr. Green
Така беше около 1 седмица. Ей го - май изби зъба - нищо от описаните симптоми не остана. И каката беше така, аз затова и не се притеснявам. Ако хапва по малко, пие водичка, мисля, че нямаш поводи да се шашкаш много. Зъби на познати дечица избиваха по същия начин, знам че майчино сърце се терзае, но мисля, че щом пробие зъба всичко ще се оправи! Остава само да се молим да е по-скоро  Praynig
Много  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 110
ДюДю!

И кво? Вчера сватбари, днес - с подвити опашки!  Crossing Arms

НиЙ няма да ходим на море. Почивка в този смисъл не се очертава. Всъщност лятото ще ми е толкова натоварено, че ако оцелея, ще почерпя! Не че после ме чакат по-спокойни времена, де. Ще нареждам софрата и ако приемат Диди в ОДЗ, оня ден гледам, че са допълнили някакви чавета ииии сега да не ви казвам за какви списъци става въпрос. Всъщност вие си знаете.  ooooh!

Любезна, ама се оправи с пустия рибок, а?

Ау, Слънчи, големи беладжийки твоите! Добре, че не са се наранили поне.  Mr. Green

НевиHug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 210
Гутен морген бе  Mr. Green
Радвам се, че Димана е по-добре, хайде и Дейка и Аля и другите мишчици с Т-та да се оправят  Praynig
Слънчи, твоите калпазанки да ги нацелуваш  Hug
Аз съм се скофтила по вчерашният въпрос, но няма да ви занимавам...
Много ми е криво, още съм без телефон  Rolling Eyes етърва ми всеки ден минава покрай офиса на ОК-такси и не може да отдели 5 мин. да го вземе  Rolling Eyes А аз от как сме се прибрали й търся билет за Роксет, и намерих и уредих да се срещна да го взема днес, не мога да разбера що така...
При нас са едни хреми и зъборастежи, а трябваше утре-други ден да пътувам за Габрово  Cry
Юхуу, (ДЕ ГИ НАМИРАШ ТЕЗИ ИМОТИКОНИ БЕ)проблемът е ,че след като е изкормена рибата трудно се чистят люспичките от корема Close че се къса, та ги скубах с нокти Sick Аз обичам речна риба, всяка си има вкус, тия белите всичките са ми еднакви Embarassed
Отивам да готвя едно фасулче и айде на лов за роксетски билети  Laughing
ХУБАВ ДЕН МОМИЧЕТА
 
п.п. Пина, не само твойта дружка я тресе първенющината, е ся преглеждам листата с възможни мои познайници във фейса, гледам една лелка пие стриди от черупка в мнооого близък план, тези хора съвсем откачиха  ooooh!

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 09:28 от Любезна

# 55
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ!  Grinning
Съни скай, изглежда при Диманка се е получило комплексно  Mr. Green но да те успокоя, че тези стомашно-чревните преминават за 3-4 дни. Положението не трябва да се изпуска от контрол - т.е. да и даваш ентерол или каквото затягащо ви е изписал лекар ,и най-най-важното е да не се обезводни, което при вас виждам, че няма да стане.  Hug Давай и колкото може повече течности, храна колкото иска, но течности и пробутвай по всякакъв начин.  Peace Знам че е тежко да си гледаш детето така, Максо нали изкара през есента нещо такова с по 9 изхождания на ден и в края на краищата позаслабна тогава.  Mr. Green

Нев, бързо да и отшумява неразположението и съответно кривотията на Дейка!  Hug На мъж ти пердаха му е малко, как така няма да ходите на море щото Деа я има...  Rolling Eyes

Любезна, напълно те подкрепям, и аз не бих тръгнала сама с двете деца на място с толкова опасности /море, басеини/.  Peace То няма да може човек да премигне, луда ще стана и ще умра от притеснение ако за миг загубя някой наследник от поглед. Не, мерси! Виж, с някоя баба бих се навила.  Peace
Слънчо, Слънчооо, тепърва се почват погромите из вкъщи.  Twisted Evil На една приятелка децата така бяха счупили вратите та гардероба, ама се бяха люляли на тях. Естествено, те не ги направиха, щото смисъл няма, техните са много диви чавета.  Laughing

