С какво мажете бебета след къпане олио, лосион или крем за тяло?

  • 44 802
  • 261
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 114
Първия месец го мажех с бадемовото олио на Бейбилав, после продължихме с Ексципиал. Сега го мажа с бадемовото олио само след баня, а при смяна на памперс и миене на дупето през деня с Ексципиал. Кремчето против подсичане е Бочко. Не знам до кога е редно да се маже с лосион при всяка смяна на памперс?

# 46
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз откакто се е родила я мажа само след къпане с лосион. Само кремче за подсичане ползвам след смяна на памперса

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ползвам крем на Себамед.  Peace

п.с.Aveeno наистина е страхотна козметика,жалко че я няма тук.

# 48
  • Мнения: 3 114
Ако сме навън и имаме ситуация, освен с мокри кърпички опраям дупето с термалната вода на Авен.

# 49
  • Мнения: 556
В първите месеци мажех синът ми с преварен зехтин. После стана лято и започнах с мляко на Бюбхен, а на следващата зима с олио на Пенатен.

# 50
# 51
  • Мнения: 181
В момента след къпане го мажа с лосион на Бюбхен.А като беше бебе,в началото го мажех с олио,след това започнах да мажа с охлаждащо кремче,после пък с тоалетно мляко....

# 52
  • Мнения: 8 999
Първите 4-6 мес. - с олио. След това с тоалетно мляко. До 3 г. ползвах козметиката на Бюбхен, след това купувах каквото ми падне /е, все пак гледах да е детска козметика и да е на известна марка/.

# 53
  • Мнения: 1 354
Ползвала съм лосиона и крема на Мустела и СебаМед, сега вече не мажа с нищо Peace

# 54
  • Мнения: 63
На мен ми се струва, че е по-добре медицинска козметика и като че ли се спрях на Mustela, Weleda. само не разбрах дали Nachtkerzen медицинска?
Аз съжалявам за въпросите, които може би за някои от вас са досадни, обаче все още нямам особен опит и мисля, че тук мога да получа ценни съвети Simple Smile

Цените на мустелата са безумно скъпи и не мисля че отговарят на качеството. Имам чуството, че у нас се внасят второ качество продукти, а ние купуваме само марката newsm78 ... В началото на първата бременност се излъгах и си накупих цялата серия на мустела за бременни, не ми помогна. Нацепих се и все още си имам стрии по корема и гърдите. После като се роди баткото купих цялата бебешка серия, но не останах особено доволна, дадох маса пари а качество средно. В момента за малкия редувам олио и лосион себамед и душ олиото и балсама нахткерцен.

# 55
  • Несебър
  • Мнения: 195
На мен ми се струва, че е по-добре медицинска козметика и като че ли се спрях на Mustela, Weleda. само не разбрах дали Nachtkerzen медицинска?
Аз съжалявам за въпросите, които може би за някои от вас са досадни, обаче все още нямам особен опит и мисля, че тук мога да получа ценни съвети Simple Smile

Цените на мустелата са безумно скъпи и не мисля че отговарят на качеството. Имам чуството, че у нас се внасят второ качество продукти, а ние купуваме само марката newsm78 ... В началото на първата бременност се излъгах и си накупих цялата серия на мустела за бременни, не ми помогна. Нацепих се и все още си имам стрии по корема и гърдите. После като се роди баткото купих цялата бебешка серия, но не останах особено доволна, дадох маса пари а качество средно. В момента за малкия редувам олио и лосион себамед и душ олиото и балсама нахткерцен.
И аз не съм доволна от мустела.Още като забременях започнах да се мажа с крема против стрии и никак не ми помогна.Именно заради това и не съм купувала на детето си козметика на мустела.

# 56
  • Мнения: 105
Правен КРЕМ в аптека, който ми препоръчаха още при изписване от родилното, и от който съм много доволна. Peace

# 57
  • Мнения: 3
В  началото мажех с олио на Бюбхен, но й изсъхна кожата и запчна да се бели.Смених го с олио на Хипп и съм много доволна.Мажа я след баня.А при смяна на памперса само с крем против подсичана Судокрем.Сега като се позатопли времето ще сменя олиото с мляко/пак на Хипп/

     А да ви питам...Тези дни забелязах,че кожата на главата й е започнала да се бели.Не й мия косата с шампоан всеки ден.Иначе ползвам душ-гела на Хипп за коса и тяло.Имам лосион на Авен за крусти,но не съм пробвала с него,защото не ми приличат на крусти.Люспичките не са толкова големи и плътни.

# 58
  • Мнения: 188
Ползвам крем

# 59
  • Мнения: 6 713
Веледа - лосион за тяло, страхотен е, препоръчвам го.
Бадемово олио - много добре омазнява и омекотява.
Бюбхен - също става, но Веледата е по-добра

Общи условия

Активация на акаунт