SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 131
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Гифчета от епизода?  Rolling Eyes
А може ли някой от гифчеправещите да ми направи едно гифче с Ева? От началото, когато гледа как се избиват онези в бара... много секси поглед вадеше. Или ако има някакво такова някъде из нета..

# 571
  • Мнения: 3
Чак сега тегля епизода. Изчетах ви и се наспойлирах, но това никога не ми е пречило  Grinning   Обаче от време навреме си налагам неспойлиращи периоди, просто за разнообразие.

Днес уж не ми е "тъпият" ден от седмицата, но не разбрах много за Джен и бебе. Къде спрягат мама-та, някъде е цитиран форума като достоверна инфо ли? Не мога да изостана с клюката просто  Joy

# 572
  • Мнения: 200
Току що го изгледах! Напълних си душата! Страхотна серия! Обичам като стане заплетено и като Кас е посредата на цялата каша /значи че ще го дават повече  Mr. Green/. Ще чакам с нетърпение да дискутираме епизода.  Hug
Лека от мен  Hug


ПП-Римата е много добра!  Joy

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 00:28 от Mupka

# 573
  • Мнения: 200
В промото за 20 епизод Кас каза, че мрази това, в което се превръща. Може би ще се осъзнае, но всичко ме навява на мисълта, че (не ме убивайте с камъни, мразя това, което казвам) Кас ще умре до края на сезона.
Дано га греша, Господи (Чък)!  Praynig
сега прочетох!  Shocked Shocked Shocked Ти нали осъзнаваш, че е все едно да убият първостепенен герой. Не няма да посмеят да вбесят феновете, не те направо ще ги разарят ако се намекне  за подобно нещо. Обричат 7ми сезон! Имай предвид, че Кастиел има огромно количество фанатични фенове! И според мен, за да не провалят шоуто и рейтинга, никога няма да посмеят да направят нещо такова, заради което съм сигурна, че ще настроят почти всички фенове негативно /слабо казано/.

Според мен Кас си е Кас и дори да ни карат да мислим, че е минал от тъмната страна /евала на сценаристите/, съм сигурна, че накрая, ще има причина за това и тази причина ще са двама братя! 100% съм сигурна, че Краули го е притиснал и за да ги опази Кас се е поддал, НО не предал! ! Simple Smile  Hug

ПП- Момичета да не се чудите коя съм, аз съм си Mupka, не съм нова Кастиелка, само дето си върнах първоначалното име във форума. Това ми е старото име с което се регистрирах преди няколко години и е име на ангел-архангел - инфо за него.Ако наш Чък намери повече инфо, ще ми е много интересно, аз почти нищо не откривам за него.

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 01:03 от Aquariel

# 574
  • Мнения: 43
От скоро се регистрирах, но не ви чета от скоро.  Simple Smile Привет  Simple Smile
Голяма тръпка ми е сериалът, макар че в началото  новият сезон много ме разочарова, последните няколко серии бяха чудесни. А и сега като научих, че и нов сезон ще има 'пей сърце'. Дори понякога нещата да не им се получават, така съм свикнала да ги гледам, а старите навици умират трудно, особено когато са толкова хубави.  Laughing
Темите ви винаги са много красиви и със страхотни снимки, поздрави от мен.   bouquet

# 575
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Здравей Артемида_  Simple Smile Добре дошла  bouquet За домовата книга - къде те записваме? Wink

100% съм сигурна, че Краули го е притиснал и за да ги опази Кас се е поддал, НО не предал! ! Simple Smile  Hug

Не смятам, че Краули го е притискал. Краули не може да го притисне. В момента двамата имат сякаш равностоен статут. Кас си има голяма цел и голяма битка, която води и трябва да спечели...и братята тук са леко в страни, а не в центъра.

# 576
  • Мнения: 43
За домовата книга - в колоната на Сам.  Laughing Не че и Дийн и Кас бих върнала, но Сам ми е така най на сърце.  Simple Smile

# 577
  • Мнения: 200
Здравей Артемида_  Simple Smile Добре дошла  bouquet За домовата книга - къде те записваме? Wink

100% съм сигурна, че Краули го е притиснал и за да ги опази Кас се е поддал, НО не предал! ! Simple Smile  Hug

Не смятам, че Краули го е притискал. Краули не може да го притисне. В момента двамата имат сякаш равностоен статут. Кас си има голяма цел и голяма битка, която води и трябва да спечели...и братята тук са леко в страни, а не в центъра.

единственото слабо място на Кас е Дийн, а на Дийн -Сам и точно това е използвал Краули сигурна съм. Достатъчно умен е, за да измисли начин да вербува Кастиел и точно това му е целта. Пък и има да си връща, все пак Кас го уби /или се опита/. Краули има намерение да превземе не само чистилището а и по-блазнещи и важни места. И според мен не са толкова равни, единият си е шефче в Рая, а другият- къде?

Изи братята се оказват винаги в центъра, нали знаеш, неписано правило е  Hug

# 578
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
За домовата книга - в колоната на Сам.  Laughing Не че и Дийн и Кас бих върнала, но Сам ми е така най на сърце.  Simple Smile

Градинарка значи Simple Smile
В скоро време май ще трябва да си изберете някой парк...като се разраствате Simple Smile

И според мен не са толкова равни, единият си е шефче в Рая, а другият- къде?

Е как къде? Grinning Краули е новият King of Hell.

Изи братята се оказват винаги в центъра, нали знаеш, неписано правило е  Hug

По принцип е така Simple Smile Но имам предвид борбата на Кас с Раф (която Кастиел пробва да спечели с всички средства и сили), а там братята са в страни. Кас се опита да извади скрито Асо от ръкава с Титаник, но не му се получи...Просто съм на мнение, че се е "сдружил" с Краули поради същата причина.

