Сутиенът

  • 55 752
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Aaa az kakvo da kaja s moq razmer 90 D. Trudo mi e da si namerq  podhodqsht model.Ako mi haresa nqkoi ili shte e malak,ili pak nqma da li  haresa kato kroika.No sum dovorna ot sutienite na Triumf -strahotni sa i mnogo udobni

# 16
  • Мнения: 5 832
Мнооого болна тема ни засягате. Намирам си сутиени адски трудно, да не кажа, е ми е невъзможно. Имам голям бюст и адски малка подгръдна обиколка. И не ми стига това, ами на всичкото отгоре едната ми гърда е С, а другата е нещо средно между С и Д. Та познайте как се намира подходящ сутиен. Имах един, който беше към 60 лв., не помня вече на коя фирма и буквално го сцепих от носене, но повече не го намерих никъде. Ужасявам се от т.нар. ортопедични сутиени, които имат толкова дебела подплънка, че не знам как остава място за някаква гърда вътре, а да не говорим, че на допир е като кашон. На мен ми писна и мисля да си направя една операция за смаляване на бюста, толкова години го обмислям вече ( обмислям финансовата част, другото съм го решила отдавна ). Не знам с какъв акъл жените си слагат силикон- едно, че гърдите тежат, второ, че се изгърбваш под тежестта. А като видя някоя дето ги е наострила и аха да се изсипят и ми става супер смешно, толкова е евтино. Имам едни безшевни потничета като за фитнес, те са с подплънки и са супер удобни, но гърдите в тях седят като изсипани, никакъв контур и мога да си позволя да ги нося само зимата под дебелите дрехи. Та ако има някоя мацка с моя проблем, да свирка какъв сутиен да купувам, без значение на каква цена е. И да питам- някоя от вас да знае фирма, която шие сутиени, тип бански, но от онези с триъгълната чашка и лека подплънка? Все си мисля, че такъв ще ми е много удобен.

# 17
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мнооого болна тема ни засягате. Намирам си сутиени адски трудно, да не кажа, е ми е невъзможно. Имам голям бюст и адски малка подгръдна обиколка. И не ми стига това, ами на всичкото отгоре едната ми гърда е С, а другата е нещо средно между С и Д. Та познайте как се намира подходящ сутиен. Имах един, който беше към 60 лв., не помня вече на коя фирма и буквално го сцепих от носене, но повече не го намерих никъде. Ужасявам се от т.нар. ортопедични сутиени, които имат толкова дебела подплънка, че не знам как остава място за някаква гърда вътре, а да не говорим, че на допир е като кашон. На мен ми писна и мисля да си направя една операция за смаляване на бюста, толкова години го обмислям вече ( обмислям финансовата част, другото съм го решила отдавна ). Не знам с какъв акъл жените си слагат силикон- едно, че гърдите тежат, второ, че се изгърбваш под тежестта. А като видя някоя дето ги е наострила и аха да се изсипят и ми става супер смешно, толкова е евтино. Имам едни безшевни потничета като за фитнес, те са с подплънки и са супер удобни, но гърдите в тях седят като изсипани, никакъв контур и мога да си позволя да ги нося само зимата под дебелите дрехи. Та ако има някоя мацка с моя проблем, да свирка какъв сутиен да купувам, без значение на каква цена е. И да питам- някоя от вас да знае фирма, която шие сутиени, тип бански, но от онези с триъгълната чашка и лека подплънка? Все си мисля, че такъв ще ми е много удобен.

Споделям мъката ти  Hug
Но да ти кажа и на мен ми трудно да си намеря подходящ сутиен...След голямо лутане дали Триумф,Опал,Христи и др... да избера и от висока на по-висока цена,стигнах до решението да си купувам обикновенни сутиени (предимно черно и бяло,много рядко намирам други цветове) с голяма чашка и голяма обиколка.Не са повече от 5-6лв.Меря го,гледам чашката да ми става,а аобиколката преправям на машина.Малко евтино и някак кофти може да звучи,но за мен това е оптималния вариянт за компбинация между чашка,модел,цвят...

# 18
  • Мнения: 1 047
Втори такъв си купувам и съм страшно доволна - http://www.triumph.com/bg/bg/781.html. Надявам се като е по-стар модел да не го спират от производство. С всички други, които съм пробвала, все нещо в тях не ми допада - или имат шевове, които си личат през блузите, или чашките са много плътни, или не ми пасват по форма.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 395
Мислех да пускам тема по въпроса, а сега ви намирам! Същият проблем имам и аз. Подгръдната обиколка трябва да е максимум 80, а и аз обичам да ми е малко стегнато там и в 75 се чувствам най-добре. Нито еидн такъв обаче няма по-големи чашки ooooh! А не съм склонна да се изръся за сутиен! На всичкото отгоре гърдите ми са станали доста меки  Sick и ако само по сутиен се наведа напред а-ха да си излязат от него и да виснат Embarassed Задължена съм да нося бодита отгоре и лятото не знам как ще е (миналото не бяха толкова меки..) Засега имам един Калвин Клайн, който има втори тънки презрамки, които започват от средата отпред и минават и те през раменете, та само те спасяват нещо да се изсипе от деколтето (ужас). Но някак не мога да нося само един сутиен вечно...

# 20
  • Мнения: 1 525
И аз от доста време си търся удобен сутиен. За размер 80/В по принцип не би трябвало да е проблем, но не мога да попадна на моя!
Вече ми омръзнаха всички с подплънки. С твърди чашки.
Искам да е мека чашката, но не прекалено, че да ми личат зърната  Embarassed. Страшно неудобно е. При тънки блузи.
И какъв ли да е, че да не ми приближава гърдите и да има ефект а-ха и ще изскочат.
Искам да е естествен. Просто да ги поддържа там, където са.

# 21
  • Мнения: 5 832
От месеци издирвам моя си сутиен и няма намиране. Имам един на Ню Силует и съм адски доволна от него, обаче не живея в БГ и няма как да си купя друг такъв. Та обиколих аз всички магазини за скъпо бельо, защото искам качествен сутиен и се отчаях, тея испанци са в каменната ера. Тая овца продавачката ме караше да меря 100 В, при положение, че аз съм 75 С и ме убеждава, че щел да ми стане. Едва не я пребих #2gunfireПосле ми показа три модела, ама един не става за нищо- на единия не му се свалят презрамките, другия с една педя подплънки, а третия с такъв дебел гръб, че на баба ми ще й се стори демоде. И понеже бях с въпросния на Ню Силует, който е абсолютно изчистен, но няма гръб, а само една тънка презрамка вместо гръб, реших да не се мъча и направо й го показах. Тая ми гледаше сутиена и ми вика : " Аааа, ние такива сутиени никога не сме имали, сигурно е много скъп " Направо ме хвърли в оркестъра тая патка. Сутиените им започват от 20 евро нагоре, тя ми обяснява, че тоя явно бил скъп ( 40 лв. е ), защото нямал парче, а презрамка. Отказвам се, тва испанците са адски ограничени добитъци #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 562
От години съм на SieLei,а последните ми черен и бял сутиен са от този модел(не слагам подплънките):
http://www.lingerienewstyle.com/allproduct.asp?idProduct=263

# 23
  • София
  • Мнения: 1 395
Кой номер от тези суответства на 75?

# 24
  • Мнения: 3 922

И аз така. По-точно откакто открих моделите им с гел в чашките. Няма нищо по-удобно от такъв сутиен.

# 25
  • Мнения: 5 832
От години съм на SieLei,а последните ми черен и бял сутиен са от този модел(не слагам подплънките):
http://www.lingerienewstyle.com/allproduct.asp?idProduct=263

Много е хубав, бубка Heart EyesИ аз искам такъв, но няма начин да поръчам сутиен от нета, няма да уцеля номера, а парите му не са малко. Ей тва е сутиен - изчистен и практичен, моят на Ню Силует е абсолютно същия. Най-интересното беше, че се купува на части- в кутията е само сутиена, а презрамките се купуват отделно, понеже е мултифункционален и имаше нормални презрамки, презрамка за през врата, такива, които се кръстосват отзад ( като този на бубка ) и само една презрамка за гърба. Купих си всички презрамки и си имах сутиен за всякакви тоалети. А я обяснете малко повече за тези с гел в чашките, каква е функцията на гела? Някъде четох са сутиени с " умни " чашки- запомняли формата на гърдите newsm78 Да не би и тези да са така?

# 26
  • Мнения: 2 562
bebZz Kiryakova,ами 75 си е 75...Аз съм 80Б.Точно си отговарят.
Greene,твоите какви са,може ли линк?
tanch,модела го има и в БГ магазините и е на около 50 лева Peace И всичко се продава в комплект-сутиен,презрамки както нормалните,така и силиконовите...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 395
Бубка, в линка, който си дала, размерите са от 30 до 38 newsm78

# 28
  • Мнения: 2 562
Бубка, в линка, който си дала, размерите са от 30 до 38 newsm78
По-добре си го потърси от наш магазин.Иначе 75 е UK/USA 34...Но на живо може да пробваш.Много хубаво извайва бюста,повдига го така апетитно  Wink

# 29
  • Мнения: 5 832
tanch,модела го има и в БГ магазините и е на около 50 лева Peace И всичко се продава в комплект-сутиен,презрамки както нормалните,така и силиконовите...
Не живея в БГ, затова е проблем да премеря каквото и да било:)

Общи условия

Активация на акаунт