Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 335
  • 751
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 302
Новата тема преди летния сезон '19г.

Предишни теми:
Тема 3 ; Тема 2 ; Тема 1

Моля, придържайте се към идеята на темата за Бял списък Simple Smile

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 19:29 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 639
Обожавам басейните на Велина. За мен това е най-доброто място във Велинград. Макар да не е свръх модерно, не е пестено от нищо, а минералната вода е в изобилие.

# 2
  • Мнения: 9 123
В Казанлък има един хотел Зорница и беше добър. Има и ресторант с хубаво меню. Басейн, но е външен и не знам дали работи сега. Близо е до "Казанлъшката гробница", не е в центъра съвсем, но не е далече. Не е нещо луксозно, ако имат сайт, погледнете. Тихо и спокойно беше.

# 3
  • Мнения: 161
Миналото лято бяхме в Бор, тогава малкият беше на 8месеца. Почивахме с приятелско семейство с дете на 2 години, нямаше много къде да се занимава, разполагаха с батут и малка пластмасова пързалка, но като цяло си прекарахме добре. Детски басейн също няма или имаше, но външен, в момента не мога да се сетя.
Храната я биваше, ние имахме включени  закуска и вечеря, зареждаха почти постоянно, та нямаше нещо, което да е свършило. От обедното меню в ресторанта не бях най-очарована, но ако ви се седи само в хотела и то става.

# 4
  • Мнения: 3 311
Комплекс "Пъстървата" в с. Енина, на 5км от Казанлък. Много хубава хотелска база - чисто, тихо и спокойно място и прекрасна храна. На нас ни беше изходна точка за разходки в района - Скобелево, яз. Копринка, Казанлък...
http://www.pastarvata-bg.com/

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 19:20 от Не се сърди, човече

# 5
  • Мнения: 3 347
Интерхотел Сандански-доволни от всичко.Усмихнат и отзивчив персонал,хигиена на ниво,храната също биваше.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 813
Хотел Изворите в с. Младежко е хубав и е в Странджа, но не е близо толкова до плажа. Вижте нещо и в с. Ново Паничарево, което е в община Приморско и е на 10 км от плажа. От личен опит да ви споделя обаче, че идеята за микс почивка на пръв поглед звучи добре, но всеки ден по ок. 10 км в двете посоки не е добре. Вечер човек иска да излезе, то все някой трябва да не пие. Вариант такси съдира кожи. Та... Помислите си все пак.

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 19:21 от Не се сърди, човече

# 7
  • Мнения: 6 245
От предишната тема ми беше предложен комплекс "Гледката" до село Скобелево,за което благодаря,но се оказа,че няма ресторант...Сега отново задавам въпроса за хубав хотел/къща за гости в района на Казанлък,Павел баня и вече добавям, и Калофер.
Може да погледнеш самия хотел Казанлък. Не съм отсядала в него, но съм ползвала вътрешният му басейн с минерална вода. Хотелът е в центъра на Казанлък до пешеходната зона. На пешеходната зона има много заведения.

# 8
  • София
  • Мнения: 565
https://www.booking.com/hotel/bg/hotel-edelweiss-buzludzha.bg.ht … =1&#hotelTmpl

Минерална вода има в самия Казанлък - в един хотел на самия център и в един малък аквапарк в края на града
Евтин вариант в същия район без спа център: http://hoteltonzos.com/gallery.html

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 19:26 от Не се сърди, човече

# 9
  • Мнения: 1 606
Аз съм била в " Райски кът"/ Паниците.Приятно, чисто хотелче, вкусна храна.Имат много хубава градина с беседки покрай реката !!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Ние скоро бяхме в "Райски кът", от снимките бях потресена от цветовете в стаята, но на живо като се махнат шалтетата става приемливо. Simple Smile Много мили собственици, чисто е, намира се в прекрасна местност, река Тунджа минава през двора, дворът е много голям и райски наистина, тихо и спокойно е. Гледката от терасата ни беше към реката и двора(има стаи, които гледат към пътя):

# 11
  • Мнения: 9 382
Слагам в белия списък на хотелите Приморско дел сол. Всичко е ок там, въпреки ранното ни посещение тази година на морето.

# 12
  • Мнения: 6 245
За поредна година поставям хотел Серенети Бей Сунео Клуб до Царево на плаж Нестинарка в белия списък на хотелите.
Перфектен хотел без нито една забележка.

# 13
  • Мнения: 1 606
Слагам хотел " Къщата"- Рибарица в белия списък.В момента сме там.Чудесно място за почивка- тихо, чисто и спокойно.Много вкусна храна, отопляем басейн, хубав изглед и голям, зелен двор.

# 14
  • Мнения: 1 539
Здравейте, моля за отзиви за комплекс Стара Плиска - настаняване, храна, външни басейни, обслужване

Общи условия

Активация на акаунт