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 01:13 от Izida

# 579
  • Мнения: 200
За домовата книга - в колоната на Сам.  Laughing Не че и Дийн и Кас бих върнала, но Сам ми е така най на сърце.  Simple Smile

Градинарка значи Simple Smile
В скоро време май ще трябва да си изберете някой парк...като се разраствате Simple Smile

И според мен не са толкова равни, единият си е шефче в Рая, а другият- къде?

Е как къде? Grinning Краули е новият King of Hell.


A aз все си мисля, че не той дърпа конците там, макар, че така се води като статус newsm78 Не би ли трябвало ако е кингче, чистилището директно да му се предписва, един вид като царски имот  Mr. Green защо му е да се бори за него и да ядосва Мамето, вместо да са си дружки  newsm78 А има ли вероятност Луци да е на свобода, както и Михаил  newsm78 Тогава Краули има за какво да притисне Кас  newsm78 Голямо чесане пада- newsm78, по добре да си лягам  Laughing

Да душите ще са разковничето, отговора, който само ни загатват  Peace

# 580
  • Мнения: 0
За домовата книга - в колоната на Сам.  Laughing Не че и Дийн и Кас бих върнала, но Сам ми е така най на сърце.  Simple Smile

Градинарка значи Simple Smile
В скоро време май ще трябва да си изберете някой парк...като се разраствате Simple Smile

И според мен не са толкова равни, единият си е шефче в Рая, а другият- къде?

Е как къде? Grinning Краули е новият King of Hell.

Изи братята се оказват винаги в центъра, нали знаеш, неписано правило е  Hug

По принцип е така Simple Smile Но имам предвид борбата на Кас с Раф (която Кастиел пробва да спечели с всички средства и сили), а там братята са в страни. Кас се опита да извади скрито Асо от ръкава с Титаник, но не му се получи...Просто съм на мнение, че се е "сдружил" с Краули поради същата причина.


Артемида, Добре дошла! Simple Smile Радвам се, за избора ти - Градинарка!
Както Изи отбеляза, май Градината вече взе да надимнава Маракана по брой чинно работещи над зелените площи! Mr. Green

Краули и Кас, според мен, ще ги поставят в някаква форма на симбиоза - единият не може да съществува без другия след края на Апокалипсиса, когато границите на доброто и злото са омешани. А душите им трябват и на двамата, за да подхранват своята си кауза - може би просто са се разбрали - "една душа за мене, една душа за тебе", но Краули като "Кинг ъф хел" е решил да преметне ангелското приятелче и да завземе и душите, които са в Чистилището. Тогава Кас се е усетил и е подел битка - тези души са нужни и на него. Не знам, може би са ми малко разпокъсани мислите, но на второ гледане утре може да ми хрумне още нещо.

# 581
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Не би ли трябвало ако е кингче, чистилището директно да му се предписва, един вид като царски имот  Mr. Green

Не, защото той не е някакъв наследник по право Grinning. Просто използва неразборията от факта, че Лу е в клетката и гледа да си опече нещата. Нещо от сорта "кой превари, той завари" Laughing Ако чистилището е място описано в завещание, то мястото на документа се знае само от собственика на завещанието, пък него го няма в момента Crazy

# 582
  • Мнения: 200
Ми може по право да му се води, смисъл който вземе Ада, взима и Чистилището.
Дейна, Изи и аз утре на второто гледане, ще го осмисля, че почти забравих / срам Embarassed/, че Краули последно стана шеф на Ада.
Лека от мен
-градинарки, кръшна снага има Сами, спор няма.  Hug
 

# 583
  • Мнения: 292
Той е жив
Епизода беше супер, напомни ми на 5 сезон, серията със Смърт.
Кас, Кас, бед, бед бой .... За мен едно е ясно ...  
Кас като шеф на Рая иска да спечели войната, нали? От серията с Титаник стана ясно, че са му били нужни мнооооого души, защото те са като гориво, нали? Е, по същата причина и Краули ги иска. Чистилището .... то е гейзера. Та значи по моята логика, Кас помага на Краули да намери Чистилището, делят си душите, Кас печели войната и така всички (в случая двамата) доволнииииииии. Относно слуховете, че Кас умира, предполагам, че Краули като типичен демон, няма да изневери на природата си и след като открият това което им трябва, Краули ще го отстрани и така ще има всичко за себе си (като във филмите за съкровищата).

Голям смях падна и с римата (добре, че ми казахте/ написахте), но просто най великото беше:
Дийн към Кас (когато се опитваше да отлети): Приличаш на акащ ангел"  Joy Joy Joy
И после физиономията на Кас когато Дийн нарани чувствата му  Joy Joy Joy

Та без да съм чела спойлери (само снимки и клипчета), предполагам, че в следващия епизод Кас ще им обясни какво, къде, кой и кога ... и в последните епизоди, Ще е отново голямата битка.
  
П.П. Докато напиша фермана и глей к'во стана 4 нови отговора .... Май се повтарям  newsm78 .
Както и да е, Артемида,  Добре дошла Hug . Май Градинарки от градинка, ще се наложи в някой парк да се преместват  Mr. Green бутате се вече м/у лехите  Whistling

# 584
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
А и последната реплика на Краили към Кас - "Колко пъти ще трябва да оправям бъркотиите ти?" иде да покаже, че отдавна двамата си играят заедно Crazy

А Дийн и Кас все повече заприличват на двойка Grinning

ПП- Момичета да не се чудите коя съм, аз съм си Mupka, не съм нова Кастиелка,

Мирка, аз за малко да те поздравя с "Добре дошла" Crazy Joy Чак след втория ти пост загрях, че не е нова фенка това Crazy

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 01:40 от Izida

Общи условия

Активация на акаунт