СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8
Добро утро!
Добре дошла на новата мама - hriskata8610  Hug!
Честит имен ден на именниците!Да са живи и здрави и много послушни Laughing!
Ние отново нямаме вода, тук в Добрич е толкова често срещана, че вече ми писна! Онзи ден, днес! Плашаме една от най-скъпите води, а все я няма hahaha. Ще изляза днес рано, че да не се дразня. Просто нищо не можеш да подхванеш вкъщи без вода ooooh!.
Имах някакъв супер размазващо-мързелив период. Детето кротко (пу-пу-пу, да не чуе дявола), спи и аз с него. Чувствам се като нова, даже мислих да мятам пролетното почивстване, ама................

# 406
  • София
  • Мнения: 1 504
Уфф и аз забравих да почерпя...че бате има имен ден и той е Борис...НЕ забравих да го поздравя де... Wink

Та да ми е жив и здрав и много послушен Wink Laughing

# 407
  • Мнения: 1 046
Честит Празник на днешните празнуващи!!!

hriskata8610 добре дошла  Hug

При нас пак е гадно време, от към темп. го докарва, но е такава мъгла  Crossing Arms Меко казано ми писна вече. Знам, че напоследък само мрънкам за времето, но наистина ме побърква....На един ден прилично време, следват 2-3 отвратни. Пак ще се чудя какво да правя цял ден с децата в къщи.....

# 408
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И при нас времето е отврат.От една седмица вали.Вчера беше горещо и днес пак дъжд.Но по това време на годината е така. Crazy

# 409
  • Мнения: 5 026
hriskata8610, уелкъм  Hug

Честито на всички именници, живи и здрави   bouquet

И тук е мрачно, само не е заваляло....

# 410
  • Мнения: 100


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КРИШКА И СОНИК!!!
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!!!

# 411
  • Мнения: 18
Благодаря ви за милото приемане!Ние сега се приготвяме да излезнем докато още се вижда слънчицето,че следобед пак го дават да вали!Междувременно ще проверим дали са излезли резултатите за яслата и дали сме приети!Стискайте палци! Simple Smile  Честито на именниците и от мен! Simple Smile

# 412
  • Мнения: 1 046
Първи въпрос: - с каква цел е проучването - лични за курсова работа, реферат или нещо подобно или е към някаква организация? Колко трябва да е стажа в кърменето за да се участва ...?

# 413
  • София
  • Мнения: 2 316
Честит празник на днешните ни именници - да са живи и здрави!

И аз съм от мрънкащите по адрес на времето, писна му от тоя вятър Crazy Егати и глобалното затопляне, егати и чудото ooooh!

hriskata8610, добре дошла Hug

# 414
  • Мнения: 1 046
Ами пращай ми тогава....Щом е за науката ще помагаме.....

# 415
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 24 383
Момичета, това е нерегламентирано проучване, не-координирано със собствениците на форума и като така е спам. Дамата е предупредена, че ако желае да прави подобни проучвания, си има ред и той със сигурност не е този.

# 416
  • Мнения: 1 046
Разбрано  Peace

# 417
  • Мнения: 256

Да сложа  една торта за именния ден на Боряна и да благодаря за пожеланията  Simple Smile
Добре дошла на новата мама   bouquet

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 14:48 от mam_ma

# 418
  • Мнения: 15
Съжалявам за неволното нарушаване на правилата на форума! Ще изясним недоразумението, надявам се!  Simple Smile

# 419
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 24 383
Съжалявам за неволното нарушаване на правилата на форума! Ще изясним недоразумението, надявам се!  Simple Smile
Писах ви отново ЛС Peace

Общи условия

Активация на акаунт