Бебешкият сън. Как да научим бебето да спи?

  • 81 489
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 709
Откакто се е родила, допреди 2-3 месеца спеше в количката точно по 40мин. Сега махна тези 40мин, и по никакъв начин не заспива в количката. Само в креватчето спи по 1,5ч, което не е лош вариант, защото успявам да свърша нещо у нас.
А по въпроса с 3-те часа сън през деня, това беше като се роди, та до към 5-и месец, после имаше кошмарен период на 3 пъти по 40мин. Явно има деца, на които и по-малко сън им е достатъчен, на мен не са ми, но кой ме пита  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 350
Здравейте.
Виждам, че темата все още се следи.
Имам бебе на седем месеца и ситуацията е точно обратната - струва ми се, че спи прекалено много. През деня спи след всяко хранене около час и след това цяла нощ до към 08.00 ч. Иначе е клинично здрава, когато е будна непрекъснато шава, но цялото това спане...нормално ли е?

# 122
  • Мнения: 2
Вско дете е различни и спи колкото си иска, колкото му е нужно.

Голямата ми дъщеря до преди няколко месеца си проспиваше 70% от денонощието, иначе беше ужасно непоносимо кисела и това от както се е родила та до две и половина.  Вечер заспиваше в 8 и сутрин ставаше към 9 ако не я събудиш зорлем в 8. След закуската спеше пак за около 2 часа, след обяд спеше около 3 часа, след следобедната закуска отново заспиваше за около 30 минути.

Малката е друга бира, спи само след обедното хранене но не повече  от 2 часа, а вечер се буди на всеки три часа и спи не повече от макс 8-9 часа

# 123
  • Мнения: 931
Моите и двете не са от спящите, но знам, че има и бебета, коиго обичат да си поспиват. Спокойно, радвай се, че твоето е от тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт