След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 737
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 24 042
За тези, които се надяваха Хюрем да се промени имам хубава новина. Grinning

Във фрагмана казва: "Хюрем вече ще бъде друга." От думите до делата има много път, но явно е решила да опита и започва с демонстриране на уважение към Махи, като целува полите на дрехата й.

Началото е отрязано, но Ибрахим явно и казва: "Идваш ли или оставаш?" Хюрем: " Не, няма да дойда." След това казва на някаква жена, но не се вижда коя: "Със сигурност на лицето ми отново ще грее усмивка, но не сега."

Сюлейман: "Добре дошла у дома."

Хюрем: "Много ми липсваше. Копнеех по теб."

Сюлейман: "Толкова много ли ти липсвах?" (нещо подобно)

Хюрем: "Много те обичам!"

Стражата казва на Махи: Господарят не е в покоите си. В харема е. Отиде в стаята на Хюрем султан."

Ибрахим среща Лео и сигурно ще го отведе в двореца. В харема няма как да го пусне като Виктория, но сигурно ще го използва за някоя интрига около Хюрем. Ще има сигурно поне един епизод под мотото "Сюлейман Ревниви"  Grinning

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 07:17 от varna72

# 481
  • Мнения: 11 127
Добро утро!  Hug  Hug

Варна, благодаря ти за всичко споделено тази сутрин!  Hug Hug Hug
И за преводите!  bouquet  bouquet
Мари, Miki23,   bouquet  bouquet  bouquet!


# 482
  • Мнения: 24 042

Али си е забравил книжката в колата. Joy

# 483
  • Мнения: 72
ДОБРО УТРО!!Varna...Отрано си ни зарадвала тази сутрин.Благодаря!!
!!В предстоящата серия ще има халвет май а?
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 484
  • Мнения: 11 127

Али си е забравил книжката в колата. Joy

Много те разнежва мисълта за Али. Нали? А виж снощи на какво попаднах и аз като теб си представих Али, след една-две годинки.  Laughing Laughing Нека е моят съботен поздрав към всички в темата!



# 485
  • Мнения: 0
Днес Джейда има рожден ден

# 486
  • Мнения: 72
Mydream...Много са сладки тези "танцуващи двойки". Joy Joy Joy

# 487
  • Мнения: 24 042



Много ти благодаря Майдрийм за клипчето. Много е мило. На колко тържества в детската градина има да ходят Берг и Халит.  Hug

Вчера фреш ми обърна внимание на нещо, което не бях забелязала във видеото от връщането на Халит от Кан. В кадъра, когато една жена държи Али се вижда, че на лявата си ръчичка има часовник, а на снимката, където е с разперени ръчички няма. Сигурно Халит му го е донесъл. Те го третират като голямо детенце- часовник, книжки...   Heart Eyes

# 488
  • Мнения: 24 042

!!В предстоящата серия ще има халвет май а? [/b][/i]
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Халвет определено ще има и май след него Сюлейман ще си бъде само за Хюрем.  Grinning

# 489
  • Мнения: 11 127

Жу,   bouquet! Очертава се отново интересна серия. Актьорът, който изпълнява Лео е много чаровен. Ибрахим ще знае още в началото, че той познава Хюрем. Как ли ще използва това познанство?! Дворцовите интриги няма да имат край - до последно. То и така си е било...Хюрем и Ибрахим - врагове докрай, явно.

# 490
  • Мнения: 11 127



Много ти благодаря Майдрийм за клипчето. Много е мило. На колко тържества в детската градина има да ходят Берг и Халит.  Hug

Вчера фреш ми обърна внимание на нещо, което не бях забелязала във видеото от връщането на Халит от Кан. В кадъра, когато една жена държи Али се вижда, че на лявата си ръчичка има часовник, а на снимката, където е с разперени ръчички няма. Сигурно Халит му го е донесъл. Те го третират като голямо детенце- часовник, книжки...   Heart Eyes

И аз не съм забелязала. А Халит колко ли е щастлив- Али- тичайки към него го посреща вече! Hug

# 491
  • Мнения: 24 042
Честит рожден ден на Джейда!


В поста на Мар от тази сутрин Джейда казва, че Мелиса вече е много добре и си е при тях у дома. Дано расте здрава и силна!

# 492
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


Добро утро и хубав ден! Hug Hug Hug

Букетче теменужки за всички дружки !

# 493
  • Мнения: 640
Добро утро ,дами!




Лазарките
Песните им са магични... Те канят пролетта и плодородието... Привличат добрите сили и прогонват зимната тъга... Измолват здраве и берекет за целия род и поминък... Ето защо, стопаните на всеки дом с радост очакват лазарките рано-рано на този ден и ги даряват с бели яйца, символ на възраждащия се живот!

Нека добрите сили да са винаги с Вас, усмивката да не слиза от лицето Ви, нека да
имате толкова ,че да раздавате....

# 494

Общи условия

Активация на акаунт