Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 190

  • 33 418
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Дори,от къде са тия снимки  newsm78 newsm78 newsm78
Офффффффф какви са пак тия болници, първата снимка ми прилича на болнична стая  #Crazy #Crazy #Crazy Много сладко това бебенце  Crazy Crazy Heart Eyes
От Фейсбук

# 736
  • Мнения: 0
Eeeee, Незабравимке,крайна си!  Бива, бива, ама от теб не го очаквам! Какви нещастия е причинила! Сватбата и бебето! Смени плочата, дарлинг!

# 737
  • Мнения: 0
Добър вечер, Незабравими! HugНямате настигане. smile3529
Както винаги страхотни стихове на Бганьо,Дани,Златна рибка,Боб! newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря на Ивва и Яница за фрагманите,на Рекси и Розовка за техния превод и на Ивва за качване на субтитрите! txtloves  love001
Благодаря на Ивва и Леман за преводите по 79 епиз. newsm51 newsm51
Благодаря на Мокси за " Курсове за мъже" и на Елия и Вени за страхотните снимки  bouquet  bouquet
Ксера,невероятни,прекрасни клипчета,а за музиката нямам думи.  newsm51  love001
Аз бях от тези, който мислеха, че Мелда ще се промени, Blush но тя няма думи ooooh! заслужи си шамара от Еда! Laughing

# 738
  • Мнения: 0
Да не би Тюркан да е влезнала в болница и затова да има снимки от болнична стая.  newsm12
Може да й е дошло вповече изнасянето на Мелда, много и се насъбра на таз жена, един след друг толкова удари  Sad

# 739
  • Варна
  • Мнения: 475

Ксера,невероятни,прекрасни клипчета,а за музиката нямам думи.  newsm51  love001

[/quote
благодаря  bowuu

# 740
  • Мнения: 0
Дори,от къде са тия снимки  newsm78 newsm78 newsm78
Офффффффф какви са пак тия болници, първата снимка ми прилича на болнична стая  #Crazy #Crazy #Crazy Много сладко това бебенце  Crazy Crazy Heart Eyes
От Фейсбук


Извинете, че се намесвам, Рекси, това е от епизода, в който Джемил умря...

# 741
  • Монтана
  • Мнения: 305
Съжелявам,че се налага да го казвам,но част от нас не гледат същия филм.Вместо да коментираме действията на героите,изхождайки от морал,ценностна система,порядки в обществото,и поднесените ни от сценаристите ситуации,ние сме се разделили на лагери по любими герои,и все едно и също си говорим.
И докато някой се опитват да превеждат,да качват субтитри,да публикуват резюмета,снимки,да правят клипове-с една дума да бъдат полезни и да създават атмосфера за дебати,други си знаят само тяхното-едно и също от начало до край.Не влагам нищо лично към никой,но мисля,че това е обективната истина.  txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

Незабравимке,мила,толкава добре и точно си го написала,че ме накара,въпреки че отдавна съм си забранила да коментирам някои недоразумения,които се случват тук,.......да те подкрепя безусловно!Браво!И аз много пъти съм си мислила,че докато много хора се стараят да направят този форум уютен дом за размисли и полезна информация за сериала,някой,подчертавам-някой,всички знаем кой,използва същият този форум да избива комплекси,налага мнения,дава оценки и т. н. и т. н. и няма да спре никога!Жалко,много жалко!Изходът е само един- ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2Страхотна и пълна!

# 742
  • Мнения: 0
Незабравимке, верно не гледаме с теб един филм! Нямаше вид на много отчаяна миналата серия!
Значи и тази постъпка на Едже не е достатъчно за да бъде реабилитирана  в твоите очи! Много тенденциозно!

# 743
  • София
  • Мнения: 832


Извинете, че се намесвам, Рекси, това е от епизода, в който Джемил умря...
Лусими,не ми се вярва да са от епизода ,когато Джемил умря,има дата от преди 2-3 дена,няма начин.Според мен са от предстоящи събития  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 744
# 745
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, дами и господа! Hug
Нови фрагмани- преведени, благодарение на Ивва и Леман, Розовка и Рекси! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose...
Следя коментарите и се сещам за една народна мъдрост- "Докато умните се наумуват, лудите се налудуват!" Чудно що ли се сетих точно за тази поговорка?! Thinking
Кесара, страхотни клипчета отново- който го може, го може!   bouquet
Днес имаше и невероятно оригинални стихове- поздравления за талантливите ни поет и поетеси, всеки с уникален стил!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet....

# 746
  • Мнения: 0


Извинете, че се намесвам, Рекси, това е от епизода, в който Джемил умря...
Лусими,не ми се вярва да са от епизода ,когато Джемил умря,има дата от преди 2-3 дена,няма начин.Според мен са от предстоящи събития  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Рекси, от март са...

# 747
# 748
  • Варна
  • Мнения: 475
Кесара, страхотни клипчета отново- който го може, го може!   bouquet

[/quote]

Благодаря миличка  bowuu

# 749
  • София
  • Мнения: 832


Извинете, че се намесвам, Рекси, това е от епизода, в който Джемил умря...
Лусими,не ми се вярва да са от епизода ,когато Джемил умря,има дата от преди 2-3 дена,няма начин.Според мен са от предстоящи събития  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Рекси, от март са...
ОФфффф да, не видях,реших че са от април   smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 Направо вече се стряскам като видя болници  ooooh! ooooh! ooooh! че половината филм мина там  #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт