КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 532
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 973
Напоследък ми се пада често Луна в подредби , на последна позиция. И общо взето каквото съм питала или не се случва или всичко потъва като в някаква тъмнина точно, остава една неяснота.

# 496
  • София
  • Мнения: 162
Напоследък ми се пада често Луна в подредби , на последна позиция. И общо взето каквото съм питала или не се случва или всичко потъва като в някаква тъмнина точно, остава една неяснота.


И за мен появата на Луната за отговор казва, че няма ясен отговор в момента или има много неща, които са скрити за питащия или не са така, както си ги мисли.

# 497
  • Мнения: 1
Цитат
Една интересна комбинация
9 пентакли + кулата + звездата + луната (доп. - императрицата + справедливост + рицар жезли)
Въпросът касае действията на Т. към И.
Звездата стои много странно между кулата и луната, вие как бихте я изтълкували?

Някой има ли мнение??  Thinking Praynig

За действия - 9 П и кула - Изглежда ми да не предприема никакви действия или да са предимно "отбранителни", така да се каже, за мен човекът е объркан и като цяло не знае какво да прави. Звездата може би е надежда, която има, но сред другите карти - за мен е никакви действия заради хаос, объркване и липса на посока за такива, поне за момента. 

# 498
  • Мнения: 0
Благодаря ви!   bouquet

# 499
  • Мнения: 1
Цитат
9 пентакли + кулата + звездата + луната (доп. - императрицата + справедливост + рицар жезли)
Въпросът касае действията на Т. към И.
Звездата стои много странно между кулата и луната, вие как бихте я изтълкували?

Защо да й е странно мястото на зведата там -то й е тончото място мисля. Не вижадм да има действияна Т особенно след кулата. Това е като да му е изчезнал  пътя по който е вървяли и  за капак се е надянал на Луната.Ако не беше за взаимоотнояения бих казала ,че нещо друго казват. Звездата е карта на  етерният свят.

# 500
  • Мнения: 1
Напоследък ми се пада често Луна в подредби , на последна позиция. И общо взето каквото съм питала или не се случва или всичко потъва като в някаква тъмнина точно, остава една неяснота.


И за мен появата на Луната за отговор казва, че няма ясен отговор в момента или има много неща, които са скрити за питащия или не са така, както си ги мисли.
  Peace и освен това мисля ,че някой даже целенасочено крие инфо от нас за да изглежда - не знам -сигурно по-загадъчен  Simple Smile

# 501
  • Мнения: 0
За състояние на здравето -
асо пентакли + страшен съд + рицар пентакли + крал мечове

# 502
  • Мнения: 1
За състояние на здравето -
асо пентакли + страшен съд + рицар пентакли + крал мечове

Изглежда ми като да се подобрява, ако е имало болест, и че човека трябва да е внимателен, може би да спазва установен режим някакъв за прием на лекарства или начин на живот.
Другата ситуация, която ми е като картинка от това подреждане е  - поставяна на точмна диагноза, анализ  и необходимост от хирургическа интервенция.
Ето затова е добре да се знае въпроса Simple Smile Но ако съм ти помогнала с  идеи, добре е.  Wink

# 503
  • Мнения: 0
                    
Мерси! Става дума за моето здраве. Не съм болна и не съм претърпявала операции. Въпросът ми е много глупав - дали съм болна от нещо, но имам притеснения в момента

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 14:56 от Eskar

# 504
  • Мнения: 1
                   
Мерси! Става дума за моето здраве. Не съм болна и не съм претърпявала операции. Въпросът ми е много глупав - дали съм болна от нещо, но имам притеснения в момента



В такъв случай ми се струва, че няма от какво изобщо да се притесняваш! С Асо пентакли на първа позиция, и да има нещо, надали ще е сериозно.

# 505
  • Мнения: 5
Здравейте! Честит Празник на всички жени! Желая много любов и щастие!
И сега по въпроса - тази нощ сънувах някакви безмислици и се събудих с лошо настроение и с предчувствие, че деня ще е гаден.
Картите за днес - 7 пентакли, 6 мечове, 5 жезли
ще видим накъде ще го докараме Sad

# 506
  • Мнения: 42
Teia78  Mr. Green  при теб тази нощ, аз от три вечери само  напрежение в сънуваното от мен...но си обичам това състояние сънуване  Heart Eyes

така и понеже  виждам звезда на  дневен прочит, ето нещо от тези дни, жена и работа. често сме теглили карти с нея за работа и тя, и във времето картите показват  нейното нежелание да работи,макар да ми се оправдава че търси, май не търси и не чака... Wink (сори миличка,но е така ти знаеш)...
  зезда-4 чаши -3 меча това са последните карти за нея от близо година на сам с подобен въпрос, ще започне ли работа. аз да ви кажа , без притеснение от нея изпуснах думата ''мързел''  Laughing и тя се разсмя...
 но това не е страно правихме една астрологична подредба , подобна имаше и преди година,две,нищо не се променя, сякаш или събитията  са еднакви при нея,илл подредбата  е като описваща съдба по рождение и натрупана карма(последната дума  може и да има по-подходяща,но не се сещам, тя е такава жена защото има такива черти на характер и поведение.) често ,да не кажа винаги когато сме правили кк излиза кулата при нея,а кк теглим два пъти в година,не е често смятам.в този момент  в този дом 6-вероятно показва и болест,защото е с грип сега.
 1 дом-справедливост
2дом-влюбени
3дом-дявол
4дом-асожезли(асо пентакли)
5дом-3меча
6дом-кула
7дом-10жезли
8дом-9меча
9дом-4чаши
10дом-5чаши
11дом-2пентакли
12дом-рицаржезли(звезда)

(в скоби допълнителни)


1.(Първи дом) Вроден характер, общ облик.
2. (Втори дом) Пари, финансови възможност, амбиции за успех.
3. (Трети дом) Умствени заложби, речеви умения, контактност, комуникативност, рационални връзки, кратки пътувания.
4. (Четвърти дом) Първоначален дом, родители, произход, наследственост, поземлена собственост, способността да довеждаш нещата докрай.
5. (Пети дом) Сексуален живот, наслади, забавления, най-съкровенни копнежи, деца, хазарт, рисковани начинания.
6. (Шести дом) Здраве, тяло, физическо състояние, храна, облекло. Услугите, които ви правят, начинанията, които предприемате по целесъобразност (не за развлечение).
7. (Седми дом) Партньори, съпруг или съпруга, делови съдружници, домашни любимци, правни спорове, открити врагове.
8. (Осми дом) Това, което ви убива; това, което ви възражда.Завещания, наследства.
9. (Девети дом) Въгледи, научни, философски и религиозни наклонности. Духовни стремежи и способността да бъдат постигнати. Далечни пътувания, сериозни резултати.
10. (Десети дом) Призвание, служба, професия. Отговорности и привилегии. Отношения с началници и власти.
11. ( Единадесети дом) Приятелството, хората които ви привличат. Обществен живот, отношение към човечеството.
12 (Дванадесети дом) Ограничения и забрани, спънки и чужда власт. Затвор, армия, манастири, езотерични общества.Всичко тайнствено. Интриги.

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 08:20 от меги♥

# 507
  • Мнения: 146
записвам се и аз момичета и аз разцъквам картите от време на време и познават доста  Laughing Laughing Laughing Laughing
но искам да помоля ако някой има време да ми гледа отнася се за мъж имам питане дали ще се получи нещо или да не се занимавам с глупости? Thinking аз метнах едно око горе долу знам за кво става на въпрос просто искам да видя ако някой др ми гледа дали ще е в тази насока

# 508
  • Мнения: 42
добро утро
 
три тегления от момиче което е на кръстопът във връзакта, потдискащо поведение от страна на момчето
 отг-ком-съв-рез-как да постъпи
6 меча-7 меча- кралица ж-2 жезъла
да бъде по смела във вече  взетата позиция на раздяла. Thinking така мисля .

 Simple Smile
картите на тяхната връзка:
-момиче          -момче
-----------------------------
крал меч       отшелник
8 чаши    ач  колесница
9п                  паж пентакли

-дали става дума нов човек около момичето,или просто  тя наистина е с ясна представа за ''суровия''характер на  момчето.при нея  има раздвижване,което  е с идеята за напускане, при него всичко си е в една посока,мисля че се дължи на характер,възпитание,поведени,его,подплътено  дори с картата на момичето крал меч
момичето е самоуверено,и доволно от себе си,всеки вярва в правотата си.той е паж пентакли-дете , което се радва на това което е взел в ръце , но за сегатолкова от него...асо чаши тяхната връзка?освен карта на  насладата ...!?

 Simple Smile
кк за момичето
1-6меча
2-7меча
3-2жезъла
4-кралица жезли
5м-4меча
6-слънце
7-5меча
8-5пентакли
9-10пентакли
10-5жезли


отново повтаряне на някои карти. стоенето и не действите е довело до момента вече в който набира енерция желанието за  отпътуване. вече е заиграла огнената дама и не би искала да се примири с тези 5п които околоните примонят за нея и момчето(кк е с насока към любовта).колкото е да отрича,има  и друг фактор който  подклажда нейния огън, но мился че тя  не би искала да  действа с тези 7м,затова е имало 4м.започва период на размахване на мечове жезли, всичко е в петици?и всичко е с идеята за печалба,задоволсто(слънце,10п).

# 509
  • Мнения: 307
добро утро
 
три тегления от момиче което е на кръстопът във връзакта, потдискащо поведение от страна на момчето
 отг-ком-съв-рез-как да постъпи
6 меча-7 меча- кралица ж-2 жезъла
да бъде по смела във вече  взетата позиция на раздяла. Thinking така мисля .


Меги,какво пита момичето тук?

Общи условия

Активация на акаунт