Тема Незабравима 192

  • 31 015
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 735
Разговора между Харун и Еда

Е:Заспа ли?
Х:Да, спи като ангелче.
Е:Това беше първия рожден ден на дъщеря ми ,който празнувахме заедно.Но нищо не беше така ,както си бях представяла.Този мъж пак провали всичко и няма да се откаже,докато не получи това ,което иска.
Х:Не се притеснявай, любов моя.Той е толкова жалък,повярвал е ,че ще успее.Мечтае за невъзможни неща.
Е:А какво иска тогава?Какво ти каза по телефона?Със сигурност иска нещо от теб.
Х:За сестра си.
Е:Да,но не е ли виновен той за състоянието на сестра си.За това да обвинява нас и да ни отмъщава, е безсмислено.Това е несправедливо.Ти и аз даже да живеем такъв живот,не е ли жалко за Яамур.Тя е още малко дете.Не нашия живот,а този на детето ни разрушава.Не мога да издържа на това.А на всичко това отгоре и кака Мелда.Даже и тя иска да ни навреди.Не мога да го разбера това…

(Яамур чува последното и гледайки снимката)
Я:Ти си лоша,много лоша…


Разговора между Едже и Назан

Е:Какво говорят с часове долу?Бог знае какви лоши неща плануват пак.
Н:Г-н Арас няма никаква вина.Той е най- доблестният и храбър мъж,когото си виждала или можеш да видиш.Обаче брат ти насила го кара,принуждава го.
Е:Как?
Н:Ами така…не знам.
Е:Непременно би трябвало да има изход  за спасение от заплахите на брат ми.Аз бих предпочела да умра,отколкото да върша това,което той иска….

Превод - Леман


Пожелавам ви приятна събота! Kissing Heart

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 257
Ивва, на теб и Леман поднасям моите благодарности за преводите! smile3525 smile3525 smile3525 txtloves txtloves txtloves
Весела събота и на вас! lovekiss

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро Незабравими! Hug

Хубав празничен ден на всички!  txtloves

Дани поздравления за поредния шедьовър!  bouquet  love001

Последна редакция: сб, 23 апр 2011, 13:13 от IR65

# 18
  • Мнения: 0
Ивва, на теб и Леман поднасям моите благодарности за преводите! smile3525 smile3525 smile3525 txtloves txtloves txtloves
Весела събота и на вас! lovekiss
+1  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 9
Здравейте мила компания  Hug

Благодаря на Мокси за хубавата тема и празничните колажи...на Ямурка много й отива да е великденско сладко зайче-байче.Благодаря на Ивва и Леман,на Рекси,Г-жа Броненосец и Милена за преводите

# 22
  • Мнения: 0

За всички в тема Незабравима!  love001

Последна редакция: сб, 23 апр 2011, 14:59 от IR65

# 23
  • София
  • Мнения: 281
Мокси ....чудесно кътче отново си сътворила. smile3501 smile3521 smile3525 newsm51
Момичета ,прекрасни преводи сте направили. smile3501 smile3521 smile3525 newsm51
Таралежка се само Хубавелко.......аз това аз онова.. box bash box...ама за сега нищо toothИ докато му дойде удобен случай .....да го докопа Бату smile3540
Ще го изпревари я Ниса ,я Едже ,я Арас.Очаквам smile3508 атаката на Ниса......само сценаристите да не" забравят" да я включат. hahaha Joy hahaha

# 24
  • Мнения: 24


Добър ден!
Огромни благодарности на преводачките!   bouquet    bouquet    bouquet    bouquet    bouquet
Желая ви слънчев и усмихнат ден, изпълнен с хубави емоции!

# 25
  • Мнения: 11


Весели празници незабравима компания.


# 26
  • Мнения: 0
Добър ден!
Мокси, благодаря ти за празничната нова тема newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря и на чудесните ни преводачки, Рекси, Габи, Милена, Г-жа Броненосец, Леман и на Ивчето за информацията за утрешното предаване newsm51 newsm51 newsm51
Дани, прекрасен стих-тъжно, но красиво smile3525, Рексииии, страхотни гифчета #Crazy #Crazy #Crazy smile3525

Желая весели празници и много усмивки на всички! Hug Hug Hug
 

Последна редакция: сб, 23 апр 2011, 14:27 от RadY@

# 27
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, дами и господа! Hug Желая ви хубав ден, изпълнен с положителни емоции! sun easter
Благодаря на всеотдайните момичета, които превеждат за нас- Рекси Flowers Rose, г-жа Броненосец Flowers Rose, Милена Flowers Rose, Ивва Flowers Rose и Леман Flowers Rose, Розовка Flowers Rose- безценни сте! lovekiss
Поздрав за всички незабравими от нашата тема!




http://www.youtube.com/watch?v=kkkgXtBg7Lw

# 28
  • Мнения: 2
Весели празници на всички  newsm51 newsm51

# 29

Общи условия

Активация на акаунт