Ех, все така ще ни представят

  • 953
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас не дават мача....по ДСФ_а даваха комб. репортажи, но свършиха....доволна съм, че ЦСКА би....не случайно съм си цесекарче.... Party

# 16
  • Мнения: 3 098
Тази ве4ер се загледах във "5 STARS" ,заЩото пяха хеви метъл и на една песен на AC/DC изписаха "Поздравяваме австралийския отбор с тази песен,а българския поздравяваме с И твойта майка съЩо" Mr. Green

Много ми харесва тази песен, но филма още не сьм го гледала.
А какво представлява 5 старс? Embarassed
5 STARS
Накратко,след като Деси Добрева напусна тиранина Слави,той спретна конкурс за певец в КУ_КУ БЕНД,там се явиха много талантливи хора,развълнуваха зрителите.И тъй като има голям интерес към тях им направиха това предаване.То е боза,но пък СветльО е уникален и аз го гледам,като изпълнява метъл пар4ета.

# 17
  • Мнения: 1 854
Значи го хващаш предаването и в Испания, това е супер Grinning

# 18
  • Мнения: 4 212
е то не се хваща, мисля 4е е пакет програми с приемник закупен от БГ?или?

# 19
  • Мнения: 3 098
е то не се хваща, мисля 4е е пакет програми с приемник закупен от БГ?или?

Да,така е ,но и да нямаш приемник с декодатор,пак става,заЩото не го закодират предаването Grinning

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
е, стигате ве. сега го гледам на запис мача, началото беше много хубаво. ловеч, дървени къщички, моста...
на мен ми Ареса, ама  де да знам....може дето е от българската....

# 21
  • Мнения: 1 854
е, стигате ве. сега го гледам на запис мача, началото беше много хубаво. ловеч, дървени къщички, моста...
на мен ми Ареса, ама  де да знам....може дето е от българската....

Аз пьк началото изпуснах, язьк. Не видях и кадрите които са давали от Ловеч Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт