Препоръчайте ми хубав хотел на о.КОРФУ - моля !

  • 3 959
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 389
Моля ви за помощ , търся хубав хотел на о.КОРФУ  по възможност да е  All  но може и HB
колебая се м/у няколко хотела и не мога да избера
GELINA VILLAGE RESORT
LOUIS CORCYRA BEACH HOTEL
MARBELLA CORFU HOTEL

Благодаря ви предварително!

# 1
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ние ще ходим тук: http://www.messonghibeach.gr/,
но след 1 месец. Офертата ни включва закуска и вечеря, с агенция сме.
Ще споделя като се върнем.

# 2
  • Мнения: 914
Ние бяхме в този хотел и аз съм много доволна! ALL INCLUSIVE  е много добър и има много хубав плаж точно пред хотела. Намира се в Пелекас.  А този е от същата верига и също е много хубав хотел.

# 3
  • Мнения: 389
Благодаря ви два дни ровя в офертите и не мога да се спра на конкретен хотел
но май MARBELLA CORFU HOTEL   ще е накрая ,

# 4
  • Мнения: 246
Благодаря ви два дни ровя в офертите и не мога да се спра на конкретен хотел
но май MARBELLA CORFU HOTEL   ще е накрая ,


Колебаех се между Марбела и този http://www.aquisresorts.com/aquisresorts/aquis-capo-di-corfu-overview.aspx, но накрая избрах втория.  Wink За Великден сме там, ще пиша отзиви като се върнем.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Били сме тук http://www.aquisresorts.com/aquisresorts/aquis-sandy-beach-resort-overview.aspx
Хотелът е хубав, ALL приличен, не е като турския, но гладен няма да остане човек, плажът е страхотен  Peace

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Миналата година бях в Delfinia hotel Corfu - много чисто, прохладно, спретнато място с голяма градина, нелош басейн и ресторант и дълга пясъчна плажна ивица, на самия бряг. доволна съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 135
Marbella Beach 5 star Hotel Corfu - Марбела бийч Корфу хотел - Хотела се води пет звезди, а е за три и половина. Голям с прекрасна градина, западнали просторни стаи  и интериор. Лош дъх на лека влага и мухъл в
стаята. Миниатюрни мравчици пълзят по пода. Басейните са хубави и много приятни. Плажа до морето е гола вода - смях в залата. насипали са строителен чакъл на плажа, а до морето се стига по стар бодящ бетон и стълбички.

Морето е чисто, но ес исключително солена вода. Та на плажа имаме усещане за мръсен пепелив пясък с чакъл. не се заплаща цялото това нещо, слава Богу. +Плажа е под асфалтов път и минават камиони, мотоциклети, шум и миризма на бензин. Не стъпвайте.
В ресторанта някои от сервитьорите са така намусени все едно ще им вадите зъб, храната е разнообразна, ресторанта приличен, но не почистват трохите след първите сядали на масата никога. Та като сядяш ако случиш да си бил пръв на маса е чисто, ако не свинщина. Напитките се плащат по 4 евро парчето за безалкохолните.

Концентрат не се сервира в ресторанта. Като цяло е малко тясно около шведските мси и хората се бутат без да искат за да се разминат. Ве ресторанта и фоайето, стаите изглежда като 3 или 4 звезден хотел.
В градината и басейна като 5 звезден, исключая че хавлиите и някои ше злонги са малко поизхабени.
Ние не бихме повторили, има и по хубави възможности. Обобщение: Може да се отиде, но не с мисълта, че отивате на 5 звезден хотел и ако не смятате да плажувате на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт