SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 096
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
В Замунда казаха, че Джен си имал бебенце, аз защо не съм чула нещо такова?!  newsm78

 Joy Joy Joy

Даже са ни цитирали

Има,има си бебенце! Влезте във форума на БГ МАМА,има си фен група с много яки новини и за 2-мата ДЖ.,а и за всички останали!!!!

Нправо не знам как съм го пропуснала  Rolling Eyes А може би нямат предвид нашия форум, а например "Общ отчетен бременност и раждане" Бързо да си признае коя БГ мама ощастливи Дженсън и бързА да се похвали във форума  Laughing

# 541
  • Мнения: 0
 wavey
Бряяя ще станем известни  Joy

Фтивам да гледам пак серията  Flutter

Много бързо я разкараха Мамчето,цял сезон за нея става въпрос и накрая за 15 минути я очистиха  Rolling Eyes

# 542
  • Мнения: 0
Много бързо я разкараха Мамчето,цял сезон за нея става въпрос и накрая за 15 минути я очистиха  Rolling Eyes
Маме, аз точно затова казвам, че не ми се вярва да е мъртва, може би ще си намери ново тяло....  Thinking

# 543
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Според мен и видяха сметката. Вярно, малко като на филм  Laughing ама окончателно. Сега интригата ще е около Кас/Краули/енергийните източници. Нали докато се е снимал сериала не се е знаело дали ще има 7 - ми сезон. Така че до 22 сюжетната линия трябва да е приключила, затова утепаха Мамчето скорострелно.

# 544
  • Мнения: 0
Само да не претупат и интригата с Кас  Rolling Eyes

# 545
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 459
Маме, аз точно затова казвам, че не ми се вярва да е мъртва, може би ще си намери ново тяло....  Thinking

Аз примерно се дразня леко как пък толкУва лесно очистват уж големи гадове. Значи тази майка е майка та дрънка, по стара от Кас, дрън-дрън, ала бала...и кво...Дийн пийва малко уиски с пепел, тя го гризва за вратлето и алеее хоп...мъртва. Гад,  дето е на незнам си кви години... Crazy силна, могъща..  Tired То вярно, че ако Тренера реши и на Смърт сигурно може да види сметката, ама не е в това въпроса

# 546
  • Мнения: 0
Маме, аз точно затова казвам, че не ми се вярва да е мъртва, може би ще си намери ново тяло....  Thinking

Аз примерно се дразня леко как пък толкУва лесно очистват уж големи гадове. Значи тази майка е майка та дрънка, по стара от Кас, дрън-дрън, ала бала...и кво...Дийн пийва малко уиски с пепел, тя го гризва за вратлето и алеее хоп...мъртва. Гад,  дето е на незнам си кви години... Crazy силна, могъща..  Tired То вярно, че ако Тренера реши и на Смърт сигурно може да види сметката, ама не е в това въпроса

По - добре всички гадове, като видят Дийн, да се самоубият, защото така или иначе ще умрат. Само дето Дийн ще ги убие доста по - болезнено.  hahaha

# 547
  • Мнения: 0
Добър Ви ден, дами. Идвам да се разпиша на бързо за епизода, който наистина беше страхотен. Разочарована съм от Кас обаче.
За мамчето мисля, че би било глупаво да я убият толкова бързо, но може да е просто резултат от факта, че ги е притискало времето както каза Галето. Все пак това е Supernatural кой умира завинаги?!
Е добре сериозно ли ви харесва тоя Принц Хари - тотален зубар! Поне така изглежда. Е не, че Уилям ми е симпатичен ама тоя е като изкаран от библиотеката.

# 548
  • Мнения: 201
И аз мисля че мамчето много безславно гризна... дръвцето. Laughing Егати страшната гад, нямам думи просто. Rolling Eyes

Мене ме гложди къде попада душата на Сам в цялата история с Кас и Краули. Много ми беше странно тогава Кас защо чак толкова се тръшкаше да не я връщат... има нещо гнило в цялата работа.  Thinking

Вайй, Тренерката миналия месец я гледахме слабичка-слабичка na Paley Fest, къде го е крила това бебе?  hahaha

# 549
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 459
Все пак това е Supernatural кой умира завинаги?!

Същото като в ДиК Crazy  Laughing

Е добре сериозно ли ви харесва тоя Принц Хари - тотален зубар!

Не си му попадала на снимки явно Grinning Изобщо е далеч от представата за зубър. Много е щурав и е доста по-освободен от брат си. На мен Уилям ми харесваше повече като беше по-малък и приличаше повечко на майка си. Сега на външен вид и на мен Хари ми е по-симпатичен Simple Smile

Много ми беше странно тогава Кас защо чак толкова се тръшкаше да не я връщат... има нещо гнило в цялата работа.  Thinking

Кас по-скоро изказа резерви към връщането и в смисъл, че е много измъчена и тялото на Сам няма да може да понесе болката и, ако се случи така, че стената на Смърт не издържи. И Дийн отново ще загуби брат си, този път завинаги. Тя душата на Самито както си беше в клетката с Мишо и Лу, едва ли му е била или е щяла да бъде от полза на Кас.  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 18:39 от Izida

# 550
  • Мнения: 0
Принцовете хич не ги харесвам аз и двамата са ми много гадни  Laughing


Мене ме гложди къде попада душата на Сам в цялата история с Кас и Краули. Много ми беше странно тогава Кас защо чак толкова се тръшкаше да не я връщат... има нещо гнило в цялата работа.  Thinking
 

И на мен  Simple Smile

# 551
  • Мнения: 0
Еми, може би душата на Сам е била много силна и е щяла да помогне на Кас...  Thinking
Замислих се дали Кастиел е върнал Краули, или не го е убивал наистина, а е било просто театър..

# 552
  • Мнения: 0
Според мен изобщо не го е убивал  Rolling Eyes

# 553
  • Мнения: 0
А как мислите, дали Кас работи за Краули, или Краули работи за Кас?  Thinking

# 554
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Даже са ни цитирали

Има,има си бебенце! Влезте във форума на БГ МАМА,има си фен група с много яки новини и за 2-мата ДЖ.,а и за всички останали!!!!

Въх верно станахме известни Crazy Joy Joy Joy,да чакаме бъдещи прешалци Mr. Green

Хмм много моля в британската тема се борим за Хари,та са надявам да успея се преборя за него уникален образ,не е за изпускане Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Обсъждаме нали?
Според мен и майчето ще върнат като Краули Thinking,щото уж го убиха трябва да ни разяснят как е станала тая работа,нали му изгориха костите... newsm78 Кас хич не ми харесва от няколко епизода да видим как ще оправят нещата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт