Октомврийската дружина стана на половин година! (продължение)

  • 21 087
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68

Зарат,сън не си спала да ни почерпиш..мерсим,ама нали знаеш че като не е ръка да пипне  hahaha вземи направи такива яйца др.път остави го тоя комп. smile3534
Веси Митева,многоо съжалявам за това, което ви се случва.Но не губвте кураж,всичко ще се оправи!
Легео,честит рожден ден на татко ти!Стискаме палции,всичко ще е наред  Hug
Навън се опитва да изпече слънчице,варненкии ще се ходи май на разходка в морската Wink
Хубав ден ви пожелавам момичета!

# 46
  • Мнения: 1 540
Легео, честит рожден ден на татито ви!!!    party023

# 47
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро!  Hug
 Зарат че, честита месечинка на Митето,  Hug страшна почерпка, на мен, че е леко замазана не ми пречи!  Mr. Green

Честити месечинки и на Дари на Над, Боряна на Писето, Ная на Иренас, Лъчко на Позитив, Дени на Мириамс и Дарио на мама Веси Илева! Да са здрави, весели и послушни!   bouquet


За анкетата - чета всичко, но понякога се случва да изпусна нещо! Проблема, всъщност не е, че не чета, а че докато изчета всичко и съм забравила половината от това, което съм искала да напиша.  Crazy Та ако някой ме е питал нещо и не съм отговорила, да знаете, че съм искала, ама докато дочета и съм забравила, все пак съм кърмачка, а е всеизвестно, че на кърмачките им изтича мозъка с кърмата и на всичкото отгоре съм руса!  Mr. Green
 

# 48
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утрооооооооо!

Да ви почерпим за нашата седма месечинка






Честита месечинка на сладка Дария. Да е винаги усмихнато и щастливо бебенце.


Честити месечинки и на Боряна на мама Писето, на Ная на мама Иренас,  Денислав на мама Мириамс, Димитър на мама Зарат и Дарио на мама Веси Илева!

Легео, да е жив и здрав татко ти, дано всичко мине добре.

Момичета,  Hug благодаря ви за отговорите, значи ще започнем и зайчето. Тия дни ще сложа сиренце да се обезсолява и го започвам, а след това и попарките.

Не ми излиза почепката,  Twisted Evilно се чувствайте почерпени  Mr. Green

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 09:18 от Pozitive

# 49
  • Мнения: 433
Честито на всички празнуващи!   bouquet   bouquet

Не съм, аз не съм руса, но отдавна съм изтрещяла, та и аз като теб - забравям  Hug

Веси, а до "Сеизмограф" писахте ли?

Димяни, нямам инфо за майчинските. Аз от февруари нямам стотинка, вчера им писах имейл, защото няма как да отида на място. Не вярвам да ми отговорят, но ако има някаква реакция, ще ви кажа  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 17 278
Честито на всички, които имат празник!   bouquet

Аз чета, мисля си, че трябва нещо да коментирам и после забравям - какво да се прави  Whistling

А, сетих се за нещо да питам Диданка - решили ли сте дали Мая има имен ден? Ние решихме да й наречем 1-ви май за такъв празник  Laughing

# 51
  • Мнения: 55
Здравейтеее Simple Smile
Честити месечинки - живи,здрави, игриви и весели дечица.. Вече имаме и бебоци на по 7 месецааааа Simple Smile Как бързо минава времето  Rolling Eyes  ooooh!
В анкетата гласувах,че пропускам винаги по нещичко.. И то не че не съм го прочела,а просто явно съм бързала нещо, но само е влязло в компютъра и директно в кошчето  Joy Иначе чета всичко от до.. Имам нямам време да пиша, но да ви чета винаги намирам..
Бърди по народния календар Мая празнува на 1 май така или иначе ! Peace  Heart Eyes Страхотен ден за имен ден Simple Smile
Благодаря,че уважихте идеята ми за заглавието Simple Smile
Момичета имам голям проблем.. Искам да кръстим Марио на 15 август - голяма Богородица, когато всъщност е и имения му ден, но май ще срешна доста проблеми с това ми искане, защото се води че е кръстен на дядо си и празнува на неговия имен ден (Архангел Михаил) и може да има сърдити.. В чудо се виждам направо.. Sad

# 52
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейтееее,

Честито на октомврийските пораснали дечица!!! Много здраве им желая и късмет,за да имат сили да преоткриват света навред!!!

Легео, да ти е жив и здрав рожденника!!! Много стиснати палци от мен !!!

Цицорихме се "извънредно", така да се каже.


nechovechka, Марио има имен ден на 15 август, когато православната църква чества Успение на Пресвета Богородица. По католическия календар обаче, Марио празнува на 19 февруари, когато е деня на мъченици Марк и Сара. Църквата го казва,така,че сърдити няма да има. Те да са доволни,че на тях е кръстен и да не настояват да те притесняват толкова...
Ние планираме да се поразходим вече днес....,че направо не се издържа.... Crazy

Много хубав и слънчев ден на всички!  Hug

# 53
  • Мнения: 2 286
Добро утро!


Ние днес малко повечко поспахме Party . Беб само в 3 става да папка, защото реших, че няма да го будя в 12. И след 3 яде в 9:30 Flutter . Та и мама се видя в сън Mr. Green .

Не съм, Joy . Скица страхотна си ти! Hug Хич да не ти пука! Whistling

Нечовечка, Марио си има ИД на 15,08 - не виждам защо да има сърдити ooooh! . Ама ти пробвай де, ако окажат съпротива ще се оттеглиш Smile .

Легео, да ти в жив и здрав татито! Пиши как е минала операцията. Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 5 716
Legeo,да ви е жив и здрав и стискаме палци всичко да мине леко! Praynig Hug

# 55
  • Мнения: 65
Добро утро!!!

Легео, Честит Рожден Ден на татко ти, с пожелания за много здраве и радости! Има много силно стиснати палци от мен за днешната операция, бързо възстановяване му желая!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Честити месечинки с днешна дата! baby_neutral baby_neutral baby_neutralЗдрави и палави да са ви дечицата!
Много ми хареса анкетата( ама ми е интересно чия е идеята Crazy), колкото и да се опитвам да изчета всичко, все се случва да изпусна по нещичко, та гласувах с втория отговор Peace

Някой преди време пита за домашни козунаци, замесени в машината за хляб, моя приятелка вчера е пробвала по тази рецептаhttp://tanitaang.blogspot.com/2008/04/k.html и ако знаете какви снимки е пуснала във фейса...ммм, невероятни, потекоха ми лигите.... Crazyта днес отивам на пазар и утре и аз ще правя козунаци- ако се получат ще се похваля  chef

# 56
  • Мнения: 599
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ  smile3525 ЧЕСТИТО И НА ТАТКОТО НА ЛЕГЕО   bouquet

Оле  Hug, благодаря ти мила за пожеланията, дано някога подействат.....вие спите ли вече ? Аз се моля поне в 3 да му е първото събуждане, но уви, до 3 часа вече имаме 2 ставания....нататък не ги броя вече Sad ха ха ха.....то на смях ме избива вече Simple Smile

Варненки, подгревайте автомобилите  1stroller и хоп в Морската  Laughing

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита седма месечинка на Лъчко на Позитив,Дарето на Над и на Ная на Иренас
честита половин годинка на Борянка на Писето,Димитър на Зарат, и Дарио на Веси илиева
и Дени днес става на половин годинка и мъжо става на 38
да са ми живи и здрави

легео честит ти рожденик   bouquet  love001
димяни в някои градове вече са преведени детските

# 58
  • Мнения: 433
Бърди, на 1-ви май ще се напиваме, да  Hug то с такова работно име, кога друг път да празнува  newsm78

нечовечка, детето си е твое, ти си решаваш. който има деца, да си ги гледа, както иска. казваш- 15 август - кръщене, заповядайте, ако желаете  Peace и точка, колкото по-мека си и не даваш твърди отговори, толкова повече ще ти се качват на главата. Успех!

мириамс, честит двоен празник   bouquet  Hug да са ти живи и здрави!

# 59
  • Мнения: 1 540
Варненки, подгревайте автомобилите  1stroller и хоп в Морската  Laughing

Там сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт