SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 165
  • 735
  •   2
Отговори
# 510
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Сигурна съм, че си си докарала претреперване, да не кажа конвулсии. Глей сега как интелектуално хартиса. Дейна и Изи си изтърваха късмета  Laughing Ние с мамчето освен да си разделим по едно зърно  Laughing

# 511
  • Мнения: 0
Ооо давам ти ги и двете аз вече ги подръпнах  Flutter

# 512
  • Мнения: 201
Мерси за ирландското, Галче!  Hug

Аз тука в опити да се държа будна взех та довърших едно Самско клипче. Малко е депресивно, ама нещо така ми върви тия дни... очаквайте включване веднага щом се преборя с тубата.  Mr. Green

Смешка на деня със слаш привкус: в spoiler.tv се състои анкета за favourite romantic couple,  и веселото е че нашия любим сериал присъства там, в конфигурация Дийн/Кас.  Joy И издухват всички останали! Нашия fandom владее винаги, когато има нещо за гласуване! А в коментарите отдолу се вихрят такива задълбочени дискусии по темата, цял ден ги чета и се кискам. Ето, ако някой иска да наблюди лудницата лично.  Laughing

# 513
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Оле, мамчето мамата си трака  Laughing

# 514
  • Мнения: 292
Аз сериятя не я гледах, ама ниЩо ....

Изи  Heart Eyes спешъл фор ю  Hug

Пожелавам ви приятна ноЩ ...

# 515
  • Мнения: 0
 smile3532 smile3532 Безсънието си казва думата  Joy

Дж-Дж-Дж-Дженсън Бонд  Heart Eyes  Hug

# 516
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Аз другото мамче имах предвид в началото, но ти верно с това подръпване я засенчи  Laughing

# 517
  • Мнения: 0
 Laughing И аз се позачудих отначалото  Crazy много мамчета станаха  Laughing

   Shocked Shocked Shocked Доволно съм само от края  Shocked

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 04:57 от Mother 0f All

# 518
  • Мнения: 6 392
Ихаа, страхотен епизод Peace . Импала - доволна Party .

# 519
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Олелеле  Shocked Shocked Shocked  #Crazy
Е не ви ли се искат още 5 сезона. Браво!!! Де да можеха да снимат и сериала, и филми за големия екран!

# 520
  • Мнения: 201
Епизода беше мнооого добър, но аз официално съм в депресия относно остатъка от сезона. Отсега си приготвям пакет кърпички да си имам, много епичен рев ме чака... особено като изгледха промото за следващия епизод съм готова отсега да пусна кранчето.  Cry

# 521
  • Мнения: 0
Мен ако ме питат искам да стане Дързост и красота  Simple Smile

Аа аз промото съм го изтървала

# 522
  • Мнения: 6 392
Промото за 6.20 ‘The Man Who Would Be King’, Кас-центричния епизод (06 май):



Лека нощ Hug !

# 523
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Чудя се дали да го гледам, искам да остана възможно най-изненадана. Лека от мен  Hug

# 524
  • Мнения: 201
Маме, ако стане Дързост и Красота, ще ни писне.  Laughing Ще се изчерпа в някакъв момент, неизбежно е. Все пак си пожелавам десетте сезона на Smallville  Praynig

Промото за една бройка да го изпусна и аз... да го бях изпуснала, мамка му, щях да спя по-спокойно. Верно се сдухах тотално... сериозно, в момента ми се реве, та две не виждам. Като си спомня как за друг сериал дето уж не бях толкова зарибена съм ревала и съм ходила като болна цял ден, тука ако нещата отиват на там накъдето си мисля, една седмица няма да мога да си кажа заглавието.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт