Набор 92 - тема 2

  • 36 289
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 282
...Бяхме на 07.05. Simple Smile, много изтощителен изпит. Върна се със смесени чувства...
Дааа, май няма аналог този формат на изпита.  Grinning
Ако ти се разказва сподели в кой град бяхте, имаше ли други деца и т.н.! Grinning
Надявам се, че и за другите е интересно! Hug

# 61
  • Мнения: 7 263
д'ан ви изпусна  Embarassed Hug Peace

# 62
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Момичета, дълго не писах. Май ви изпуснах края...

Има ли някой разпределен в Горна Баня? Щото ние сме там за матурата по английски. ooooh!

# 63
  • Мнения: 8 863
...Бяхме на 07.05. Simple Smile, много изтощителен изпит. Върна се със смесени чувства...
Дааа, май няма аналог този формат на изпита.  Grinning
Ако ти се разказва сподели в кой град бяхте, имаше ли други деца и т.н.! Grinning
Надявам се, че и за другите е интересно! Hug

Да, за мен ще е интересно. От чисто любопитство само, но съученичка на сина ми следва медицина в Бон и не е държала такъв тест. Само Даф, защото е от английска, не от немска гимназия. Защо някъде държат, а някъде не? Rolling Eyes Thinking

# 64
  • Мнения: 604
Днес беше последния учебен ден на моя син, изпратиха ги.....гадно е ,момичета...тъжно е .Добре,че децата не осъзнават нещата като нас и им е широко край врата.Чета,че вие вече си знаете къде ще са ви матурите,ние в Шумен още не Crazy- в петък ги викали да им дадат бележките.Иначе днес са им дали бележниците- край вече  Cry Пожелавам успешен старт в живота на всички деца на тук присъстващите мами   bouquet Peace

# 65
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Румид, не на всички дечица им е широко около врата. Нашето го натиснаха житейските проблеми още преди няколко месеца. Учеше, започна да работи, същевременно баща му влезе в болница... И там тичаше. Преди нощна, след нощна... Днес ги изпратиха. Той е един от отличниците. С грамота. Но ми е мъчно, че толкова отрано животът го сграбчи със пипалата си. Искам да му е по-лесно отколкото на нас, а то се оказва, че по-трудно ще бъде...

Другите са на дискотека тази вечер, той не е. Може би ще попиташ защо. Не ме разбирай неправилно. Не се заяждам. Каза, че не може да отиде на дискотека, като вижда какво се случва.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 330
Въпросният изпит се провежда само в провинция Баден-Вюртенберг и тества "годността" на кандидата за тежкото следване в медицински университет. Изпитът включва няколко модула, които обхващат математика, логика, съобразителност, пространствено мислене, способност за запаметяване, наблюдателност, аналитично мислене и други подобни. Продължителността е от 10.00 до 16.30 с един час обедна почивка.  Tired За всеки модул има точно определено време, което се спазва стриктно, като между тях няма кратки почивки. Wink
Изпитът не е задължителен /все още/, но постигнатият добър резултат е бонус при кандидатстване.
yav4e_mrav4e , от немската тръгнаха няколко деца, които се явяваха близо до Франкфурт заради транспорта. Дъщеря ми беше сама в Епелхайм /5км от Хайделберг, 15 от Манхайм/ заради гаджето - 2 в 1 дето се вика. Laughing

# 67
  • Мнения: 604
Румид, не на всички дечица им е широко около врата. Нашето го натиснаха житейските проблеми още преди няколко месеца. Учеше, започна да работи, същевременно баща му влезе в болница... И там тичаше. Преди нощна, след нощна... Днес ги изпратиха. Той е един от отличниците. С грамота. Но ми е мъчно, че толкова отрано животът го сграбчи със пипалата си. Искам да му е по-лесно отколкото на нас, а то се оказва, че по-трудно ще бъде...

Другите са на дискотека тази вечер, той не е. Може би ще попиташ защо. Не ме разбирай неправилно. Не се заяждам. Каза, че не може да отиде на дискотека, като вижда какво се случва.

Пожелавам най-искрено успех на детенцето ти,като съм убедена,че ще го има, и вече го има/с грамота завършва-браво Wink/...Радвайте се,че толкова отрано съдбата му е дала много качествен урок- това дете вече е с променено мислене и няма как това да не се отрази на качеството на живота му!
п.с.- имах предвид ,че се чувстват спокойни в този момент  Grinning

# 68
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Румид, радвам се, че си ме разбрала правилно. И благодаря за пожеланията. Хубаво е , когато децата ни са спокойни. Тогава и на нас ни е по-леко. Grinning Peace

# 69
  • Мнения: 3 221
Ровейки се, където не ми е работа, попаднах на това мнение на unadaptable

... Що се отнася до химикалите - миналата година малките писаха със син химикал, а абитуриентите - с черен.
Тази година всички ще пишат със сини химикали Simple Smile.

Само че и тази година абитуриентите ще пишат с черни химикали - вчера директорката го "подчерта дебело", а и се поразтърсих в страницата на РИО София, че ме вълнуват и мен тези простотии -
http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/dzi_files/instr_dzi_2011/zrelostnik.pdf

# 70
  • Мнения: 8 863
Ровейки се, където не ми е работа, попаднах на това мнение на unadaptable

... Що се отнася до химикалите - миналата година малките писаха със син химикал, а абитуриентите - с черен.
Тази година всички ще пишат със сини химикали Simple Smile.

Само че и тази година абитуриентите ще пишат с черни химикали - вчера директорката го "подчерта дебело", а и се поразтърсих в страницата на РИО София, че ме вълнуват и мен тези простотии -
http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/dzi_files/instr_dzi_2011/zrelostnik.pdf



В Пловдив са им казали сини #Crazy #Crazy нямам думи просто...може би няма значение какъв цвят, друго обяснение нямам.. newsm78

# 71
  • Мнения: 2 255
странно  newsm78 на предварителните изпити дето се явява досега пък искаха задължително само син цвят ...сега пък черен ...абе каквото измислят, само дано имат късмет децата  Praynig

# 72
  • Мнения: 2 018
веднага се редактирам - звънях на един телефон, който са го писали че е горещ телефон за матурите и от там ми казаха, че е задължително тази година с черен химикал, заради някакви четци.
На сина ми от училище са му казали - син, но тази от телефона беше сигурна, че има промяна в наредбата за организация ..... или чрез заповед за промяна цвета на химикала!

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 11:54 от Бо_

# 73
  • Мнения: 8 863
Да, точно така, миналата година им казаха да си носят черен химикал, защото тестът се проверява с четец и той не може да разчита синьо. Тази година обаче им казвали да носят син химикал. Тези дни ще се виждам последно вече с децата и на всяко отделно ще кажа да носи и син, и черен химикал. Аман от недомислия вече #Cussing out Много е трудно да се пусне обща заповед за всички сигурно... #Cussing out

# 74
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
На нашите днес са им казали черен, а като се подписвали, в инструкциите пишело със син Thinking . Накрая им казали, че може и с черен, и със син Tired.
Май за по-сигурно ще си носим и двата цвята  newsm78 .

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 21:09 от valha

Общи условия

Активация на акаунт