След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

• 36 330
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
ДОБРО УТРО!
Хубав ден и успешна нова седмица! Hug Hug Hug
Simo ,thank you for everything! Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart
Мари,благодаря за чудесното начало на този понеделник!  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
Фрагманът е много интересен..
Изглежда,нещо се е случило с Мехмет Челеби..
Хатидже припадна в ръцете на султана-дали той й каза какво е решил?
А Хюрем имаше в един момент много измъчен вид-очевидно,не е успяла да убеди султана в невинността  си-интересно,дали ще вземе и децата си  в стария сарай или временно ще ги отделят от нея..
Мари,благодарности за фрагмана!  bouquet

# 62
Добро утро!

Майдрийм,благодаря за новата тема! Hug
Фреш Hug
Приемайте всичко с усмивка и животът
ни ще е прекрасен.

Пожелавам ви слънчева седмица!

# 63
И на теб,Жане! Hug Hug Hug

# 64

simo66, Мари!  bouquet  bouquet  bouquet Чудесни сте!

Фрешче, Жане Hug Hug!

Хубав понеделник на всички!

# 65
И още нещо за настроение  Grinning!

# 66
HÜRREM'İN GÖĞÜSLERİ PAMUK ÇIKTI!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde ‘Hürrem Sultan’ rolünü canlandıran Meryem Uzerli’nin göğüslerine bez ve pamuk takviyesi yaptığı ortaya çıktı11 Nisan 2011 10:04Uzerli'nin göğüslerinin vücuduna göre hayli küçük olduğu, ancak bunu dert etmediği öğrenildi. Genç oyuncunun arkadaşlarının “Göğüslerin çok küçük duruyor ve her seferinde pamuklarla, özel sutyenle iri göstermeye çabalıyorsun, neden silikon yaptırmayı düşünmüyorsun” sözlerine ise “Ben doğallıktan yanayım. Vücuduma bıçak değdirmem” karşılığını verdiği söyleniyor.

# 67
Kanuni'yi dillerine doladılar
Ahmet Özhan ile Emel Sayın, Muhteşem Yüzyıl’ı dillerine doladı

Özhan, Kanuni’nin öpüşmesini eleştirenlere taş attı: “Bu diziyle milletin hamasi duyguları zirve yaptı. ‘Sülüman öpüşmez, düşünce gücüyle hamile bırakır’ gibi oldu. Bırakın adam öpsün”

“SÜLÜMAN, ÖP BENİ HÜNKÂRIM”
Türk Sanat Müziği’nin iki dev ismi Emel Sayın ile Ahmet Özhan önceki akşam Aşk-ı Muhabbet adını verdikleri konserleriyle Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. İkili, sahnede Muhteşem Yüzyıl dizisini ti’ye alırken, Sayın’ın Hürrem taklidi büyük beğeni topladı. Ünlü sanatçı bir ara Özhan’a, “Sülüman, öp beni hünkârım” diye seslendi.

ÖZHAN, SAYIN’I ÜÇ KERE ÖPTÜ!
Ahmet Özhan, Emel Sayın’ın bu sözleri üzerine onu üçkere öptü. Özhan daha sonra seyircilere dönerek, dizide Kanuni’nin Hürrem’i öpmesini eleştirenlere taş attı: “Kanuni Sultan Süleyman ile bir dizi başladı, milletimizin hamasi duyguları zirve yaptı. ‘Sülüman öpüşmez, hatta düşünce gücüyle hamile bırakır’ gibi oldu! Bırakın adam öpsün. Zaten hanımı değil mi?”

# 68

Muhteşem Yüzyıl'da İsyan

Büyük emeklerle çekilen dizinin ünlü Oyuncusu isyan etti.

Kanuna Sultan Süleyman'ın annesini canlandıran Nebahat Çehre, dizide çok yorulduğunu ve büyük bir özenle çekimlerin yapıldığını söyledi.

Çehre, "Günde en az beş elbise değiştiriyorum, beş kez saçım yapılıyor. Elbiseler kat kat ve ağır. Benim illa o koridorda bir yürümemi istiyorlar. O kıyafetleri taşımamı seviyorlar. Dün saçım beşinci kez yapılırken isyan ettim, ?Yoruluyorum artık? dedim. Ama yorulacağız, başka çaresi yok. İzleyiciler eteğimi savurmamı bile seviyor" şeklinde konuştu.

# 69
ÜNLÜ OYUNCU HALİT ERGENÇ'TEN İLGİNÇ İTİRAF!Halit Ergenç bazen sert bir iş adamı, bazen umursamaz bir eş veya şimdilerde olduğu gibi, padişah olarak çıktı karşımıza. Peki ama Ergenç gerçekte nasıl biri? Oyuncu, Elle dergisinin sorularını yanıtladı

Тук има и интервю с Халит, но мисля, че е последното, което Варна вече преведе.

http://www.gecce.com/haberler/magazin/unlu-oyuncu-halit-ergencte … tiraf-167284.html

# 70
Mydream ,благодаря ти за всичко,което си открила  и  споделила с нас! Hug Hug Hug
И аз мисля,че това е последното интервю с Халит,което Варна преведе. Hug

# 71
  • Plovdiv

Добър ден! Hug Hug Hug
Новата седмица започна !
Нека е лека  и спорна и всичко, което сте планирали  да се решава бързо и лесно!
Желая на всички отлично настроение, прекрасно време, топлина, светлина и любов!
Хубав понеделник! Нов ден, нов късмет!

, Mydream !

# 72
  • Plovdiv

NEBAHAT ÇEHRE, "ARTIK YETER" DEDİ..
11 Nisan 2011 11:33

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gündeme oturan Show Tv'nin beğeniyle izlenen
dizisi 'Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ın annesini canlandıran Nebahat Çehre, büyük bir
özenle çekimlerin yapıldığını ve dizide çok yorulduğunu söyledi.

Çehre, "Günde en az beş elbise değiştiriyorum, beş kez saçım yapılıyor. Elbiseler kat kat ve ağır. Benim
illa o koridorda bir yürümemi istiyorlar. O kıyafetleri taşımamı seviyorlar. Dün saçım beşinci kez yapılırken
isyan ettim, 'Yoruluyorum artık' dedim. Ama yorulacağız, başka çaresi yok. İzleyiciler eteğimi savurmamı
bile seviyor" şeklinde konuştu.

http://www.gecce.com/haberler/magazin/nebahat-cehre-artik-yeter-dedi-167288.html

# 73
  • Plovdiv
Nur Aysan

# 74
  • Стара Загора
Благодаря за новата тема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт