Снимки 9

  • 93 624
  • 451
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 87
Благодаря! Шницелак е навсякъде, не са само бузите!  Wink

# 436
  • Мнения: 690
Отдавна не е писано в тази тема. Отдавна не сме си "хвалили гарджетата"  Wink
Аз малко да се изфукам с голямото ми момиче. Кога беше куклата на мама, кога стана голямо момиче - абитуриентка.

http://manja.snimka.bg/children/abityurentski-bal-lili.820638.33282976

# 437
  • Мнения: 36
Да ви е честита абитуриентката!  bouquetДа ви е жива и здрава!!!Страхотна сладурана,излъчва много чар и доброта!!!

# 438
  • Мнения: 87
Маня, прекрасно раздвижване на темата си направила, пу-пу! Simple Smile

# 439
  • Мнения: 737
Ах, Маня, каква красавица ти е станала голямата! Успешен и светъл път нататък й желая!

Много-много женствена девойка!

А малката колко е пораснала - последно я виждах в количка  Laughing

Честито и на вас - хубави момичета ви пораснаха!

# 440
  • Мнения: 690
Много ви благодаря момичета. И вие всички да сте живи и здрави, няма да  усетите как бързо ще се извъртят годините и щастливи ще посрещнете този ден.
Ира, благодаря ти, дано наистина има успех и късмет девойката, че като я знам какви са й плановете и амбициите - хем много й се радвам, хем ми се е свило сърцето. И няма да е зле да се видим, че ще се забравим  Simple Smile

# 441
  • на път
  • Мнения: 2 804
Отдавна не е писано в тази тема. Отдавна не сме си "хвалили гарджетата"  Wink
Аз малко да се изфукам с голямото ми момиче. Кога беше куклата на мама, кога стана голямо момиче - абитуриентка.

http://manja.snimka.bg/children/abityurentski-bal-lili.820638.33282976

Маня!!! Голямата е станала просто красавица!!! А малчовците са невероятни и тримата - много им се зарадвах!!!

# 442
  • Мнения: 84
Ето, че измина една година… Една година с моето малко момиченце. Дойде у дома точно на Никулден и аз приех това за хубав знак, защото нашето начало започваше с един хубав християнски празник. Връщам лентата назад във времето и отново преживявам онези трепетни мигове… Първо надеждата, напрежението и страхът преди първата ни среща. После радостта при срещите ни всяка седмица, но и умората от дългото пътуване, когато сменях 4 влака само в едната посока.  После нервността преди делото, милите думи на съдийката в края на заседанието, щастливите ми сълзи след това. Подготвяне на жилището и после дългото десетчасово пътуване към дома, което моето момиченце издържа храбро. И последва една тооолкова щастлива година. Разбира се, че през тази една година имаше и трудни моменти, но стъпка по стъпка преодолявахме всичко.
Днес не знам как съм живяла без нея, просто не си представям живота без нея – моето момиченце, моята сбъдната мечта.
Тук малко снимки от нашата обща година: http://annann.snimka.bg/daily/sl-nchice.845393.34490901
/Паролата е: slynce. След известно време ще я изтрия от поста си./

# 443
  • София
  • Мнения: 1 868
Прекрасна е ann_ !!!  newsm10
Да расте все така усмихната и да сте много щастливи заедно   bouquet Hug

# 444
  • Мнения: 12 005
Чудно детенце!Толкова одухотворено изглежда, здраве и късмет!

# 445
  • на път
  • Мнения: 2 804
ann_  Hug, да ви е живо и здраво слънчицето с прекрасните гълъбови очи!

# 446
  • София
  • Мнения: 595
ann_, разкошна е! Да сте винаги щастливи и усмихнати заедно Hug

# 447
  • Мнения: 87
Възхитително дете! Да е здрава и все така усмихната!  Hug

# 448
  • Мнения: 84
Благодаря ви за хубавите пожелания! Да ви се връщат!
Между другото, майка ми казва, че дъщеря ми много прилича на мен, когато съм била на нейната възраст /само, дето съм с тъмни очи/. Аз също установих приликите, като си гледах детските снимки. Господ си знае работата

# 449
  • Мнения: 357
Благодаря ви за хубавите пожелания! Да ви се връщат!
Между другото, майка ми казва, че дъщеря ми много прилича на мен, когато съм била на нейната възраст /само, дето съм с тъмни очи/. Аз също установих приликите, като си гледах детските снимки. Господ си знае работата
Изпуснала съм този пост, ще се радвам ако ме допуснете да видя как расте вашето съкровище!

Общи условия

Активация на акаунт