Споделете мнения за строителна фирма Арт Билд Ъп (Art Build Up)

  • 10 456
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

Моля, ако някой е запознат или е закупил жилище от строителна фирма Арт Билд Ъп (Art Build Up) да сподели мнение за фирмата. Завършва ли сградите си в срок ? Имат построени доста сгради в София, дано да има някой собственик във форума и да си сподели мнението.

Благодаря предварително!  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм собственик на жилище, закупено от тази фирма и със семейството ми сме много доволни не само от обслужването от персонала, но и от качеството, с което строи Арт Билд Ап. Не сме имали никакви проблеми нито с прехвърлянето на апартамента, нито с издаването на блока ни, даже го пуснаха по-рано от предвидения срок.
Надявам се че съм ви помогнала поне малко с информацията Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1
Благодаря много за информацията! Не знам защо не се намира никаква информация относно тази фирма и ми се стори много странно  newsm78

Доста скъпо продават, а още са на втора плоча (вече може да са по-нагоре)  Naughty
На същата цена продават жилища вече с Акт 16! Simple Smile
Много се радвам, че сте случили на жилище! На мен много ми хареса видът, в който Арт Билд Ъп издават/продават апартаментите си.
Благодаря Ви отново!

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 14:44 от cveti_cc

# 3
  • Мнения: 0
Предполагам ,че сте закупили жилище от тази компания в жк Слатина и наистина няма определена дата кога ще бъде готова сградата

# 4
  • Мнения: 1 072
Имат блок и в Дружба 2, мисля че е от 2007 г. От живущи там знам, че първоначално са задържали доста апартаменти в блока, както и магазини, но сега ги продават - криза е. Не съм чула да се оплакват от качеството на строителството.

# 5
  • Мнения: 1
Не съм закупила нищо от тях! Бях на път да закупя и понеже не намерих никаква информация относно фирмата, реших да пусна тема тук Simple Smile
В момента строят в ж.к.. Витоша, когато говорихме (преди месец) бяха на втора плоча и управителката ме уверяваше, че до края на септември ще има акт 16 и ще можем да се нанесем.
Каза, че до сега всички сгради са им в срок и нямат никакво закъснение. Какъв е случаят в ж.к. Слатина ?  newsm78
Наистина може да качествено, но е и доста скъпо ... А и мисля, че в момента е доста рисковано да купуваш нещо, което може никога да не бъде завършено.  Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Първото и единствено мнение на потребителката lyubab постнато във форума е свързано с възхваляване на тази компания. Аз бих се замислила доколко е реално, а не реклама. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 742
В момента на пазара има толкова много апартаменти,които са в завършен вид.Не виждам смисъл да чакате строеж на втора плоча,който в тази криза не е гаранция ,че ще бъде завършен и до септември ще има акт 16. newsm78

# 8
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ако сградата е 3 етажна и в момента са на втора плоча - може и да имат акт 16 в края на октомври, ама едва ли са само 3 етажа....
Това - чисто документално основано...,дали технически ще е изпълнено по изискванията друг въпрос! Peace

# 9
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
cveti_cc, ще повторя предходни мнения на потребителите, но напълно ги споделям.
1. На пазара на имоти се продават доста готови жилища с А 16 и не си заслужава да рискуваш с покупка на зелено.
2. Лицето lyubab се е регистрирало във форума единствено и само за да направи реклама на въпросната фирма.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 995
И преди кризата беше рисково да се купува преди Акт 14, а сега е направо лудост. За да е на втора плоча, означава, че дори Акт 14 не е минал.
Да не говорим, че сега е желателно да се купува директно с Акт 16, за да си нямате ядове.

# 11
  • Мнения: 0
Не съм закупила нищо от тях! Бях на път да закупя и понеже не намерих никаква информация относно фирмата, реших да пусна тема тук Simple Smile
В момента строят в ж.к.. Витоша, когато говорихме (преди месец) бяха на втора плоча и управителката ме уверяваше, че до края на септември ще има акт 16 и ще можем да се нанесем.
Каза, че до сега всички сгради са им в срок и нямат никакво закъснение. Какъв е случаят в ж.к. Слатина ?  newsm78
Наистина може да качествено, но е и доста скъпо ... А и мисля, че в момента е доста рисковано да купуваш нещо, което може никога да не бъде завършено.  Rolling Eyes

Вижте това  http://novatasofia.com/bg/obc/3/Арт-Билд-Ъп/2.html Днес са качени и още две кооперации  .А иначе в този сайт ще ги видите всички фирми те са по азбучен ред и къде и какво предлагат

# 12
  • Мнения: 1
Съгласна съм с всички!  Peace
Наистина има доста предлагане в момента! А това, кое до колко е качествено е "друга бира"!
В момента живея в ново строителство от 2008, имаме напукани стени, а стената в коридора постоянно е мокра, съседите под нас имат течаща и мухлясала баня  ooooh!

Относно лицето lyubab .... това е форум, а не рекламен блок!  Naughty

# 13
  • Мнения: 0
Съгласна съм с всички!  Peace
Наистина има доста предлагане в момента! А това, кое до колко е качествено е "друга бира"!
В момента живея в ново строителство от 2008, имаме напукани стени, а стената в коридора постоянно е мокра, съседите под нас имат течаща и мухлясала баня  ooooh!

Относно лицето lyubab .... това е форум, а не рекламен блок!  Naughty


Нали знаете колко време е гаранционният срок за нова кооперация ,щом е на 3г имате право на рекламации и строителя е длъжен да извърши всичките ремонти.

# 14
  • София
  • Мнения: 714
Simple Smile

Извинете ме сгреших темата.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 11:27 от geryger

Общи условия

Активация на акаунт