"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач

  • 45 528
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Гледах толкова "Многообещаващото" шоЛ hahaha от начало до край !
Обещавам ,че за първи и последен път ще е няма такава боза честно Peace
Перфектната вечеря си беше пИрфектно  Grinning
Тия продуценти и редактори са пълни нещастници..как пък нямат за нищо акъл само копират и то по зле  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 318
От самата вечеря много малко видях Laughing! А иначе доволно се акцентира на това кой се поти, кой какво пие, кой заголва бедра и прочие глупости.
И каква е ролята на професионалния готвач.... Shocked

# 17
  • Мнения: 5
Дори и така да е Иван Звездев водеше първото си кулинарно предаване под това име и основно се свързва с него. Дори и списание подобно издава. А Иван Звездев е от БТВ. "Перфектната вечеря" съм я гледала по GTV, която свързвам с bTV. Ако не са на един собственик съм се заблудила.

Поправям се,защото с това съм те заблудила.Предаването "Бон апети" беше продукция на БТВ,а Иван Звездев беше само водещ на шоуто.Извинявай за неволната грешка която съм направила.Затова от БТВ не разрешиха при повторното излъчване на кулинарно шоу.Иван Звездев да използва старото име на това шоу,и така сега е "Кухнята на Звездев".А "Перфектната вечеря" само се излъчваше от GTV,но си беше както писах и по горе на "Студио Нова"

За "Перфектната вечеря" си права - излъчваше се по GTV и беше на "Студио Нова". Тя е копиран формат от чужди предавания, но под друго заглавие. Беше спряно от GTV заради нисък рейтинг.
"Бон апети" с водещ Иван Звездев беше външна продукция и се излъчваше по БТВ и отново беше на "Студио Нова". Но Звездев и другите продуценти от "Студио Нова" се разделиха (Звездев беше един от продуцентите на "Бон апети") и така той си направи "Кухнята на Звездев" и остана в БТВ, защото БТВ предпочетоха вече познатия водещ, но трябваше да се разделят със заглавието "Бон апети", то беше запазено от другите трима продуценти от "Студио нова". Затова сега "Бон апети" е по Нова тв, но с други водещи, както и "Перфектната вечеря".
Това което прави БТВ е в пъти по-добро от това на Нова ТВ. Доколкото знам "Черешката..."е пусната като отговор на "Lord of....", но нямат база за сравнение "Черешката..."е доста лошо направена, според мен. А и има едно американско предаване, което е преведено точно по същия начен по TLC "Черешката на тортата", но става въпрос за торти и е значително по-интересно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Бон Апети очевидно си е на външни продуценти, след като са имали право да си преместят предаването по друга телевизия и да си вземат всички рецепти от предаването, които могат да се видят в обновения сайт на Бон апети.
Между другото на мен много ми харесва главно заради стила на готвене на новите водещи - много по-модерно, здравословно и с ползване на любими мои продукти, с каквито малко се готви от традиционните водещи-готвачи в БГ.

Черешката на тортата също ми харесва. Наистина е точно като Перфектната вечеря, което също гледах редовно  Peace

# 19
  • Мнения: 7 100
Аз също харесвам префектната вечеря, следя все още немският му вариант http://www.vox.de/cms/sendungen/das-perfekte-dinner.html.
Но ми е странно  не обяснимо защо използваха същия формат, под друго заглавие? Защо не измислиха някаква нова концепция, нещо, което не сме виждали до сега?

# 20
  • София
  • Мнения: 309
Аз пък никога не съм гледала "Перфектната вечеря",но сегашното шоу много ми харесва и ще го следя.Аз пък не разбирам защо не се коментира само това предаване,а другото?Нали темата е за сегашното-"Черешката на тортата".

То същото е и за шоутата "Мюзик айдъл","Музикална академия","Гласовете на България" и "Х-фактор"-все едно и също правят,под различни заглавия и какво от това?

# 21
  • Мнения: 1 159
И на мен много ми харесва!Снощните "агнешки котлети на теракот" ме разсмяха до сълзи!
Кой,как и защо го прави това предаване,както и откъде е взаимствал идеята,слабо ме интересуват  Peace!

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
"Гласовете на България" и "Х-фактор" са различни. Общото е само, че става въпрос за пеене.

# 23
  • Мнения: 6 713
Между другото на мен много ми харесва главно заради стила на готвене на новите водещи - много по-модерно, здравословно и с ползване на любими мои продукти, с каквито малко се готви от традиционните водещи-готвачи в БГ.

Да, и аз съм на мнение ,че сега Бон апети е много по-свестно като предаване. Рецептите са супер, идеите далеч по-добре от този Звездев, който яко пържи и само мазно готви. Sick

Някой знае ли кой е "кварталния " му магазин както го нарече днешния домакин Крум Савов?? Фантастико ми се видя, но кой от всичките?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 016
Много ми харесва предаването! И аз при вас да ви чета!

# 25
  • Мнения: 2 084
Не мога да разбера на който не му харесва защо гледа? Нямате ли си дистанционно, да си смените канала?

Моля за линка за предаването от тая вечер!
Предаврително благодаря!

# 26
  • Мнения: 3 634
Някой знае ли кой е "кварталния " му магазин както го нарече днешния домакин Крум Савов?? Фантастико ми се видя, но кой от всичките?

Този на Симеоновско шосе срещу Вис Виталис или онзи в Драгалевци. По-скоро вторият. Гледах го днес за първи път. Мнението ми за Крум се затвърди, много тъпо парче. А да правиш тв-вечеря в дуралекс е просто трагично. Гадна и евтина храна, никаква аранжировка на масата... абсолютна безвкусица гарнирана със смешки отпреди 20год.

# 27
  • София
  • Мнения: 309
Той бай Данчо го изложи.Гледала съм няколко предавания,в които готви-винаги евтини,народни рецепти,възможно най-прости.Ми популярен готвач е-да измисли хубава,изискана,засукана рецепта!
Иначе мен ме изумява как тия ми ти жени не могат да готвят!Може ли да имаш две дечица и да не можеш да им сготвиш една пилешка супичка или десертче някакво...да ядеш само от пластмаса с лъжицата на крак ooooh!,направо недоумявам.
Ето снощната серия:
http://play.novatv.bg/play/248766/

# 28
  • София
  • Мнения: 309
"Гласовете на България" и "Х-фактор" са различни. Общото е само, че става въпрос за пеене.
Все са ми са едни и същи-ходят по различни градове,правят кастинги за пеене.Хайде да не спамим повече тази тема,моля.

# 29
  • Мнения: 3 634
За мен това е поза. Отчаян опит да се правиш на интересна като напълно отречеш домашното готвене като отживелица или да го играеш много заета пред камерите.

Общи условия

Активация на акаунт