Lady popular 4

  • 34 172
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 72
На 24-то ниво,целта не е да се посети клуба,а да си хванеш гадже  Simple Smile
Смисъл ...  Thinking

# 76
  • Мнения: 0
Ами в смисъл не да ходиш да танцуваш,ами да си намериш гадже

# 77
  • Мнения: 72
Ами в смисъл не да ходиш да танцуваш,ами да си намериш гадже
Peace

# 78
# 79
  • Мнения: 72
B_u_l_g_a_r_i_a: Цитирай Докладвай
Съжалявам, може би е глупост, но ако обичаш майка си изпрати този текст до двадесет души БЕЗ МЕН. Едно момиче не го е изпратило и нейната майка умира 365 дни по-късно. Обичам майка си. Вероятно е глупост, но явно, като става дума за майка, суеверието е по-силно

Е писна ми вече да ми пълнят профила с глупости ще ги докладвам не ми пука че няма да играят до 2020 дано до тогава да им дойде разума   #Cussing out

# 80
  • Мнения: 3
оле днеска гледам по едно време имах 103 рейтинг невероятно много за мен и сега гледам 0,хаха трябваше да си запиша този рейтинг,беше толкова много Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 81
  • Мнения: 72
оле днеска гледам по едно време имах 103 рейтинг невероятно много за мен и сега гледам 0,хаха трябваше да си запиша този рейтинг,беше толкова много Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ти ме уби  Joy

# 82
  • Мнения: 221
tochiica наказана е само до 15 април.Жалко,малко е

# 83
  • Мнения: 72
tochiica наказана е само до 15 април.Жалко,малко е
Rolling Eyes много малко това което пише е ужасно

# 84
  • Мнения: 525
Здравейте!
Лейдито ми се казва Мамилария и до сега само ви четях.Благодаря за информацията за
нивата - това ми помага някои цели да ги подготвям предварително.
На 32-ро ниво съм.

# 85
  • Мнения: 72
Един въпрос  Blush "Отиди в Гримьорната и си сложи от всякакъв вид грим." какво означава това ?

# 86
  • Мнения: 0
сигурно да си смениш цветът на очите,устните,формата на веждите и т.н

# 87
  • Мнения: 0
Един въпрос  Blush "Отиди в Гримьорната и си сложи от всякакъв вид грим." какво означава това ?

Още не съм стигнала това ниво но според мен искат да си смениш цвета на очи, мигли, вежди, устни, сенки за очи и руж (и може би и екстри) или пък ако от някой от видовете нямаш вмомента (след като си си премахнах грима и не си си сменил цвета на очите например просто да си сложиш такъв) тоест едновременно да имаш от всичките видове за гримиране сложено. Незнам дали се разбра какво исках да кажа но например на 33то ниво за Отиди при гримьора и си сложи червило и сенки аз си имах и сенки и червило и мо го отчете даже без да ги сменям Simple Smile
Дано е станало ясно какво имам предвид Simple Smile

# 88
  • Мнения: 72
Благодаря Ви   Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 34
Дамо ако ви трябват дуели,пращайте на воля,че аз май ще си седя 1 месец на 21 ниво и няма да има какво да правя.И може ли да пратя на някой модни че ми трябват 250 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Daradru е куклата

Общи условия

Активация на акаунт