Ний днес сме на кино!  bowuu Ся остава мама да не е забравила уговорката, че ще гледа Макси следобяд и всичко ще е ток и жици.  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 817
ООО, Ники, знам, аз... знам!  Laughing АМа ме е яд, че толко пари дадохме за таз детска стая, испанска уж, маркова, Софи знае, че трябва да я пази, ама не мисли! Пък е голяма вече, аз на нейните години посрещах гости от провинцията на Централна гара  Rolling Eyes (Верно, тогава в центъра живеехме, ама все пак)
Естествено, Калина е виновна, тя ги е изкорубила пантите  Laughing Все си мисля, че таз дребната нЕма толко сила, я има 9 кила, я не (подозирам, че е къмто 8-8,200)  Mr. Green
На море, сама с двете деца - ТЦ! С Миото и без баби и дядовци наоколо. Миналата година бяхме със свекър ми и свекърва ми, ами добре беше, помагаха, ама сама ще ми е по-добре  Whistling
Любезно Мименце, няма ли как да идеш сама да си свършиш работата? Явно на роднините не може да се разчита  Confused

Божкеее, таз снимка дето съм я сложила у фейса май требе да я махам  Rolling Eyes Тоз мерцедес създава верно много погрешни впечатления особено у турци и македонци. А всъщност това е на едно автоизложение, той разбира се, не е мой  Mr. Green Когато я слагах, колегата, който ме изнуди да си направя фейс, вика качвай снимка. Еми к'во качвай, на компа нямах друга. Но сега се замислям, че е добре да я махна  newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 6 011
Слънчи, разбирам те напълно.  Hug У нас детската засега не е погромена, но например масивната холна маса, дето струва маса пари  Laughing отиде на кино издрана от секакви машини, камиони и остри предмети. Като поотраснат ще викнем дърводелец да я изшлайфа и боядиса наново. Ламината и той си отиде безславно, хем уж най-най и на цена около 30лв/м2.  Twisted Evil За тапетите не ща и да отварям дума. Никакъв ремонт не планираме докле не им уврат мозъците. Иначе идеи за промяна вече имам предостатъчно и не питайте как се удържам.  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 817
Мда, Ники, разбирам те чудесно!
И нашата холска маса пострада безславно от Софийски намеси  Whistling
Тъпото ми е, че 2008 година се преместихме в нов апартамент и ремонта е на няма и 3 години. За 2 години и половина, вече е за боядисване. 2008 г се нанесохме края на ноември... Дано остиска още малко, че още ми държи ремонта... нямам сили да го започвам отново!  ooooh!

# 59
  • Мнения: 307
Здравейте Hug
Неви дано на Дейка зъбките избият,та да не е толкова кривичка! HugКак ми се иска някой път да я нагушкам Heart Eyes
Ники да си изкарате хубаво на киното!
Съни хубаво е,че Диманка пие течности и е активна,дано скоро се оправи и акито Hug
Танче милото Але HugСега пък обрив ooooh!
Слънчи прекрасни разбойнички си имаш Heart Eyes успех с приготовленията за празниците Hug

На море не знам дали ще отидем.Ако купим заветната кола и ако има финанси може да идем за два-три дни колкото г.з  път да види,но това е засега само в моите планове Simple Smile
На милия ми баща не му звъннах!Поревах си и цял ден ми беше много криво,на два-три пъти хващах телефона,но реших,че той не се инересува от Сиската(срам не срам,не я е виждал още Confused)аз да му звъня.Последнно се чухме миналата година след като Сияна се роди.

А как се ядосвам с моята фирма #Cussing out Искам им бележка април-март за детски.От юни миналата година сме с ново счети и тя ми каза,че бележка ще ми даде от юни до март,а април и май миналата година да ходя при старата счетоводителка,че тя имала данните.отидох,жената ми даде документа,но ми обясни,че не може тя да се подпише,че трябва новата счетка и шефката.Те пък ми казват,че тя трябвало и сега няма кой да ми удари един подпис и печат.Най-нагло пък управителката ми каза да съм чакала юни и тогава да си подам документи.Да ама за мен тия 70лв за двата месеца са си пари,то не стига,че взимамаме "голямо"майчинство ами и заради тяхните неуредици да си изтърва детските #2gunfire Извинявайте,но ми е много криво,за мен това са си пари.Днес пак ще ходя да се разправям да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт