Cows milk vs Follow-on milk

  • 1 390
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 370
Аз също започнах да му давам краве мляко 3,5%, след  година и 2 месеца. Но все още го приема само с попарата. Самостоятелно не иска и да го пробва. До тогава пиеше Good Start на Nestle 6-18+несеца, но когато навърши 1 година и доктора ми каза да го спирам и веднага да започвам с обикновенното мляко.

# 16
  • Мнения: 2 452
Давам на Таня формула Нестле. Смятам да продължа докато навърши 10 месеца и после кравешко мляко с висок процент масленост, защото формулата доста скъпо ми излиза  Money

Не се препоръчва да се дава кр. мляко преди 12 месеца; по-добре изчакай.

# 17
  • Мнения: 1 194

Мariakara как се казва това мляко?





Здравей, ти във Франция ли си? Това мляко се казва lait de croissance 10 mois-3 ans.Има го на различни марки Bledina, Nestle, Guigoz, Gallia, Nutricia, а също и на такива неспециализирани за детски храни: Lactel i drugi.
Аз давам на Нутрисия защото е доста евтино 1,52 ? на литър като беба пие литър за 4 дни. Цените варират М:У 1,50 до 3 ? на литър псоред марката.
http://www.nutricia.fr/baby/cons/show_subject.asp?brand_id=11&am … 2701&pageId=7

Последна редакция: ср, 30 ное 2005, 17:45 от mariakara

# 18
  • Мнения: 464
Цитат
Не се препоръчва да се дава кр. мляко преди 12 месеца; по-добре изчакай.


Не се препоръчва и захранване  преди 6 м, но ние започнахме на 4. Всеки сам си решава за детето си.

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Мariakara не съм в Франция,но си мислех, че може и при нас да има newsm78

# 20
  • Мнения: 1 194
Мariakara не съм в Франция,но си мислех, че може и при нас да има newsm78

О, извинявай, не съм разбрала. Не вярвам да са френски патент, сигурно ги има. В превод означава "мляко на растежа"  Grinning

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.babycenter.com/refcap/baby/formulafeed/1334703.html

наскоро се интаресувах от този въпрос. казват , че бебетата не могат да обработват протеините в пресното мляко и за това да се изчака до 1.5 години

# 22
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Много благодаря за мененията  smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт