"Година мина откакто бе заченато ЯНУАРЧЕ сладко!" (8)

  • 22 996
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 251
 Честит празник на всички именници! Бъдете живи и здрави и много обичани!
Сакси, много хубави снимки! Много са ни сладки децата, да са ни живи и здрави. А, пък какви момци само...всичките ли са цанени вече за зетьове?
 Идваше ми се и на мен на срещата, но се въздържах, че бях с двете деца, но живот и здраве другия път.
 Ние след малко пак тръгваме по гости, желая ви много хубав ден и много настроение!
 

# 706
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ети, пожелавам ти Ивка-усмивка да е все така спокойно дете, а ти да я слушаш много Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 98
И моето детенце има имен ден днес!!!! най-любимият ми празник - страхотно настроение ми създава!!!

Чувствайте се почерпени, че и аз не ги научих тези картинки  newsm47
Честито на всички празнуващи  cheers

# 708
  • Мнения: 0
Честит празник на всички цветенца,листенца,дървенца,храстчета!Пожеалавам им здраве, усмивки и многооооо щастие! Hug
И наща прабаба има празник,да ми е жива и здрава!

# 709
  • София
  • Мнения: 128
Честит празник на всички цветенца! Бъдете весели и усмихнати

# 710
  • Мнения: 1 440
Четит празник на всички цветенца и  на всички бебета които носят името на цветя newsm51 smile3525

И аз да почерпя, че съм плевелче  Mr. Green

# 711
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Честит имен ден на всички които празнуват днес! Желая рози пътят ви да покриват,
Изживейте живота си в прегръдките на любовта
и нека всяка ваша мисъл бъде сбъдната мечта!

# 712
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, Честит празник на всички празнуващи днес,
Исках да ви попитам нещо , вчера се заговорих с една приятелка която има също е по майчинство, и тя ме пита колко ще и е майчинството при положение че е била болничен 8месеца от бременността , като преди това е осигурявана на 500 лв.Аз имам някакви спомени , че като си болничен през цялата бременност взимаш 240лв независимо от осигуровката.Така ли е , че ми стана интересно.
Аз си ходих на работа през цялото време , но ха мен ми липсват месеци и аз също не знам как ще ми го смятат, ако може  и по моя въпрос някой да ми отговори или къде мога да прочета.
Мерси предварително newsm03 newsm03 newsm03

# 713
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Обади се в НОИ. Ще ти кажат на ден колко ти е обезщетението

# 714
  • Мнения: 186
Или ако имаш ПИК код виж в сайта на НОИ, там също виждаш колко ти е среднодневното възнаграждение.
А за времето в болничен се взима за база доходът върху който е изчислен болничния.
Със сигурност Вал може да ти каже с точност.

Тук във форума има тема "Майчинството счетоводно ето линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569547.0

# 715
  • Мнения: 42
Да аз имам ПИК и си виждам колко ми е средното възнаграждение но мисля ,че майчинството няма да ми е такова защото ми липсват месеци имам осигуровка от март миналата година преди това ми липсват май 3 месеца.А за въпроса за моята приятелка нищо ли никой не знае?

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Здравейте, отдавна само чета, за писане нямам време.

Честит прекрасен пролетен празник, момичета! Честит имен ден на всички "цветенца" в темата!

Моята Кали също има празник, виртуална почерпка от нас:




# 717
  • Мнения: 295
Честитк празник на всички празнуващи!Желая ви да изживеете много цветни приключения и да реализирате летящите си мечти!Многоцветно да ви е....

# 718
  • Мнения: 32
Честит имен ден на всички празнуващи! Бъдете много здрави и щастливи! Grinning

Сакси, много са готини снимките! Grinning

Крисия, ще ти кажа как беше при мен. Аз бях цялата бременност болничен, дори още 1 месец преди да забременея,  осигуряваха ме на 540 лв и понеже всеки има право на 180 дни болничен без прекъсване на мен не ми стигнаха дните и прекъснах болничния за малко, после пак си взимах болничен до края на бременността, междувременно, когато бях прекъснала болничния ми вдигнаха заплатата с 200 лв. и сега взимам майчинство 570 лв. Така, че не е вярно, че се взимат 240 лв ако си в болничен през цялата бременност.

# 719
  • Мнения: 42
Ми някой ми беше казал , че като си в болничен ти пада майчинсвото , но явно не е така.

Общи условия

Активация на акаунт