Бял списък на хотели в страната - Тема 2

  • 161 120
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Изглежда страхотно. Много благодаря! Peace

# 391
  • Мнения: 19 485
Някой може ли да препоръча хотелче на планинско място, където има пързалки, защото не сме скиори. Иска ми се някъде да заведем децата на сняг и тишина. Ако някой се сеща, да пише!

В този хотел бяхме миналата зима, когато имаше 2 бедствени положения в Бг. Останахме много доволни и затова го посетихме и лятото. Впечатленията ни се затвърдиха.

http://www.mountainlake-bg.com

Имат и фейсбук страница,където има актуални снимки, за да придобиеш представа. Съвсем наблизо има детска писта, която миналата зима не успяхме да видим заради прекаленото много сняг. Лятото я видяхме - на мен повече ми прилича на писта за шейни, но аз не съм скиор,може и да е точно детска писта. Снимката на аватара ми е правена от хотела.

Страхотна тишина и спокойствие !
Ние не сме скиори, макар че, имахме намерение да се научим, но там има с какво да си запълваш времето, ако не си скиор.
СПА центърът е безплатен за гостите на хотела и няма ограничения в ползването му, можеш цял ден да киснеш там.

Ако имаш въпроси, питай. Да не пиша повече, за да не се сметне като "скрита" реклама.
Аз съм горещ почитател на Родопите също. Хотелът много ми хареса и на мен и имам няколко допълнителни въпроси. Така като чета мисля, че е разположен в местността до Смолянските езера, нали така? Там къде е възможно да се храни човек, или си готвехте в апартаментите? И дали знаете кучета допускат ли в тези апартаменти?

# 392
  • Мнения: 792
Три гласа за Villa Park - Боровец - http://www.villapark.bg/. Между Коледа и Нова година бяхме там за 3 дни (с ваучери от Grabo) и сме много доволни от престоя си. Топъл, чист и приятен хотел, мил персонал, топъл басейн, подходящ и за малки деца, хубав спа център. Бяхме настанени в доста просторен апартамент с оборудван кухненски бокс. Единствено закуската им не беше на ниво. И все пак го препоръчвам Simple Smile

# 393
  • Мнения: 19 485
За Вила парк погледнай сайта и ми излиза нощувка в студио със закуска за двама 400 лв  newsm78 И то за март....Възможно ли е да е толкова скъпо или аз не съм в час нещо?

# 394
  • Мнения: 792
За Вила парк погледнай сайта и ми излиза нощувка в студио със закуска за двама 400 лв  newsm78 И то за март....Възможно ли е да е толкова скъпо или аз не съм в час нещо?
Хм, наистина много скъпо ми се струва това. Нашите нощувки от Grabo бяха 53 лв на човек с включена закуска. Тогава беше най-скъпия им период. На няколко места им проверявах цените за тези дати ми излизаше 150 лв. за студио (за двама), 200 лв. за апартамент, а от 03.01.2013 беше чувствително по-евтино. Виж тук - http://bghotelite.com/prices.php?id=4294

# 395
  • Варна
  • Мнения: 10 554
milittana, да, в местността Смолянски езера е, като едното е на 300-400 м от хотела. До другите има туристическа пътека, която е много приятна за лятото.

В хотела има механа, където може да се храните. Цените не са по-високи от тези във Варна / аз с тук сравнявам/. На около 700-800м има още една механичка, с частни стаи под наем, там също може да се храните. Малко по-евтино е. Лятото седнахме, добре беше храната. Спомням си, че картофите те ги отглеждат - био производство, един вид Simple Smile Миналата зима при бедственото положение, с преспи над 2м. тази механа работеше. Срещу нея е хижа "Смолянски езера"  / ако не бъркам името / , там също може да се яде. И те работеха миналата зима. Съвсем наблизо е Смолян, но трябва кола, иначе е на 5-6мин.
Спокойно може да напазарувате от града и да се храните в стаята, само не знам има ли стаи с кухненски бокс. Ние сме били в обикновена стая, където освен хладилник, има и електрическа кана.

Кучета не съм виждала при двете ни посещения. На територията на хотела има няколко вили, ако там се дават апартаменти под наем, може би има условия за посрещане на домашни любимци Simple Smile
По-добре попитайте, да не ви подведа.

# 396
  • Мнения: 19 485
Много благодаря за отзивите. Лятото съм виждала местността и там наистина е приказно красиво! За лютата минала зима благородно ви завиждам, че сте намерили кураж да почивате точно тогава в Родопите. Но пък аз по това време се борех със снеговете по летищата на Европа, та не беше спокойно и при мен. Да не забравяме, че за отседналите на товамясто е удобно да отскочат и до Гърция през Златоград и тогава имат почивка 2 в 1 - планина и море. Ние мислихме такада направим, обаче бяхме с кучето миналото лято и заради него се отказахме.

# 397
  • Мнения: 246
Искам да похваля хотел Боженци в с.Черневци. Бяхме там за Нова година и изкарахме страхотно. Хотелът е много топъл, уютен, храната е хубава, пиано бара - също. Басейнът е топъл, обслужването - на ниво. Децата се забавляваха много.  Grinning

# 398
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,
Планирам почивка на семейството ми тази зима в някое планинско местенце ,което да ми позволи да пробвам зимни спортове и да се насладя да планината и спокойствието. Напоследък от приятели чувам много хубави неща за с. Говедарци (Рила планина) и съм решила там да потърся някоя хубава виличка или къща за гости под наем за около седмица. http://www.bgvakancia.com/offer/4292/  тази много ми допада и реших да ви пиша , ако някой е ходил вече да сподели мнение или да предложи други оферти ,от които сте останали доволни.
Предварително благодаря.

# 399
  • Мнения: 738
Препоръчвам Спа клуб Централ в Хисаря!
Отидохме без никакви очаквания, а се оказа на много добро ниво! Просторни уютни стаи, малък приятен спа център, добри масажисти, много много добър ресторант с гурме кухня, търпелив персонал (бяхме ужасно шумна компания... Mr. Green)

# 400
  • София
  • Мнения: 621
Здравейте.Какви са ви впечатленията за хотел Планината и спа хотел Св.Екатерина в Рибарица?Ако някой е ходил нека сподели.

# 401
  • Мнения: 164
Някой да е посещавал наскоро хотел "Пампорово"?

# 402
  • Мнения: 1 110
Имате ли впечатления от хотел Белмонт, Пампорово?

# 403
  • Мнения: 4 785
Влизам да похваля семеен хотел "Бри Балто" с. Баня  Peace Обикновено съм предубедена към семейни хотели, но изкарахме там Нова година и се надявам скоро пак да се съберем. 2 къщи са, бяхме 22 човека. Много чисто, много топло, уютно и изобщо само суперлативи мога да кажа. Има включена само закуска (за празниците нощувка плюс закуска е 40 лв. иначе е по 40 лева за 2-ма и закуска) като я прави една жена и е домашна - катмите и палачинките бяха нещо уникално, не съм яла по-вкусни! От вечерта се избира какво да направи.... мммм   chef Има топла вода постоянно. Механата е страхотна - с камина. Има и кухня с всичко необходимо в нея - посуда, чаши, печка, хладилник, кафе машина - шварц, кана за гореща вода... А вечерта се хвърлят пържолите на скара на камината има и външно барбекю.

Идеално е за големи компании, селото е само на 5 км. от Банско и има доста минерални извори, до къщите има един СПА хотел с минерален басейн и СПА, така че може да се ползват неговите. Не е като хотел с всичко включено, но ние си изкарахме идеално. А аз почти винаги намирам на какво да направя забележка  Embarassed

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 16:59 от treisy

# 404
  • София
  • Мнения: 1 247
Влизам да похваля семеен хотел "Бри Балто" с. Баня  Peace Обикновено съм предубедена към семейни хотели, но изкарахме там Нова година и се надявам скоро пак да се съберем. 2 къщи са, бяхме 22 човека. Много чисто, много топло, уютно и изобщо само суперлативи мога да кажа. Има включена само закуска (за празниците нощувка плюс закуска е 40 лв. иначе е по 40 лева за 2-ма и закуска) като я прави една жена и е домашна - катмите и палачинките бяха нещо уникално, не съм яла по-вкусни! От вечерта се избира какво да направи.... мммм   chef Има топла вода постоянно. Механата е страхотна - с камина. Има и кухня с всичко необходимо в нея - посуда, чаши, печка, хладилник, кафе машина - шварц, кана за гореща вода... А вечерта се хвърлят пържолите на скара на камината има и външно барбекю.

Идеално е за големи компании, селото е само на 5 км. от Банско и има доста минерални извори, до къщите има един СПА хотел с минерален басейн и СПА, така че може да се ползват неговите. Не е като хотел с всичко включено, но ние си изкарахме идеално. А аз почти винаги намирам на какво да направя забележка  Embarassed

Още един глас от мен за При Балто - леля Надка(дано правилно да запомних името) прави страхотни закуски - бухтите и също бяха страхотни и домашната баница. Ние бяхме преди вас там за Коледа и изкарахме наистина страхотно. Цялата къща е просто невероятна и наистина е идеална за много хора. Без забележка.

ПП  treisy   линка ти не работи Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт