Бял списък на хотели в страната - Тема 2

  • 161 192
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Не знам дали са споменати, но като обслужване :

1. Банско Ройал Тауърс - Bansko Royal Towers
2. Хотел Олимп Велинград Simple Smile

# 121
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 511

Здравейте, чета форума от няколко години и най-накрая се престраших да понапиша нещо и аз Simple Smile.
Искам да препоръчам горещо х-л Смилен. Намира се на 4-5 км. от Смолян
    Ще може ли линк към този хотел

# 122
  • Мнения: 1
http://ofi.bg/#offers/detail/1661 - заповядай.... не знам дали ще го прочетеш докато изтече офертата.... пуснала съм ти и лично съобщение.. ако имаше телефон, щях да ти звъннна Simple Smile
 

# 123
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 511
Благодаря за навременната информация

# 124
  • Мнения: 1 013
х-л Акватоник във Велинград, предимства: до Клептуза, хубаво спа, много топъл басейн, хубава храна; недостатъци: малък външен басейн.

# 125
  • Мнения: 2 231
х-л Акватоник във Велинград, предимства: до Клептуза, хубаво спа, много топъл басейн, хубава храна; недостатъци: малък външен басейн.
Аз мисля че петък и събота е малък ад в Спа-топ и басейна. Когато хотела е пълен се чувствам катъо в комедиен филм накацали сто човека в басейна и с тея смешни шапчици (това никъде го няма, сигурно ги мързи да чистят и не искат да падат косми), в ресторанта чакаш за маса и храната бързо свършва. Та ако има нещо хубаво си взимаш веднага, защото после изкарват нещо друго.
Да за белия списък е хотела, но бих казала от неделя до четвъртък. Аз лично не обичам гъчканака  Wink Всъщност последните 6 месеца не съм ходила там, но предполагам положението не се е променило драстично  Rolling Eyes

# 126
  • София
  • Мнения: 5 576
х-л Акватоник във Велинград, предимства: до Клептуза, хубаво спа, много топъл басейн, хубава храна; недостатъци: малък външен басейн.
Аз мисля че петък и събота е малък ад в Спа-топ и басейна. Когато хотела е пълен се чувствам катъо в комедиен филм накацали сто човека в басейна и с тея смешни шапчици (това никъде го няма, сигурно ги мързи да чистят и не искат да падат косми), в ресторанта чакаш за маса и храната бързо свършва. Та ако има нещо хубаво си взимаш веднага, защото после изкарват нещо друго.
Да за белия списък е хотела, но бих казала от неделя до четвъртък. Аз лично не обичам гъчканака  Wink Всъщност последните 6 месеца не съм ходила там, но предполагам положението не се е променило драстично  Rolling Eyes

И аз хич не си падам по гъчканака. Обичам да има възможност да се наслади човек на спа центъра и басейните, а не да се отврати...  hahaha Та, в тая връзка, да помоля за актуални отзиви за Акватоник, някой да е ходил там за уикенда през изминалите месец-два?

# 127
  • София
  • Мнения: 1 984
Да добавя и аз един според мен доста добър хотел.
Хотел "мелник" в Мелник разбира се:)

# 128
  • Мнения: 6
http://www.ostrova-bg.com/room.php
с. Бели Осъм , до Троян.
Много чисто и уютно, персонала беше супер любезен има СПА център, открит басейн (работи само през лятото) и закрит (отопляем).

# 129
  • Мнения: 4
Някой ходил ли е в комплекс Зора в Пампорово! newsm78

# 130
  • Мнения: X
Да дам отзиви за едно малко място....води се вила, но си е малко хотелче.

http://villamark.net/

През уикенда бяхме, много ни хареса и смятам за лятото е една прекрасна дестинация много близо до София. Самата "вила" се състои от основна сграда и две отделни къщи с по 4 стаи. Основната сграда е бившето училище на селото, която е обновена с много мисъл и оригиналност. Запазени са дебелите каменни зидове и дървени греди. Обзавеждането е тип "битово", но не е от онова просташко "битово". Трудно ми е да го обясня.
Има 2 малки басейна и вир, който е зарибен с пъстърва. Двора е голям, облагороден и има чудесна детска площадка.
Единствено храната не ми хареса много (но аз в това отношение съм много претенциозна). Готвят хората, които обслужват вилата. Има меню, но честно казано практикуват поръчки какво точно да ти сготвят за следващия ден. Иначе бяха се снабдили с домашно сирене и мляко....
Цените са нормални и си го запаметявам за лятото. За  Много е добро за летни уикенди на чист въздух, но и с екстрата басейн. Зимата също става, защото е отоплено отлично.

# 131
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искала и аз да се включа в тази темичката, до сега само ви четях  bowuu
През септември бяхме в Банско Роял Тауърс и останахме много доволни. Очаквах по-ниско ниво на обаслужването, защото ползвах ваучер за групово пазаруване, но този комплекс наистина предлага добро обслужване и качество в грижата за клиента. Удовлетвориха всичките ми желания Simple Smile)) Затова трябва да участва в "Бял списък на хотели в страната"

http://www.rooms.bg/hotel/bansko/hotel-bansko-roql-tauyrs.html

# 132
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Някой ходил ли е в комплекс Зора в Пампорово! newsm78

аз също се присъединявам към питането, ще сме там от 3 до 7 януари и ми се иска да чуя отзиви

# 133
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
След като само четох сега е време да споделя и нашия опит:
За почивка на море-Хотел "Аурелия" с.Равда
За планина-  "Къща Стоянови"  и "Йовчевата къща "-гр.Елена
Хотел "Агарта"-гр.Чепеларе

# 134
  • Мнения: 1
Аз също бих искала да препоръчам няколко добри обектчета за настаняване...
На морето ми харесва Хотел Кипарис, Китен
на Еленския балкан, т.е. в град Елена много добре си прекарахме в Къща за гости Костадиновите къщи, в Банско Роял Тауърс, както вече споделих...  newsm03 Аааа и още нещо бих препоръчала в Жеравна, къща "Имало едно време..." - там посрещахме една нова година - мнооогооо е комфортно - препоръчвам я. newsm10 

Общи условия

Активация на акаунт