Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 190

  • 33 403
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 80
Eeeee, Незабравимке,крайна си!  Бива, бива, ама от теб не го очаквам! Какви нещастия е причинила! Сватбата и бебето! Смени плочата, дарлинг!


Напротив,ни най-малко не съм крайна.Ако Едже беше приела любовта на Еда и Харун,и се беше отказала и заминала навреме,щеше да си спести както своите,така и на другите, нещастия.
А по повод реабилитацията-можем ли да върнем времето назад(това го писах неотдавна)-това,че в конкретния случай,Едже страда в момента,ще върне ли бебето на Еда,нейните и на Харун страдания?
И съм последния човек,който говори тенденциозно,старая се да съм обективна.

# 751
  • Мнения: 0
Съжелявам,че се налага да го казвам,но част от нас не гледат същия филм.Вместо да коментираме действията на героите,изхождайки от морал,ценностна система,порядки в обществото,и поднесените ни от сценаристите ситуации,ние сме се разделили на лагери по любими герои,и все едно и също си говорим.
И докато някой се опитват да превеждат,да качват субтитри,да публикуват резюмета,снимки,да правят клипове-с една дума да бъдат полезни и да създават атмосфера за дебати,други си знаят само тяхното-едно и също от начало до край.Не влагам нищо лично към никой,но мисля,че това е обективната истина.  txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

Незабравимке,мила,толкава добре и точно си го написала,че ме накара,въпреки че отдавна съм си забранила да коментирам някои недоразумения,които се случват тук,.......да те подкрепя безусловно!Браво!И аз много пъти съм си мислила,че докато много хора се стараят да направят този форум уютен дом за размисли и полезна информация за сериала,някой,подчертавам-някой,всички знаем кой,използва същият този форум да избива комплекси,налага мнения,дава оценки и т. н. и т. н. и няма да спре никога!Жалко,много жалко!Изходът е само един- ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2Страхотна и пълна!
Знаеш ли какъв е твоя комплекс!Преди да си кажеш мнението винаги се извиняваш! И правиш различни уговорки, за да се застраховаш и да изглеждаш миролюбива! И мнението ти става беззъбо!Но това е рефлекса на един несвободен човек! На слагачите! Само не отваряй тая тема за любезните и тактичните!

# 752
  • Мнения: 33 422
Каламитси, извинявай, но направо съм потресена от мнението ти,че Харун никога не се е опитвал да дразни Еда..
Май забрави, когато нарочно се обади по телефона пред къщата и говореше за хотели , та тя да го види. Да не говорим,че преди да излезе и заяви,че е свободен мъж.
Да не говорим, как се кефеше в банята, докато Еда умираше от яд  Tired

# 753
  • Мнения: 0
Каламитси, извинявай, но направо съм потресена от мнението ти,че Харун никога не се е опитвал да дразни Еда..
Май забрави, когато нарочно се обади по телефона пред къщата и говореше за хотели , та тя да го види. Да не говорим,че преди да излезе и заяви,че е свободен мъж.
Да не говорим, как се кефеше в банята, докато Еда умираше от яд  Tired


Хюрикейн, изчезвам! До утре!

# 754
  • Монтана
  • Мнения: 305
Каламитси, извинявай, но направо съм потресена от мнението ти,че Харун никога не се е опитвал да дразни Еда..
Май забрави, когато нарочно се обади по телефона пред къщата и говореше за хотели , та тя да го види. Да не говорим,че преди да излезе и заяви,че е свободен мъж.
Да не говорим, как се кефеше в банята, докато Еда умираше от яд  Tired


Хюрикейн, изчезвам! До утре!
Изчезвай,изчезвай,и ако го направиш завинаги-ще направиш голяма услуга на този форум!А явно е ,че си се познала в моя "беззъб " коментар!Но той надали е бил такъв щом така си изпусна нервите!Но за изводите от твоите постове и държанието ти тук-нека оставим на другите!Само едно не мога да разбера-що за човек си и що за злоба изпитваш,за да си позволяваш такова поведение????Много ниско падаш,"""""ДАРЛИНГ""""""!!!!!!

