бебефон?

  • 5 832
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 163
Цитат на: mam@
Здравей PIPITA   ,
В къщи имаме цифров безжичен телефон Panasonic (DECT). Технологията DECT се характеризира с много висока степен на сигурност срещу неоторизирано ползване на линиите, както и с висококачествено цифрово предаване. (Обяснявам в случай, че се чудиш за какво ти говоря   ). Та този телефон има многофункционално значение.Обхвата стига до 300 м. и т.н.
След като родих непрекъснато ми се причуваше, че малката Лора плаче и започнах да мрънкам  Embarassed , че искам бебефон, за да съм спокойна.
Мъжът ми мисли, мисли   и измисли ....
Купи още една слушалка Panasonic (около 100 лв.), с която осъществи вътрешна връзка между слушалките и така ми направи бебефон. Дори, когато имаш външно повикване ти индикира за това. Помисли дали си заслужава да даваш почти същите пари за бебефон, който след време ще събира прахоляка при положение, че можеш да инвестираш в още една слушалка.
Успех  Stuck Out Tongue



Е за това никога не бих се сетила. Идеята е страхотна. Може ли обаче да ми разясниш малко по-подробно? Значи двете слушалки са включени едновременно но само за вътрешната мрежа, а ако има външно повикване какво става?  А на колко метра горе долу слагаш слушалката, защото моите калпазанки много обичат да говорят по телефона и затова не мога да го сложа в креватчетата им?

# 31
  • Мнения: 5 255
Здравей Pipita,
за да е всичко ОК ти трябва DECT телефон (които поддържат до 6 бр.слушалки) или обекновен телефон със спикерфон на майката.Ако ще ползваш DECT телефон поне една от слушалките трябва да има спикерфон.Натам всичко е лесно  Simple Smile .Изключваш звука за звънене на слушалката, която ще стои при детето, установяваш интерком връзка, включваш спикерфона на слушалката при теб и си пийваш кафето  Stuck Out Tongue .Това може да стане дори и когато си при комшийката.А за въпроса ти когато имаш външно повикване ще чуеш сигнал "бип-бип".А когато вече нямаш нужда от бейбифон ще имаш телефон с 2 слушалки.
Успех  Stuck Out Tongue
виж разгледай за телефоните на www.panasonic.bg

# 32
  • Мнения: 272
Имаме на Chicco и сме мноого доволни!
Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 163
Цитат на: mam@
Здравей Pipita,
за да е всичко ОК ти трябва DECT телефон (които поддържат до 6 бр.слушалки) или обекновен телефон със спикерфон на майката.Ако ще ползваш DECT телефон поне една от слушалките трябва да има спикерфон.Натам всичко е лесно  Simple Smile .Изключваш звука за звънене на слушалката, която ще стои при детето, установяваш интерком връзка, включваш спикерфона на слушалката при теб и си пийваш кафето  Stuck Out Tongue .Това може да стане дори и когато си при комшийката.А за въпроса ти когато имаш външно повикване ще чуеш сигнал "бип-бип".А когато вече нямаш нужда от бейбифон ще имаш телефон с 2 слушалки.
Успех  Stuck Out Tongue
виж разгледай за телефоните на www.panasonic.bg


mam@, благодаря ти много. Това направо ми решава проблема, още повече, че вече имаме такъв телефон вкъщи. Пък и с таткото така и неможахме да се начудим трябва ли ни наистина бебефон, защото бебките вече са на 14 месеца. А така инвестицията няма да е напразна.

Общи условия

Активация на акаунт