Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 18"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 24 555
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 417
Привет!
Темата е чудесна!  bouquet Честито.  Hug
Предупреждавам: довечера ще пътувам и няма да мога да гледам филма с вас!

# 16
# 17
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
моя ред е другата събота Crazy, ще си редуваме съботите с теб
Ние се редуваме всяка трета събота  Mr. Green защото сме трима ,хубаво че другата седмица ще си взема и от тази почивката и ще почивам три дена петък,събота и неделя  Mr. Green Mr. Green

ами ние сме 5 Mr. Green

# 18
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Привет!
Темата е чудесна!  bouquet Честито.  Hug
Предупреждавам: довечера ще пътувам и няма да мога да гледам филма с вас!


Снежка, написала съм ти извинителната бележка Hug

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Оле майко как гледа само  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 56
Да направо да ти се разтупти сърцето ,сякаш казва ела ,чакам те  Mr. Green Blush

# 22
  • Мнения: 3 271
Привет момичета Прекрасна тема   bouquet  bouquetДовечера Хазал ще е гост в Беяз Шоу по канал Д Ако повтарям информацията моля да ме извините

http://www.kanald.com.tr/BeyazShow

# 23
  • Мнения: 0
Ние сигурно ще изпуснем началото на Беяз Шоу,защото сериала ни свършва към 23:30 ч. (поне при мен).

# 24
  • Мнения: 21 201
Трябва да е отбелязано на турската в колко свършва, защото понякога е до 23 и 30, като е по-дълга серията.

# 25
  • Мнения: 3 271
Обикновено има няколко поканени така че Хазал може да се появи по-късно

# 26
  • Мнения: 0
Сега чета,че асансьора,в който се качват Фериха и Емир е бил в училище.И май този епизод щяло да има сцени,в които Емир плува.

# 27
  • Мнения: 56
Сега чета,че асансьора,в който се качват Фериха и Емир е бил в училище.И май този епизод щяло да има сцени,в които Емир плува.
Praynig Praynig Дано да е вярно ,да се полюбуваме малко на красота  Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 0
Сега чета,че асансьора,в който се качват Фериха и Емир е бил в училище.И май този епизод щяло да има сцени,в които Емир плува.
Praynig Praynig Дано да е вярно ,да се полюбуваме малко на красота  Heart Eyes Heart Eyes
За първото съм сигурна,но за второто не знам.

# 29
  • Мнения: 0

http://www.youtube.com/watch?v=kputkizT354   newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт