Фирма за интериорни стъкла за мебели

  • 2 478
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 060
Направихме си кухненски шкафове, но фирмата, при която ги поръчахме не работи със стъкла. Сега горните шкафове останаха без вратички и търся форма, при която да поръчам стъклени такива. Моля, ако някой има идеи къде работят със стъкло да ми даде координати. За София става въпрос  Hug

# 1
  • Мнения: 119
Направихме си кухненски шкафове, но фирмата, при която ги поръчахме не работи със стъкла. Сега горните шкафове останаха без вратички и търся форма, при която да поръчам стъклени такива. Моля, ако някой има идеи къде работят със стъкло да ми даде координати. За София става въпрос  Hug
В почти всички стъкларски ателиета могат да ти сложат стъкла на вратичките, какво толкова сложно има. Или ти питаш за по-необикновени стъкла, рисувани, тип витражни?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 060
Не, не...азне съм се изразила правилно. Не да ми сложат стъкла на вратичките, а да ми направят стъклени вратички. Сложното включва поставяне на панти, дупчене на дупки за дръжките - ей такива неща, които кварталниястъклар няма да направи. Иначе стъклата не ми трябва да са рисувани, просто релефни, леко матирани с някаква шарка.

# 3
  • Мнения: 2 030
Ние слагахме подобни стъкла на шкаф в кухнята, но майстора /дърводелеца/ ни ги сложи. Само аз купих стъклата от стъкларско ателие, но не е в София. В  ателието ми ги изрязаха, по дадени ми от дърводелеца размери. Избрах си ситен кризет. Леко прозира, но е матирано и беше много евтино. Нещо подобно:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jwJdStfiLnI … =www.google.co.uk

Общи условия

Активация на акаунт