Висок билирубин . . . кррмата ли е причината?

  • 4 056
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 771
На бебо са му давали по 5 мг фенобарбитал, около 1 ч.л. на прах. На няколко пъти тя не го е давала, защото детето е било посиняло,  сестрата не я е интерсувало и не е направила нищо. Не знам, но това ми се струва страшно много, а сега са го намалили на 3 мг.Преди да се омъжа съм помагала  доброволно на нарко зависими и знам за какво става въпрос с фенобарбитала. Ясно е детето в какво състояние е.
Днес говорихме отново с  мамчето, тя благодари за оказаната подкрепа. Казали са, че бебо е по добре и положението било овладяно. Гласа й звучи по ведро и жизнерадостно. Тя продължава да се изцежда колкото може и загрява кърма по ваш съвет. Казва, че кърмата е намаляла, а и бебо свикна с бибата, но когато се прибере в къщи отново  ще се опита да се върне към кърменето. Сега също при всеки момент му дава да суче, но има и назначена добавка. Не е много добре, че + захар. Но явно не издържа да гледа, че бебо не яде и прави отчаяни  опити да намери начини да стимулира  храненето.
Всичко което сте ми казали от библиотеки съм прочела и съм й казала. Е това е за сега. Надява се скоро да ги пуснат. Иначе беше говорила за прехвърляне в друга болница.  Бебо е бил посинял снощи и     

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ох,важното е,че билирубина е спаднал и като ги изпишат от болницата,ще се оправят нещата - веднъж да си идат вкъщи Praynig
Няма нужда вече да загрява кърмата,може да си кърми нормално - сега да прави всичко възможно бебе да се храни,пък на гърдата ще се върнат в по-спокойн време у дома Grinning

Общи условия

Активация на акаунт