Да се подсетим по-отрано за луната!

  • 2 125
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бройте ме и мен Simple SmileСлед седмица съм рожденничка и смятам дотогава да сваля малко излишни килца.
Успех на всички

# 16
  • Мнения: 312
ми освен и аз да взема да се пробвам...  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 798
Да знаете,че ви преброих и сега няма мърдане smile3508,имате още няколко часа да обядвате и после -край.

# 18
  • Мнения: 1 558
Включи ме и мен в бройката. Лошото е, че кантара ми е не е цифров и няма да съм много сигурна в резултатите, а ми се иска да бъде goodscale, а не  badscale. Обаче последните 2 дати за годината са меко казано неизпълними - Бъдни вечер и Нова Година.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз се записвам към гладуващите
влезнах случайно а то какво стана трябва да спра да ям след няколко минути:(
дано да не се предам утре сутрин:)

# 20
  • Мнения: 8 463
И мен ме бройте!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 127
и аз се включвам. само дано да издържа.

# 22
  • Мнения: 1 798
Хайде,5 часа мина,кой ял-ял.Само водичка,айде.ДНеска е лесно,ама утре като огладнея към 2 часа. Praynig

# 23
  • Мнения: 2 673
аз пък съм си записала че е от 17.09 newsm78 ама както и да е  Winkважното е да се погладува малко Simple Smile
аз съм си редовна в лунната Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 537
Бройте и мен PeaceАз 2-3 месеца пропуснах,но пак започвам.Искам да сваля още 2 килца,мечтаните 47 Hug
И аз знам,че започва в 17.09ч Peace

# 25
  • Мнения: 2 910
Момичета,незнам за вас,но аз вече огладнявам за нещо сладко,По-това време винаги си хапвам сладичко,пия си чайче с мед,хапвам пуканки,семки и др.То така и качих тия 3кг.отгоре.
Аз по-принцип лунната диета я карам само на водичка,та утре сутрин ще ми се стъжни без моето любимо нес кафе 3 в 1.Но ще издържа.Няма да се предаваме Naughty
За протокола:в момента съм 51кг.,трябва да стана поне 48кг.

# 26
  • Мнения: 1 798
И на мене ми се ще нещо сладко сега,ама няма,ще се занимавам с нещо друго,ако не стане,ще взема лексотан за да заспя,хихи. Laughing

# 27
  • Мнения: 903
Момичета, може ли някой да ми разясни, за лунната диета. Простете невежеството ми  Embarassed Разбрах че не се яде 24 часа, но само един път в месеца ли или???
Благодаря предварително. Аз спрях да хапвами ще видим.

# 28
  • Мнения: 3 611
хихик, аз я направих днеска, вместо утре, та затова няма да се включвам.  Grinning
По някакво чудо днес не огладнях, абсолютно странно и за мене. Та си викам ты и ты стана вечер и аз още не съм яла, поне да почакам до утре. Само 4 чайчета пих. (като двете ги изпих сега).
Успех на гладуващите.  Peace


P.S. хахахаха, голяма съм блейка, та тя лунната била днес (аз си мислех, че е утре) и аз по някаква случайност съм я направила.  hahaha

# 29
  • Мнения: 3 405
Кажете сега на непросветените, кога е следващата фаза за гладуване, че тази вече съм я изпуснала Mr. Green
И какво може да се пие - за яденето разбрах - нищо. И колко продължава? newsm55

/ как се надявам някой да каже, че мога да ям newsm22 хи,хи,хи /

Общи условия

Активация на акаунт