Отговори
# 690
  • Мнения: 60
Еха , успях имам си бебешки аватар  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Сори за спама  Embarassed
много му се радвам  Wink

# 691
  • Мнения: 991
Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутрантъ,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красутъ!
Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!
Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.
Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са дан са уручасам -
тъй са възхитих.
Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!
Са умислих утведнъшки -
как навън ш' въря?
Момцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?
С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...
И къдету койт' ма срещни -
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!
Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.
Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
( пу възможнус мъж! )

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хайде, лека ви нощ!

# 692
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ДОБРО УТРО  Simple Smile няма да казвам от кога сме будни  Crazy
кафенце  Simple Smile
компанийката  Mr. Green снощи к'о му правих ....  Blush и за това е така щастлив  bowuu Joy Joy Joy
Лили, направо ме разби с това стихотворение  Joy
Радвам се че ви харесаха яйцата  Heart Eyes днес ме чака цяла кора  Mr. Green  Crazy 
Яребичка твоите са мн хубави и шаренки  Heart Eyes за боичките за рисуване...  Blush моите са професионални за нокти  Blush твоите ако са от тези дето ги продават за рисуване върху яйца за това са се поразмазали  Peace 
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА Кристиaн Николай Николета Йоан Александър и Ивая ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ БЕБЧЕТА!
С пожелание за здраве,
благополучие и
светли Великденски празници!
Нека има мир и любов в сърцата ни!

# 693
  • София
  • Мнения: 721
Мим- тенк ю за пожеланията за Криси  Hug

# 694
  • Мнения: 29
ДОБРО УТРО!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДКИТЕ БЕБКОВЦИ ДНЕС!
АЗ ДА ВИ ПОЧЕРПЯ, ЧЕ СЪМ РОЖДЕНИЧКА ДНЕС!!!

ХУБАВ ДЕН!

# 695
  • София
  • Мнения: 231
jarebi4ka честит рожден ден   bouquet

Честити месечинки на бебоците и на техните майки   bouquet

 Амидалка   Hug

# 696
  • Мнения: 426
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЯРЕБИЧКА, БЪДИ МНОГО ЗДРАВА, УСМИХНАТА, ОБИЧАНА ЖЕНА И ЛЮБЯЩА МАЙКА!
Лори и Боби





ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБОВЦИТЕ ДНЕС!

# 697
  • Мнения: 67
ХЕЙЙЙ хе съм влизала тези дни , че нямахме нет нещо и от последна страничка разбирам хубави новинки. Много се радвам за Ванката и мамето му! Дано никога повече не преживяват нещо подобно  Hug
Яребичка Честит рожден ден ! Всичко най - добро ти желая !

Излизаме на разходка ,  че времето е супер и после ще ви дочета ! Целувки

# 698
  • София
  • Мнения: 721
Яребичке, да си жива и здрава  Hug

# 699
  • Мнения: 991
Честит рожден ден на Яребичка и от нас!



Честито и днешните месечковци!  Hug

# 700
  • Мнения: 181
И аз останах без аватар,така и не успях smile3518добре дошли на Ванката и неговата силна майчица  :bouquet:Яребичке-честит рожден ден Hugчестити месечинки на празнуващите днес Hugда ви попитам задължително ли е столчето за кола,ние имаме, но по-голямо от 9 кг,и порт-бебе и кенгуру,можем ли с нещо от тези неща да севозим на дълъг път или да си взимаме и малко столче newsm78

# 701
  • Мнения: 29
Пчеличке страхотно стихотворение hahaha
Мим - аз не съм взимала някакви специални боички за рисаве, а желирана боя, която я дават за рисуване върху яйцата Simple Smile Ти си профи, нямаш грешка. Жалко, че не си от Пловдив да идваме при теб на маникюр  bouquet
Янче, по принцип столчето е задължително. Прието е и у нас и според мен си е риск да тръгнеш на дълъг път без него, защото ако те спрат може да те глобят!
Благодаря момичета на всички за пожеланията и от мен една голяма Hug за всички!

# 702
  • Мнения: 61
Страхотни яйца сте сътворили, момичета! Възхищавам ви се и малко...завиждам Blush.

Моите пак се изпонапукаха за съжаление. Все пак не ми развалиха съвсем настроението, защото за първи път от Нова година насам сме извън София. Голям кеф е Laughing. Вече бях и на масаж. Бебка е добричка, батковците си имат компания за игри, а най-хубавата част е, че мъжете са поели скарата и готвенето.


да ви попитам задължително ли е столчето за кола,ние имаме, но по-голямо от 9 кг,и порт-бебе и кенгуру,можем ли с нещо от тези неща да севозим на дълъг път или да си взимаме и малко столче newsm78

Задължително е столчето и по закон и според мен по необходимост. Кенгурото не ти върши никаква работа за пътуването. Портбебето, ако е в твърд кош, пригоден за колани на кола става Peace.
Аз едвам се съгласих да не пътуваме с 3 столчета, а само с две.

Весели празници на всички!

# 703
  • Мнения: 29
Янче, за аватара помагам - този линк: http://www.alfa.kachi-snimka.info/images/opt1303552442e.jpg
(налалила съм ти снимката, за да става за аватар) го копирай и си отиди във твоя профил (натисни ПРОФИЛ под "Нови отговори на моите публикации"), където отляво имаш ПРОМИНИ ПРОФИЛА и натискаш второто ПРОФИЛ. Появяват ти се настройките на твоя профил, като първото ти р ЛИЧНА КАРТИНКА, второто ИМАМ СОБСТВЕНА КАРТИНКА - маркираш него и в поленцето до него пействаш по-горния линк! После най-отдолу натискаш бутончето ПРОМЕНИ ПРОФИЛА и си готова с нов аватар Simple Smile УСПЕХ!

# 704
  • Мнения: 17
Честити месечинки На Криско, Ивая, Николета, Йоан и Александър! Много щастие и здраве ом желая! А мамите им да са все така усмихнати!

Честит рожден ден, Яребичке! Пожелавам ти да си много обичана, да се наслаждаваш На все повече красиви моменти в живота си!

Общи условия

Активация на акаунт