# 755
  • Мнения: 186
Вай, не бих пожелала никога на никого да си замине от форума и да не се върне.
Всеки дава каквото може за форума. Каламитси прави интересни коментари, добре се аргументира, защитава позицията си. Форумът се раздвижва от мнения, които предизвикват дискусия, спорове. Затова не смятам, че тези, които имаме различно виждане за един или друг герой, трябва да напуснем форума . Това е поле за изява на всеки, стига да спазва правилата, което други преценяват.  Naughty

# 756
  • Монтана
  • Мнения: 305
Вай, не бих пожелала никога на никого да си замине от форума и да не се върне.
Всеки дава каквото може за форума. Каламитси прави интересни коментари, добре се аргументира, защитава позицията си. Форумът се раздвижва от мнения, които предизвикват дискусия, спорове. Затова не смятам, че тези, които имаме различно виждане за един или друг герой, трябва да напуснем форума . Това е поле за изява на всеки, стига да спазва правилата, което други преценяват.  Naughty

Алиса,нищо против коментара ти-ти си човек,който отстоява мнението си,но и уважава другите,не напада,не квалифицира и т. н. -всичко,което за съжаление прави госпожата,която защитаваш!Твое право е,аз уважавам мнението ти!Но със сигурност няма никога да уважа,меко казано, пост,в който ме квалифицират като слагач и прочие определения...Не за пръв път,за съжаление!А нашите словестни битки не са от вчера и от днес-и точно тази особа първа ме изхвърли от форума,т.е. прати ме на балкона,където ми било мястото...То тя с много от нас го е правила в изблик на злоба и ярост от "беззъби" коментари!Каквито били и моите!Тогава да не ги чете-аз никъде не съм писала нейното име,но явно се асоциира с всичко,за което иде реч!
 Не съжалявам,че давам тези обяснения-ти си човек,чиито постове уважавам и затова отговарям пространно!Толкова пъти съм обиждана от тази дама,че...бедна ти е фантазията!Даже и в лични съобщения,но не си струва да говоря...

# 757
  • София
  • Мнения: 832
Вай, не бих пожелала никога на никого да си замине от форума и да не се върне.
Всеки дава каквото може за форума. Каламитси прави интересни коментари, добре се аргументира, защитава позицията си. Форумът се раздвижва от мнения, които предизвикват дискусия, спорове. Затова не смятам, че тези, които имаме различно виждане за един или друг герой, трябва да напуснем форума . Това е поле за изява на всеки, стига да спазва правилата, което други преценяват.  Naughty

ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Алисас,никой не е казал че някой трябва да си ходи,но Каламитси за пореден път мина всички нормални граници на учтиво поведение-никой не й дава право да обижда лично който и да е потребител  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  Коментарите й не са хич обосновани,а едно безкрайно повтаряне на едно и също,което си е буквално напразно дрънкане на ламарина.Но тя винаги така прави,влезе наговори един куп глупости,избие си комплексите,обиди  който успее и бяга като види,че не може да отговори   Sick Sick Sick Sick Sick

Всеки може да си каже мнението и няма лошо в това да има различни виждания,но някой да стои и да ми размахва пръст,за да се съглася с безумията му няма да стане  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 758
  • Монтана
  • Мнения: 305
Вай, не бих пожелала никога на никого да си замине от форума и да не се върне.
Всеки дава каквото може за форума. Каламитси прави интересни коментари, добре се аргументира, защитава позицията си. Форумът се раздвижва от мнения, които предизвикват дискусия, спорове. Затова не смятам, че тези, които имаме различно виждане за един или друг герой, трябва да напуснем форума . Това е поле за изява на всеки, стига да спазва правилата, което други преценяват.  Naughty

ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Алисас,никой не е казал че някой трябва да си ходи,но Каламитси за пореден път мина всички нормални граници на учтиво поведение-никой не й дава право да обижда лично който и да е потребител  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  Коментарите й не са хич обосновани,а едно безкрайно повтаряне на едно и също,което си е буквално напразно дрънкане на ламарина.Но тя винаги така прави,влезе наговори един куп глупости,избие си комплексите,обиди  копйто успее и бяга като види,че не може да отговори   Sick Sick Sick Sick Sick

Всеки може да си каже мнението и няма лошо в това да има различни виждания,но някой да стои и да ми размахва пръст,за да се съглася с безумията му няма да стане  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Рекси,благодаря ти! Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт